Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Trazim savjet

Ja sam tu samo da kazem da je bundica divnaaaa :
2020 01 10
Ona ne zeli vratiti bundju,kaze da joj se jako svidja samo zeli da platim popravak.Imam napismeno dj kaze da ju je nosila u medjuvremenu,samo nije objasnila di i kako je pukla.Vjerojatno je zapela negdi.A sad mi kaze da je 300 kn popravak. Tako sam ja bila uzela jednu monckler perjanjcu,djsla mi u super stanju ,j nakon nekoliko dana zurila sam na posao i od brzine jace potegla zatvarac i iskrivily jedan zubac pri dnu pa je sad tesko navlacim. Ja sam tome bila kriva i nije mi palo nalamet gnjaviti prodavacicu da plati popravak,ovo je ista stvar.
2020 01 10
> LJILJKANA: > Kako smo suradivale nekoliko puta i cule se porukama sigurna sam da ova nasa korisnica ne bi poslala ostecenu bundu i vjerujem joj u potpunosti. Da li je mozda doticna gospoda koja je kupila bundu ostetila rukav moje misljenje je da vi ne snosite odgovornost za navedeno ostecenje jer gospoda sama navodi da ju je nosila nekoliko puta....... Hvala vam Ljiljkana puno na podrsci,zbog ovog ne spavam ovih par dana.Ona i sama priznaje da je bunda divna,ali je zapela negdje s njom i sad kaze da je vec tu bila sivana prije.A bunda skroz nova,seatra je nije nosila jer joj je duga, a ja jer je br.44,a ja nosim 40.Nista mi tu nije jasno.
2020 01 10
> gorbas60: > > LJILJKANA: > > Kako smo suradivale nekoliko puta i cule se porukama sigurna sam da ova nasa korisnica ne bi poslala ostecenu bundu i vjerujem joj u potpunosti. Da li je mozda doticna gospoda koja je kupila bundu ostetila rukav moje misljenje je da vi ne snosite odgovornost za navedeno ostecenje jer gospoda sama navodi da ju je nosila nekoliko puta....... > Hvala vam Ljiljkana puno na podrsci,zbog ovog ne spavam ovih par dana.Ona i sama priznaje da je bunda divna,ali je zapela negdje s njom i sad kaze da je vec tu bila sivana prije.A bunda skroz nova,seatra je nije nosila jer joj je duga, a ja jer je br.44,a ja nosim 40.Nista mi tu nije jasno. I ne zeli ju vratiti,nego samo da ja platim popravak.Onda bi je dobila besplatno.
2020 01 10
> iskrica83: > Da li Vam je poslala slike oštećene bunde? Jest,poslala je sliku di je potrgano po savu na rukavu negdje oko lakta,jer je rukav pravljen iz vise dijelova.Negdje je zapela s njom najvjerojatnije.
2020 01 10
> nefertiti111: > Tko zna di je ona zapela s bundom i kako ju je uopce iskidala. > Ako joj vi takvu niste poslali, dalje je njezin problem. Ja sam joj bundu poslala u savrsenom stanju,to je nova bunda koju ja nisam nosila uopce jer je br.44 a ja nosim 40.Poslals mi ju moja sestra,a njoj je opet bila preduga. Ova korisnica ne zeli je vratiti,priznaje da ju je nosila desetak dana,ali ne kaze kako se potrgala.Poslala mi je sliku,negdje po savu na rukavu,jer je rukav iz vise dijelova,samo hkce da ja platim popravak.
