Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što me danas naživciralo na krpicama...

Ma ja ne vjerujem da su oni upiti upućeni sa ovog sajta. Ionako su bili od nekih krpica usera? (istina uglavnom bez ocjena ili sa hrpom negativnih) Vrlo jednostavno - netko je povuko random dostupne slike sa neta kako bi 'napunio' prividno dućan - kupci bi dolazili i vjerojatno nešto 'kupili', ovi im to nikad ne bi poslali jer nemaju, pbrali su pare i doviđenja... Sajt može biti tako 'živ' godinama dok se nešto nne poduzme, no u većini slučajeva im ne mogu ništa. Našla sam i ja svoj artikl (istina, već ga odavno nemam) https://www.naijasees.com/product_detail.php?c=vintage%20moschino%20viskoza%20ko%C5%A1ulja%2038&p=1 I vidiš da se sajt drugačiije zove a isto izgleda, Ne brinem se oko ničeg dok je moja roba meni na oku ,:) scamadviser kaže da je novi sajt, dakle kopira databazu sa onog u cilju prevare https://www.scamadviser.com/check-website/naijasees.com/product_detail.php?c=vintage%20moschino%20viskoza%20ko%c5%a1ulja%2038&p=1
2020 01 18
Kopira databazu u smislu samo naše slike ili kopira podatke u inboxu u smislu naši brojevi računa, osobni podaci? Jel javio tko adminu, bilo bi dobro da se otvori nova tema da vidi vise korisnica, ovo sam slučajno išla citati sve stranice teme. Inače ne čitam ako vidim da je neka bezvezna tema na prvoj stranici, tako da sumnjam da su ostale korisniče vidjele ovo.
2020 01 19
Adminki je javljeno još prekjučer, čeka se odgovor. I ja mislim da bi se trebalo otvoriti posebnu temu o ovome što je katarinamartina otkrila. Stav tipa 'ne brinem dok je moja roba meni na oku' meni je posve neprihvatljiv. Čak i da nismo osobno ugrožene ovakvom muljažom, znati da netko koristi naše fotke, oglase, niknejmove za prevaru vrlo je uznemirujuće.
2020 01 19
E pa mene je danas naživciralo uploadanje na krpicama. Imam puno proizvoda za uploadati i napisati opise. Sve to napravim, pazim da se slike učitaju, okrenem ih pravilno, provjerim sve, objavim i paf na profilu opet slike okrenute na bok iako sam ih ja ispravila. I tako na dosta oglasa. To me užasno naživciralo!! probam uči u oglas i kao okrenuti slike, ali nakon ponovnog uploadanja ništa se ne dogodi, već moram izbrisati oglas i ponovno biti na milosti i nemilosti krpica hoće li prihvatiti dobro okrenutu sliku ili ne...
2020 01 21
Ovo otkriće nije nimalo bezazleno jer se radi i o krađi fotografija, a ne mogu se oteti dojmu da netko možda ima i pristup inboxima ovdje i može doći do nekih povjerljivih podataka. Ovo je neka žešća prevara, a Krpice očito nisu dovoljno zaštićene kao stranica. Mislim da je ovo otkriće kazneno djelo i da je za prijavu.
2020 01 21
> katarinamartina: > Po ovome vjerujem, da je roba svih cura koje su dobile upit da odgovore mailom negdje objavljena u prodaji, na nekoj od ovih ili sličnih stranica. Ali i dalje su te poruke botovi, sve na identičnu šprancu. Nema veze s kupnjom, za krađu slika nema potrebe slat poruku u inbox > BijouOfca: > Ovo je neka žešća prevara, a Krpice očito nisu dovoljno zaštićene kao stranica. Krpice tako krše GDPR i tako mogu nadrapati zbog toga, ali eto.
2020 01 22
> BijouOfca: >. Ovo je neka žešća prevara, a Krpice očito nisu dovoljno zaštićene kao stranica. Ne kradu oni samo sa krpica fotke i dalje prodaju ono što nemaju. Pogledate li bolje, rade oni to i drugima pa bili ne znam kako zaštićeni. Dok ih se ne zaustavi oni će i dalje to raditi. Možda da u naslovu umjesto tenisica/torbi i ostalo Gucci, napišeteTamagotchi/Tamaguči pa recimo za Coco Chanel, Koka Šanel, za Max Maru, teta Mara ili po direktoru Max Mare Luigiu Maramottiu, dotur Luigi iz malog mista ili iz Marmontove ulice, za Lagerfelda ime njegove mice mace Choupette..itd. Malo se zezam, ali mi ovo ne djeluje kao zezancija.
2020 01 22
Kome se mogu uopće prijaviti ovi prevaranti? Gdje se mogu prijaviti? Ovo je očito ozbiljno. A vezano uz Gdpr i moguću nezaštićenost podataka na Krpicama, tim više što je bio hakerski napad i nestale su nam slike artikala , a ujedno i zbog podataka koje ostavljamo jedni drugima u inboxe, ovo je za prijavu Azopu. No kod Azopa treba više ljudi kolektivno podnijeti prijavu.
2020 01 23
I kad su bankovni podaci osvanuli na profilnim slikama, odlična zaštita podataka ove vrhunske stranice
2020 01 23
> PigmyPuff: > I kad su bankovni podaci osvanuli na profilnim slikama, odlična zaštita podataka ove vrhunske stranice Nisam znala i to je prestrašno... Ovo je definitivno dokaz da je stranica nesigurna.
