Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

ASOS povrat

Naime, vratila sam asos paket u većoj vrijednosti koj im nikad nije stigao. Tako da zapravo, nisam vratila. Od toga je prošlo tri tjedna i nemam vise nadu da će doći. Ima li netko iskustvo s nečim sto je upalilo da ipak vrate novce? Shvacam da nemam broj za praćenje, medutim oni imaju takav dogovor s našom postom.
2019 12 31
Ako si platila pay palom onda možeš vratit novce natrag :-)
2019 12 31
Ja poslala jedan paket 2.12. Koji im još nije stigao, 12.12. sam poslala 2x i jedan im je stigao jedan nije, iskreno se nadam da će im stići i moj i Vaš, također sam vraćala x puta i ovo mi se sada prvi put desilo.... Mislim da ako im i nikad ne dođe nemremo ništa jer nemamo dokaz da smo poslale..... 😪 Znam da uvijek traže tu potvrdu da je poslano i da će me stalno to tražiti, čitala sam par tema gdje je curama također zagubljen paket....
2019 12 31
Nisam, karticom sam platila:( Joooj, možda im zbog ovih blagdanski gužvi stvarno tako kasne paketi. Kad im je došao taj paket koj ste poslali 12.? Nadam se i ja za vas i za sebe, valjda će bit ok:)
2019 12 31
> Lipilu: > Nisam, karticom sam platila:( > Joooj, možda im zbog ovih blagdanski gužvi stvarno tako kasne paketi. Kad im je došao taj paket koj ste poslali 12.? > Nadam se i ja za vas i za sebe, valjda će bit ok:) Da i ja pripisujem tome da im je sad "peek season" s kojom god dostavom da ide. Poslala 12.12. a stiglo im je 23.12. s tim da je baš taj paket imao 3x manju vrijednost nego ovaj šta im još nije stigao. Držim fige za Vas i sebe jer u suprotnom sam popušila 100£ 😪😪
2019 12 31
Evo moj im je danas stigao, stvarno im je dugo trebalo ovaj put. Nadam se da je i vas ili da bude :)
2020 01 03
> Lipilu: > Evo moj im je danas stigao, stvarno im je dugo trebalo ovaj put. Nadam se da je i vas ili da bude :) Hehhe super drago mi zbog vas, evo i moj isto jedan od 12. 12. Im stigao! 😊
2020 01 03
Pomoć! Ne znam kak da otvorim svoju temu, a vezano je za asos pa mozda vi znate, nadam se hehe:) Otkazala sam narudzbu na asosu sat vremena nakon narucivanja jer sam skuzila da imam krivu velicinu. Dosao mi je mail gdje je pisalo da je otkazana i da ce mi novci sjest u 5-10 radnih dana. Tih 10 radnih dana je proslo i nije mi nis sjelo... prvi put sam otkazala narudzbu i ne znam kome da se javim, vise nemaju javno mail na stranici.. ima li tko iskustva s time ?
2020 02 24
> MFranka19: > Pomoć! > Ne znam kak da otvorim svoju temu, a vezano je za asos pa mozda vi znate, nadam se hehe:) > Otkazala sam narudzbu na asosu sat vremena nakon narucivanja jer sam skuzila da imam krivu velicinu. > Dosao mi je mail gdje je pisalo da je otkazana i da ce mi novci sjest u 5-10 radnih dana. Tih 10 radnih dana je proslo i nije mi nis sjelo... prvi put sam otkazala narudzbu i ne znam kome da se javim, vise nemaju javno mail na stranici.. ima li tko iskustva s time ? Odi na ovaj link https://www.asos.com/customer-care/help/?help=/app/answers/detail/a_id/8802//country/hr Zatim na tom linku na dnu stranice klikni na crno polje na kojem piše CHAT NOW i tamo će ti ponudit da izabereš problem sa plaćanjem i dalje nastavi klikati kako te budu pitali u vezi tvog slučaja. Na kraju, javit će ti se njihov djelatnik na chat di ćeš ti opet napisat da je prošlo 10 dana a nisi dobila novce....sretno !!!!
2020 02 27