Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Botoks ili nešto slično za kosu

Kosa mi je suha te Vas molim ukoliko znate neki provjeren proizvod za hidrataciju kose. Npr.botoks ili slično te cijena?
2020 01 15
Pitajte u ovoj grupi na fejsu, sigurno ćete dobiti željen odgovor https://www.facebook.com/groups/zenskirecenziraj/?epa=SEARCH_BOX ! :)
2020 01 15
Ja sam nedavno napravila keratin tretman u Styling room salonu u Frankopanskoj i kosa mi se preporodila.Imala sam suhu kosu i bila mi je bas napuhana tako da sam ju peglala skoro svaki dan,a sad nakon pranja izgleda kao opeglana,nakon tretmana peglu nisam ni takla.Cijena ti ovisi o duzini kose tako da se najbolje javi frizerki pa ti ona tocno kaze.Ja mislim da je za moju duzinu bila cca 700kn (radila sam prije 3 mjeseca i idalje sam jednako zadovoljna,a treba trajati bar jos 3mj tako mi je receno). Svakako imas moje preporuke za ovaj salon jer je keratin s kojim rade ocito kvalitetan!
2020 01 17
> gina123: > Ja sam nedavno napravila keratin tretman u Styling room salonu u Frankopanskoj i kosa mi se preporodila.Imala sam suhu kosu i bila mi je bas napuhana tako da sam ju peglala skoro svaki dan,a sad nakon pranja izgleda kao opeglana,nakon tretmana peglu nisam ni takla.Cijena ti ovisi o duzini kose tako da se najbolje javi frizerki pa ti ona tocno kaze.Ja mislim da je za moju duzinu bila cca 700kn (radila sam prije 3 mjeseca i idalje sam jednako zadovoljna,a treba trajati bar jos 3mj tako mi je receno). Svakako imas moje preporuke za ovaj salon jer je keratin s kojim rade ocito kvalitetan! Na koju duljinu kose je 700 kn ?
2020 02 24