2020 01 23
Evo što je mene nanerviralo.. Izbaci mi oglas gospođe, torba koju sam joj ja prodala u 9 mjesecu prošle godine i koja je imala oštećenja na 3 mjesta. Kliknem na oglas čisto iz radoznalosti jer me zanimalo koliko je gospođa cijeni sada, kad ono duplo veća cijena + u oglasu piše da je nošena 2 puta i da oštećenja nema. Javim se gospođi, reko vjerojatno će me se sjetiti, pitam je li ima oštećenja kaže ne kao nova i pošalje slike torbe iz 2 metra visine, vidim ne sjeća me se, pošaljem iduće pitanje da gdje je torba kupljena ne bi li možda skužila tko sam, kaže gospođa mrtvo hladno u Italiji. I znam, neki od vas će reći za mene besposlen pop i ovce krsti, da od kud mi vremena baviti se time, nije da se bavim time, uistinu se to sve slučajno odigrao, konverzacija nije trajala ni 4 minute, ali htjela sam reći da me uistinu to naživciralo jer je gospođa samo dokaz koliko nepoštenja ima ne bi li se zaradila koja kuna više da napomenem riječ je o krpičarki koja ima 150 i nešto pozitivnih i svega 2 negativne i koja će nažalost uvalit nekome torbu, a taj netko neće znati da ta torba iz Italije nošena svega 2 puta je samo sa moje strane prošla svega i svačega u 2 godine nošenja 🤔🤔
2020 01 23
> mamaibeba09: > Evo što je mene nanerviralo.. Izbaci mi oglas gospođe, torba koju sam joj ja prodala u 9 mjesecu prošle godine i koja je imala oštećenja na 3 mjesta. Kliknem na oglas čisto iz radoznalosti jer me zanimalo koliko je gospođa cijeni sada, kad ono duplo veća cijena + u oglasu piše da je nošena 2 puta i da oštećenja nema. Javim se gospođi, reko vjerojatno će me se sjetiti, pitam je li ima oštećenja kaže ne kao nova i pošalje slike torbe iz 2 metra visine, vidim ne sjeća me se, pošaljem iduće pitanje da gdje je torba kupljena ne bi li možda skužila tko sam, kaže gospođa mrtvo hladno u Italiji. I znam, neki od vas će reći za mene besposlen pop i ovce krsti, da od kud mi vremena baviti se time, nije da se bavim time, uistinu se to sve slučajno odigrao, konverzacija nije trajala ni 4 minute, ali htjela sam reći da me uistinu to naživciralo jer je gospođa samo dokaz koliko nepoštenja ima ne bi li se zaradila koja kuna više da napomenem riječ je o krpičarki koja ima 150 i nešto pozitivnih i svega 2 negativne i koja će nažalost uvalit nekome torbu, a taj netko neće znati da ta torba iz Italije nošena svega 2 puta je samo sa moje strane prošla svega i svačega u 2 godine nošenja 🤔🤔 Prijavite adminki.
2020 01 23
Živciraju me cure koje pišu na forumu i onda usput nabace "pogledajte moj profil", "kad smo kod jeftinih parfema, zavirite kod mene". Ne mogu. 🙄
2020 01 23
> PigmyPuff: >Ali i dalje su te poruke botovi, sve na identičnu šprancu. Nema veze s kupnjom, za krađu slika nema potrebe slat poruku u inbox Ako imaju kupce na toj stranici, kako doći do robe ako ne kontaktirati prodavače i 'kupiti'? Ne kontaktiraju nas kupci, nego ekipa vlasnika tih stranica, jer da kupci šalju, nisu ludi platiti nešto na onoj stranici objavljeno po 100, 50 ili ne znam koliko eura, nego bi to kupili jeftinije izravno. Ne isključuje da se neki kupce izravno ne obrate, jer je na Google-u vidljivo, dostupno. A ne isključuje niti njihove skrivene namjere za koje mi ne znamo. Svašta je moguće, ništa nije nemoguće. Možemo mi svašta pretpostavljati, zaključivati, ali da je to organizirano, u to sam sigurna. I nismo mi jedini kojima kradu fotke, malo jačima u svijetu to rade, što ne opravdava da mi 'mali' moramo šutjeti. Kad se male ruke slože..ne'š ti sloge na krpicama, boli glava. 8-)
2020 01 23
> marbil: > Nisam znala i to je prestrašno... Ovo je definitivno dokaz da je stranica nesigurna. Ne mogu to naći na forumu, ali uglavnom bilo je kad su se korisnicama na profilnim slikama random pojavile slike tuđih artikala, izmedu ostalog i neki takav bankovni screenshot. @katarinamartina Nez, mislim da je prevarantima (odakle god da su) lakše da rade po klasičnom principu da ukradu slike i da im osoba uplati novac a ne pošalju artikl, pa nema uopće potrebe za kontaktiranjem originalnog prodavača. Još kako to ide s identičnom shemom da prijete fbi-jem (ili čim god da su prijetili, ne sjećam se), za to uopće nema potrebe ako zapravo ne trebaju artikl. Ako idu varati idu na to da ga ne pošalju, nema smisla dobavljati ga iz Hrvatske, osim ako im se stvarno da čekati da netko nasjedne i pošalje artikl pa da to putuje poštom do te zemlje prije uplate pa da ga preprodaju dalje,. I kako su često u pitanju obični artikli poput jakni ili tako nečeg, bilo da rade preprodaju ili samo uzimaju novce jednostavnije im je to napraviti unutar svoje zemlje nego ovako. Ali da, slažem se sa zadnjim dijelom tvog posta, možemo mi tu sad nagađati ali tko će ga znati..
2020 01 23
1 2 3 4 5 6 7 8