Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

ASOS- code za popust?

Ima li tko? Code za popust nesto bi narucivala vise pa ako nekome ne treba da bude dobra dusa i kaze mi :) Hvala unaprijed zene <3
2020 01 07
Kod MC15 za 15% na sve (sniženo i nesniženo) isproban na HR stranici i UK
2020 01 08
Hvala ti🤗 Ali nazalost mi nece😭
2020 01 08
> marbil: > Kod MC15 za 15% na sve (sniženo i nesniženo) isproban na HR stranici i UK Prije dva dana naručila dvije stvari s Asosa od kojih je jedna bila snižena a druga ne i upotrijebila vaš kod za popust, prihvatilo mi je popust samo za stvar koja nije bila snižena..
2020 01 14
> InesLagancic: > > marbil: > > Kod MC15 za 15% na sve (sniženo i nesniženo) isproban na HR stranici i UK > Prije dva dana naručila dvije stvari s Asosa od kojih je jedna bila snižena a druga ne i upotrijebila vaš kod za popust, prihvatilo mi je popust samo za stvar koja nije bila snižena.. Meni je MC15 prošao i na sniženo...kod Asosa svaki dan nova pravila - rade budale od nas kupaca...danas recimo ne mogu naručit sa UK stranice, a na hrvatskoj isti proizvod 20 funti skuplji...
2020 01 14
> marbil: > > InesLagancic: > > > marbil: > > > Kod MC15 za 15% na sve (sniženo i nesniženo) isproban na HR stranici i UK > > Prije dva dana naručila dvije stvari s Asosa od kojih je jedna bila snižena a druga ne i upotrijebila vaš kod za popust, prihvatilo mi je popust samo za stvar koja nije bila snižena.. > Meni je MC15 prošao i na sniženo...kod Asosa svaki dan nova pravila - rade budale od nas kupaca...danas recimo ne mogu naručit sa UK stranice, a na hrvatskoj isti proizvod 20 funti skuplji... Zar nije samo jedna stranica za sve Asos.com? Malo sam zbunjena s ovim UK i Hrvatska... ,:)
2020 01 14
> InesLagancic: > > marbil: > > > InesLagancic: > > > > marbil: > > > > Kod MC15 za 15% na sve (sniženo i nesniženo) isproban na HR stranici i UK > > > Prije dva dana naručila dvije stvari s Asosa od kojih je jedna bila snižena a druga ne i upotrijebila vaš kod za popust, prihvatilo mi je popust samo za stvar koja nije bila snižena.. > > Meni je MC15 prošao i na sniženo...kod Asosa svaki dan nova pravila - rade budale od nas kupaca...danas recimo ne mogu naručit sa UK stranice, a na hrvatskoj isti proizvod 20 funti skuplji... > Zar nije samo jedna stranica za sve Asos.com? Malo sam zbunjena s ovim UK i Hrvatska... ,:) Jedna je stranica ali se na njoj može izabrati "država za shoping".
2020 01 15
> marbil: > Jedna je stranica ali se na njoj može izabrati "država za shoping". Aha, to sam znala.. uglavnom :) hvala na inf!
2020 01 15
Nazalost onaj kod na pocetnoj na snizeno nije cekao moju odluku da zelim naruciti pa nisam iskoristila ,:) Niti na UK ni HR ne prolazi MC15 na snizeno. No super sto ste stavili, dobro ce doci na reg. cijene, hvala puno Marbil :)
2020 01 20
MC15 vrijedi trenutno za nesniženo...(isprobano na HR) Kod ASOSSALEYEAH prolazi samo na sniženo :-) (isprobano na HR) Može se koristiti više puta :-) Ne znam do kada vrijedi....
2020 01 21
Pa gdje ih nalazite? 😂 Googlala sam pa ne prolaze. Hvala, super, bit ce 2 narudzbe onda ,😉
2020 01 21
> sonja90: > Pa gdje ih nalazite? 😂 Googlala sam pa ne prolaze. > Hvala, super, bit ce 2 narudzbe onda ,😉 Dobijem info od asosa na mail :-)
2020 01 22
Pozdrav, jel ima netko kod za popust? 😊
2020 02 06
> marbil: > > InesLagancic: > > > marbil: > > > Kod MC15 za 15% na sve (sniženo i nesniženo) isproban na HR stranici i UK > > Prije dva dana naručila dvije stvari s Asosa od kojih je jedna bila snižena a druga ne i upotrijebila vaš kod za popust, prihvatilo mi je popust samo za stvar koja nije bila snižena.. > Meni je MC15 prošao i na sniženo...kod Asosa svaki dan nova pravila - rade budale od nas kupaca...danas recimo ne mogu naručit sa UK stranice, a na hrvatskoj isti proizvod 20 funti skuplji... Hej, jel vrijedi još taj za 15%?
2020 02 24
> GabiVz: > > marbil: > > > InesLagancic: > > > > marbil: > > > > Kod MC15 za 15% na sve (sniženo i nesniženo) isproban na HR stranici i UK > > > Prije dva dana naručila dvije stvari s Asosa od kojih je jedna bila snižena a druga ne i upotrijebila vaš kod za popust, prihvatilo mi je popust samo za stvar koja nije bila snižena.. > > Meni je MC15 prošao i na sniženo...kod Asosa svaki dan nova pravila - rade budale od nas kupaca...danas recimo ne mogu naručit sa UK stranice, a na hrvatskoj isti proizvod 20 funti skuplji... > Hej, jel vrijedi još taj za 15%? ne
2020 02 26
1 2