Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Usluge uljepšavanja /

KUPNJA STANA I SELIDBA? ISKUSTVA

Cao curke, zanimaju me vasa iskustva u vezi kupnje stana i selidbe, koliko vas je doselilo i kupilo stan u zg i iskustva vaseg zivota u zg, razmisljala sam o kupnji stana u zadru posto sam iz okolice zadra ali ponuda i cijene su lose, mozda je bolje pogledat po zg s obzirom da su cijene i ponuda prihvatljivije svaki vas savjet je dobrodosao.
2020 01 07
Cijene stanova u Zagrebu i Zadru su otišle u nebo, ja također gledam kupiti neki stan ili kuću, ali definitivno van tih gradova, negdje u okolici, isplativije je 😃
2020 01 07
Jeste li razmišljali o kupnji građevinskog zemljišta, pa da si složite montažni objekat na njega? Sastave Vam kuću u par mjeseci kakvu hoćete, čak i sa namještajem... Samo ideja.
2020 01 07
> Valentina1965: > Cijene stanova u Zagrebu i Zadru su otišle u nebo, ja također gledam kupiti neki stan ili kuću, ali definitivno van tih gradova, negdje u okolici, isplativije je 😃 da, cijene su jako visoke, razmisljala sam mozda kad ulazem vec da izaberem mozda Zg ipak iz Zg sve krece i sve se tamo nalazi. Da li idete preko agencije ili sami pregledavate oglase?
2020 01 07
> malllaaaa: > Jeste li razmišljali o kupnji građevinskog zemljišta, pa da si složite montažni objekat na njega? Sastave Vam kuću u par mjeseci kakvu hoćete, čak i sa namještajem... Samo ideja. Za sada nisam gledala zemljista niti se bas interesirala o montaznim objektima, ali budem svakako. Do sada sam vecinom gledala oglase na njuskalu, zvala par agencija, ali ponuda i cijene su bas lose, visoke cijene a malo se dobije
2020 01 07
> deedee85: > > malllaaaa: > > Jeste li razmišljali o kupnji građevinskog zemljišta, pa da si složite montažni objekat na njega? Sastave Vam kuću u par mjeseci kakvu hoćete, čak i sa namještajem... Samo ideja. > Za sada nisam gledala zemljista niti se bas interesirala o montaznim objektima, ali budem svakako. Do sada sam vecinom gledala oglase na njuskalu, zvala par agencija, ali ponuda i cijene su bas lose, visoke cijene a malo se dobije Čujte, ove subvencije što idu preko države da pola rate 5 godina oni podmiruju, samo su se cijene na tržištu nekretnina korigirale po tome... Bez tih subvencija narod je prije mogao za iste novce dobit više "kvadrata". Samo su kaos napravili sa time. Nadam se da imate neke ušteđevine pa da možete pregovarati sa bankom za manji zajam, pa da Vam spuste kamatu i da ne otplaćujete kredit do mirovine.
2020 01 07
> malllaaaa: > > deedee85: > > > malllaaaa: > > > Jeste li razmišljali o kupnji građevinskog zemljišta, pa da si složite montažni objekat na njega? Sastave Vam kuću u par mjeseci kakvu hoćete, čak i sa namještajem... Samo ideja. > > Za sada nisam gledala zemljista niti se bas interesirala o montaznim objektima, ali budem svakako. Do sada sam vecinom gledala oglase na njuskalu, zvala par agencija, ali ponuda i cijene su bas lose, visoke cijene a malo se dobije > Čujte, ove subvencije što idu preko države da pola rate 5 godina oni podmiruju, samo su se cijene na tržištu nekretnina korigirale po tome... Bez tih subvencija narod je prije mogao za iste novce dobit više "kvadrata". Samo su kaos napravili sa time. Nadam se da imate neke ušteđevine pa da možete pregovarati sa bankom za manji zajam, pa da Vam spuste kamatu i da ne otplaćujete kredit do mirovine. U Zadru i ZG drzava subfinancira samo 30% rate a cijene su ionako previsoke tj nerealne.
2020 01 07
> malllaaaa: > > deedee85: > > > malllaaaa: > > > Jeste li razmišljali o kupnji građevinskog zemljišta, pa da si složite montažni objekat na njega? Sastave Vam kuću u par mjeseci kakvu hoćete, čak i sa namještajem... Samo ideja. > > Za sada nisam gledala zemljista niti se bas interesirala o montaznim objektima, ali budem svakako. Do sada sam vecinom gledala oglase na njuskalu, zvala par agencija, ali ponuda i cijene su bas lose, visoke cijene a malo se dobije > Čujte, ove subvencije što idu preko države da pola rate 5 godina oni podmiruju, samo su se cijene na tržištu nekretnina korigirale po tome... Bez tih subvencija narod je prije mogao za iste novce dobit više "kvadrata". Samo su kaos napravili sa time. Nadam se da imate neke ušteđevine pa da možete pregovarati sa bankom za manji zajam, pa da Vam spuste kamatu i da ne otplaćujete kredit do mirovine. Da, imam neke ustedjevine, jos trebam viditi sa bankama koja je najpovoljnija za kredite, a bitno mi je dobiti normalnu kvadraturu za neku pristojnu cijenu, a ne garsonjeru od 30kvadrata za 80tisuca kao sto se prodaje. Gledala sam i po Rijeci tamo su jos nekako i prihvatljivije cijene, al opet razmisljam da se selim negdje opet di nisam bila pa cili zivot ispocetka graditi. Ne znam, malo sam onak u smislu sto uraditi, kako.
