Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Dobar usisavač

Bok! U potrazi sam za stvarno dobrim usisavačem. Cijena nije bitna, samo da je stvarno kvalitetan. Po mogućnosti da je na vodu ili barem da nije na vrećice. Stvar je u tome da u kući imam dva psa, od kojih se jedan linja za petoricu i tepisi su mi užas. Dakle treba mi čudo koje može podnijeti i usisati sve te dlake. Unaprijed zahvaljujem ❤️
2019 12 30
Bok! Imam Electrolux ESC63EB. Sad je na sniženju, koliko vidim, u Elipsu. U našem domu je isto mala linjalica - maca. A ovaj usisavač zaista odlično obavlja svoj posao. Preporučam! Bez vrećice je.
2019 12 30
Potpisujem i ja za ovaj model Electrolux ESC63EB!!! Izvrstan ciklonski usisivač jako velike usisne snage. Moj mačak također je veliki dlakavac koji ostavlja posvuda trag, ali s ovim usisivačem sve se rješava. Imam ga već tri godine i ne bih ga mijenjala nizašto! Preporuka!!!
2019 12 31
Puno vam hvala ❤️❤️
2019 12 31
Ako nije bitna cijena već kvaliteta onda vorwerk
2020 01 01
Razmislite o robotskom usisavaču. Imam Roborock s50 već godinu dana i tepihe ocisti bolje od ikojeg rucnog usisavaca kojeg sam imala jer ima rotirajucu četku koja izvuče sve dlake van. Možete ga u aplikaciji uključiti dok ste u šetnji ako pse uznemiruje, iako nije ni bučan puno. Cijena je oko 3000kn
2020 01 05
Electrolux. ♡ Godinama ih koristim kao i moja obitelj. Nikada nisu razocarali.
2020 01 06