Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Ljepljenje letaka 100 kn/3 h

Pozdrav, Trebam dvoje ljudi koji bi za 3 h posla ljepljenja letaka zaradili 100 kn. Radi se o letku za udomiti jednu kujicu sa ceste, dakle nikakve političke ili druge propagande. Procitajte letak i ako ste toliko dobri shareajte ga na svojim društvenim mrežama.. Oni koji zele lijepiti molim u inbox. I samo napomena, molim da se jave oni koji stvarno misle to odraditi a ne baciti letke jer ce se obic dio koji ste rekli da ste poljepili. Ja radim ovo iz svog džepa pa mi nije jeftino bacat letke, kopiranje je skupo. Hvala ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/27730f08ae9d4090617b16980e000f65.jpg)
2019 12 23
> KontesaNeraZG: > Božić nam je na pragu...blagdansko je vrijeme... tko će to sada raditi ... Ukoliko niste zainteresirani, ne morate, ima ljudi koji zele.
2019 12 24
> KontesaNeraZG: > Božić nam je na pragu...blagdansko je vrijeme... tko će to sada raditi ... Pa valjda bismo baš sada trebali biti inspirirani činiti dobra i nesebična djela.....
2019 12 24
> gitadevi: > > KontesaNeraZG: > > Božić nam je na pragu...blagdansko je vrijeme... tko će to sada raditi ... > Pa valjda bismo baš sada trebali biti inspirirani činiti dobra i nesebična djela..... Upravo tako. No, nekima je bitnije zabiti glavu u tanjur i prežderati se, svoje dupe grijati ili klečati po klupama nego pomoći životinji.
2019 12 25