2020 01 07
> xennab: > > malllaaaa: > > > deedee85: > > > > malllaaaa: > > > > Jeste li razmišljali o kupnji građevinskog zemljišta, pa da si složite montažni objekat na njega? Sastave Vam kuću u par mjeseci kakvu hoćete, čak i sa namještajem... Samo ideja. > > > Za sada nisam gledala zemljista niti se bas interesirala o montaznim objektima, ali budem svakako. Do sada sam vecinom gledala oglase na njuskalu, zvala par agencija, ali ponuda i cijene su bas lose, visoke cijene a malo se dobije > > Čujte, ove subvencije što idu preko države da pola rate 5 godina oni podmiruju, samo su se cijene na tržištu nekretnina korigirale po tome... Bez tih subvencija narod je prije mogao za iste novce dobit više "kvadrata". Samo su kaos napravili sa time. Nadam se da imate neke ušteđevine pa da možete pregovarati sa bankom za manji zajam, pa da Vam spuste kamatu i da ne otplaćujete kredit do mirovine. > U Zadru i ZG drzava subfinancira samo 30% rate a cijene su ionako previsoke tj nerealne. Cijene su jako jako nerealne, opet sto se god kupi pored toga treba opet uloziti u neko uredjene tako da zbilja treba imati novca, cekati mozda pa ako se ukaze neka prilika.
2020 01 07
Da li ima netko od vas iskustva sa javnim drazbama, ili netko od vasih poznanika? ponude su ok, ali vjerojatno su vec rezervirane za pojedine.
2020 01 08
> deedee85: > Da li ima netko od vas iskustva sa javnim drazbama, ili netko od vasih poznanika? ponude su ok, ali vjerojatno su vec rezervirane za pojedine. Pokušajte da ne kupujete domove sa ljudima unutra. A ako ne prođete na natječaju, vraća Vam se kapara natrag (koja se uplaćuje unaprijed, mislim 10% početne cijene). To Vam je kupnja na neviđeno, rijetko se kada provode razgledavanja nekretnina, gledala sam američke emisije, znaju ljudi izliti beton u odvode, pa ti razbijaj kasnije pola kuće...
2020 01 08
> malllaaaa: > > deedee85: > > Da li ima netko od vas iskustva sa javnim drazbama, ili netko od vasih poznanika? ponude su ok, ali vjerojatno su vec rezervirane za pojedine. > Pokušajte da ne kupujete domove sa ljudima unutra. A ako ne prođete na natječaju, vraća Vam se kapara natrag (koja se uplaćuje unaprijed, mislim 10% početne cijene). To Vam je kupnja na neviđeno, rijetko se kada provode razgledavanja nekretnina, gledala sam američke emisije, znaju ljudi izliti beton u odvode, pa ti razbijaj kasnije pola kuće... I ja sam skeptična oko prodaje na dražbu jer obično tu ima dosta pravnog posla ako se ne varam, a ne bih htjela doći u situaciju da nešto kupim a ne mogu useliti.
2020 01 08
Gledala sam sto se ponuda tice ima dobrih ono sto se vidi na slikama, ali i ja sam malo skepticna, ne bi htjela bas doci u situaciju da otimam nekom nesto, ono da kupujem nesto a ljudi na ulici. Ma polako pa ako sta naleti. valjda se situacija na trzistu popravi :)
2020 01 08
> deedee85: > Gledala sam sto se ponuda tice ima dobrih ono sto se vidi na slikama, ali i ja sam malo skepticna, ne bi htjela bas doci u situaciju da otimam nekom nesto, ono da kupujem nesto a ljudi na ulici. Ma polako pa ako sta naleti. valjda se situacija na trzistu popravi :) Sretno Vam u rješavanju stambenog pitanja ! :D
2020 01 08
> malllaaaa: > > deedee85: > > Gledala sam sto se ponuda tice ima dobrih ono sto se vidi na slikama, ali i ja sam malo skepticna, ne bi htjela bas doci u situaciju da otimam nekom nesto, ono da kupujem nesto a ljudi na ulici. Ma polako pa ako sta naleti. valjda se situacija na trzistu popravi :) > Sretno Vam u rješavanju stambenog pitanja ! :D Hvala. :)
2020 01 08
1 2