Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Trazim savjet

Ma draga ženo, zbog čega se uopće toliko sekirati kada je jasno da je bunda kupcu stigla u savršenom stanju te ju je ona, nemarnim odnosom prema njoj poderala ??? zbog čega vi ne spavate ??? zato što je korisnica bundu poderala i traži vas da joj platite popravak ??? pa ovo je stvarno jedan od bizarnijih slučajeva ovdje na Krpicama...... svega je već do sada bilo, ali ovakvog bezobrazluka od strane kupca još nisam vidjela. nevjerojatne su ideje ove kupilice, ali ne mogu se načuditi i vama što to toliko uzimate k srcu i što uopće obraćate pažnju na njene fiksne ideje i želje. nemojte dopustiti da vam ovakav "idiotski" slučaj preuzme misli i koncentraciju. svoj dio obveze ste ispunili, poslali bundu u savršenom stanju, što je kupilica i potvrdila, pa prema tome vaša briga samim time u potpunosti prestaje. da li ste svjesni da bi joj refundacijom od 400kn u konačnici bundu poklonili??? zar ćete dopustiti da vas u toj mjeri izmanipulira i od vas učini "budalu" ??? Definitivno završite ovu priču, podvucite crtu i zaboravite sve što vas muči!
2020 01 10
Ma ni slucajno joj uplacivat za popravak - nek slobodno vrati bundu ja cu ju kupit takvu x-)
2020 01 10
nek ju bude sram -- za 400 kuna dobit takvu bundu i još trazit 300 kn za popravak sram nek ju bude
2020 01 10
> COKOLADA123: > nek ju bude sram -- za 400 kuna dobit takvu bundu i još trazit 300 kn za popravak sram nek ju bude Mora da je krznar imao akciju ovih dana pa nije vise 400 vec 300😄
2020 01 11
Ma kakavo placanje popravka, ona ga je negdje potrgala ko zna di.... Ja sam inace kupac ovdje i tako mi se jedna torba potrgala (napukla koza) nije mi palo na pamet da maltretiram prodavaca. Znaci nije bilo do prodavaca torba je bila citava bez oštecenja.
2020 01 11
Samo vi njoj javite da ste otvorili ovu temu i neka se slobodno javi na raspravu i vidi što mislimo o takvim muljatoricama.
2020 01 12
A taman posla sad da joj vi placate popravak za oštećenje koje je sama napravila. Da joj vi platite ispalo bi da ste joj bundu poklonili. Šta sve ovdje curama neće pasti na pamet...pozovite korisnicu neka se odazove na temu.
2020 01 12
U konacnici ostavila mi je negativnu,j rekla da je "samo stavila ruku u dzep"i da se tako potrgalo. Pa neka joj bude,ja nemam vise zivaca,ali imam cistu savjest.
2020 01 16
1 2 3 4