Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Korejska kozmetika

Cure imate li iskustva sa korejskom kozmetikom? Kakva su i koju preporucate? Gdje kupujete?
2019 12 30
Ja koristim Misha BB kremu i za nju definitivno preporuke, pogotovo za one svjetlije puti jer imaju spektar svijetlih nijansi. Ostalo nisam probala. A od nedavno su u DM dobili nešto od korejske kozmetike :)
2019 12 30
Azijska kozmetika je jako opširna tema, počni od pdf na Forum.hr, ima tema za početnike :D Ono što stvarno volim kod azijske su toneri - Muji high moisture toner, Kikumasamune toner (rozi), Tony Moly ceramide mocchi toner.... Kupuj na ebyu, DM je dobio neke brandove, ali su daleko skuplji nego na ebayu.
2019 12 30
Gea i ja bi kupovala preko ebaya ali kako cu biti sigurna da je to original da ne dobijem neki kineski miks 😖moze savjet?
2019 12 30
Gledaš da je seller iz Koreje ili Japana, ima puno feedbacka i visoki % pozitivnih. Na Forum.hr ima i tema o sellerima :) Mislim da ne smijem staviti link - Forum.hr, Lifestyle, Kozmetika i tamo je poseban pdf Azijska kozmetika. Sretno svima koji odluče počet istraživat to :') Baš se treba potruditi i kako imaju more proizvoda treba puno isprobavati, ali isplati se :) Ima tema i za Oglase, cure znaju dekantirati svoje proizvode što super dođe za isprobavanje.
2019 12 30
Kod korejaca na ebay-u imate skoro svu preparativnu kozmetiku u testerima, pakiranje 10 kn po 3-4$ Ako želite, mogu vam u inbox ubacit linkove par stvari koje sam ja kupovala.
2019 12 30
Par godina koristim Skin79 Orange BB kremu i baš sam zadovoljna. Kupujem na ebay-u od korejskih sellera. Još sam neke stvari isprobala, ali samo ovo sam više puta kupila. Probala sam i misha bb kremu, ali meni nije nijansa pasala jer sam svijetla, a žuta, inače je ok i mislim da je dosta povoljna bila na ebay-u.
2019 12 30
> gea1508: > Gledaš da je seller iz Koreje ili Japana, ima puno feedbacka i visoki % pozitivnih. > Na Forum.hr ima i tema o sellerima :) > Mislim da ne smijem staviti link - Forum.hr, Lifestyle, Kozmetika i tamo je poseban pdf Azijska kozmetika. > Sretno svima koji odluče počet istraživat to :') > Baš se treba potruditi i kako imaju more proizvoda treba puno isprobavati, ali isplati se :) Ima tema i za Oglase, cure znaju dekantirati svoje proizvode što super dođe za isprobavanje. Hvala puno. Budem si bas dala truda pa to proučila.
2019 12 30
> vedranapv: > Kod korejaca na ebay-u imate skoro svu preparativnu kozmetiku u testerima, pakiranje 10 kn po 3-4$ > Ako želite, mogu vam u inbox ubacit linkove par stvari koje sam ja kupovala. Mozete meni poslati linkove ako nije problem. Hvala
2019 12 30
> vedranapv: > Kod korejaca na ebay-u imate skoro svu preparativnu kozmetiku u testerima, pakiranje 10 kn po 3-4$ > Ako želite, mogu vam u inbox ubacit linkove par stvari koje sam ja kupovala. Moze draga i meni .Kad stignes posalji. Hvala :)
2019 12 30
Ja kupujem sa Jolse , YessStyle i Tester Korea...
2019 12 31
Pozdrav, prodajem korejsku i japansku kozmetiku ovdje na Krpicama. Ako vas zanima slobodno pogledajte ;)
2020 11 09
> Dodo88: > Ja kupujem sa Jolse , YessStyle i Tester Korea... Pozdrav, dali Vam kod narudzbe sa stranice Yesstyle racun kao i cijenu shippinga stave u paket ili nalijepe na paket?
2020 11 28
Ne..
2021 09 09