2020 01 10
> Majalike: > Po mom mišljenju vi tome niste krivi, da je bila punuta ok, ali ako je njoj pukla šta bi vi sada? Ja bi trebala platitj popravak i to 400kn kn za koliko ju je i dobila/Nova bunda/
2020 01 10
> WomenZgStuff: > Ja sam tu samo da kazem da je bundica divnaaaa : I jest,jos ljepsa uzivo
2020 01 10
> nefertiti111: > > gorbas60: > > Znaci moram naci slike te bunde i poslati adminki? > Zasto? Kakve veze adminka ima s ovim? Jedino ako vam ostavi negativnu tvrdeci da ste joj bundu poslali takvu, a vi znate da niste, onda mozete screenove vaseg razgovora di se vidi da ona kaze da joj je pukla naknadno poslati adminki. Cisto da vam obrise negativnu, ukoliko uopce dode do toga da vam je ostavi. > Bundu ste prodali citavu i neostecenu, to sta je ona naknadno radila s bundom se vas ne tice. > Koliko povratnih ima korisnica? O kojem profilu se radi, ako nije tajna? Marina0311 je korisnica,ima 6 povratnih.
2020 01 10
> vicky1983: > Bas 400kn krznar trazi? Zanimljivo..ne vracajte novac. > Da je rukav bio puknut/poderan/ostecen..ista ju sigurno ne bi mogla obuc..pogotovo ne par puta. Sto je s njom radila u meduvremenu to ona zna. Ona kaze da je vec bila popravljana,ali nije jer je nova novcata.
2020 01 10
> KreativnoSelo: > Nosila, oštetila i sad bi i ovce i novce...kako da ne. > Nikakve novce uplaćivati za "popravak". Odgovara sama za bundu od trenutka kad ju je počela nositi okolo. > Zato se i nije javila po primitku paketa. Hvala na podrsci i savjetu.
2020 01 10
> sanjaurban: > Kako misli "bunda pukla na rukavu"- pa ne puca krzno samo tako...možda podstava? Je li vam poslala sliku rukava? > Niste vi krivi za štetu koja se njoj dogodila...tražite fotku... Ne podstava nego bas rukav,negdje kod lakta,po savu.imam sliku,vjerujem da je pukla samo nije rekla kako se to dogodilo
2020 01 10
> Lunass: > I ja sam mišljenja da vi niste dužni plaćati popravak bunde. > Da je dobila oštećeno onda bi to bila druga stvar. Ali ipak je ona tu bundu nosila i javila se potom par dana kasnije. Pa niste vi odgovorni kako je to oblačila i na koji način. > Suludo je to što kupilica traži. > Tako bi mogli svi onda tražiti povrat, npr. kupim ovdje torbu i unutra mi se razlije puder i tražim nadokadu štete od prodavačice...koja glupost. Prodavaču nije dužnost odgovarati za kupljeno sve dok kupac tu stvar koristi. Nije ovo trgovina s tehnikom pa da morate dati garanciju trajanja. Da da hvala na podrsci.
2020 01 10
> Brdosuza: > Da joj nije valjala napadala bi ona odmah...e sad kad joj je nesto nakon nosenja, evo je javlja se. > Pa neka cuva stvari...uostalom sve je to potrosna roba...i kako pazi na nju, takva ce joj i biti. > Kakvo placanje popravaka, kakvo išta.... > To da je bilo nesto isti dan kad je primila...ok, ali ovako, stvarno smijesno. > Isto da sam kupila nove štikle na krpama, pa se zalim nakon nekog vremena sto sam ih nosila, da su izgrebane, i izlizani potplati. > Plati mi postolara 😂 Da,da upravo tako.A kaze da joj je bunda divna,ne zeli je vratiti.
2020 01 10
> NadaMihaljevic: > Ajme, na kakve ideje ljudi dolaze :o > Ako je artikal preuzela i počela nositi bez ikakvih primjedbi i reklamacija, odakle joj uopće ideja da bi prodavač trebao snositi troškove popravka nečega što se njoj dogodilo??! > I ja sam prošli mjesec kupila rabljeni auto: sve pregledala, pristala na cijenu, platila i odvezla. Za dva tjedna mi je vrisnuo alternator... možda sam se trebala javiti prodavaču i uvjeravati ga da bi mi on trebao nadoknaditi trošak i platiti majstora? :') :') :') Haha upravo tako
2020 01 10