Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što me danas naživciralo na krpicama...

Naživciralo me što sam dobila upit za primopredaju i što su ljudi strašno neodgovorni! Cijelom svijetu se preporuča da ostanu doma, ali ne; ajmo se družit i ramjenjivati vrećice i novac s nepoznatim ljudima na cesti jer mi nova torbica baš baš treba za šetnju balkonom :@
2020 03 20
> skadich: > jer mi nova torbica baš baš treba za šetnju balkonom :@ 😄😄😄 I mene isto to nervira, ja sam odlucila ne kupovati ni prodavati, al gle cuda, upita imam vise nego kad nije bilo korone. 😷😷🤬
2020 03 25
> PigmyPuff: > https://mojekrpice.hr/gumenibaloni-294336 > Naživciralo me što je ženska u ne znam koliko točno dana uspjela postaviti 310 artikala. Gledamo je svaki dan dva puta dnevno, kad postavlja artikle ujutro i navečer, i čim vidim bež tepih preskočim dvije stranice. > Ne zna razlog zbog kojeg joj je blokiran onaj prvi profil, a nadam se da će ako bude isto iz istog razloga i ovaj otići na blok. Ne razumijem, zašto te živcira koliko artikla objavljuje? Neka objavi koliko želi.
2020 04 11
To da, neka svatko objavi koliko želi artikala, dapače. Nije poanta u tom koliko, nego koliko često — obnavlja oglase dva puta dnevno, jednom ujutro i jednom navečer i tako svaki dan po desetke artikala, ali uvijek istih. I nije uopće loše da netko ponovno postavi artikl da ga pogura naprijed, ali brate dva puta dnevno? Stvarno? Čemu trpanje, ako ga nisam kupila nakon prvih 15 puta što sam ga vidjela neću ni dalje, bez obzira što ga non stop vidim i što mi oduzima vrijeme tijekom pretrage. Jednom prilikom sam tražila traperice i pregledavala tu kategoriju nekoliko dana i, gle čuda, svaki dan vidim njene traperice među prvima. I sad zamisli da svatko od nas postavlja jedne te iste stvari dva puta dnevno?
2020 04 11
Nisam ni znala za tu temu 😂 Mi o vuku, a eno vuka u posljednjim artiklima...😩😩
2020 04 11
> PigmyPuff: > To da, neka svatko objavi koliko želi artikala, dapače. Nije poanta u tom koliko, nego koliko često — obnavlja oglase dva puta dnevno, jednom ujutro i jednom navečer i tako svaki dan po desetke artikala, ali uvijek istih. > I nije uopće loše da netko ponovno postavi artikl da ga pogura naprijed, ali brate dva puta dnevno? Stvarno? Čemu trpanje, ako ga nisam kupila nakon prvih 15 puta što sam ga vidjela neću ni dalje, bez obzira što ga non stop vidim i što mi oduzima vrijeme tijekom pretrage. > Jednom prilikom sam tražila traperice i pregledavala tu kategoriju nekoliko dana i, gle čuda, svaki dan vidim njene traperice među prvima. I sad zamisli da svatko od nas postavlja jedne te iste stvari dva puta dnevno? A, na to si mislila, ok. Meni se ponekada dogodi da označim prodano, jer sve definitivno dogovorimo, a nakon toga muk. Neki mi oglasi nestanu pa ih ponovim, ali baš desetak oglasa svakodnevno 'brišem - pišem', ne znam što reći, bolje ništa. :')
2020 04 12
> InesLagancic: > > katarinamartina: > > > PigmyPuff: > > > https://mojekrpice.hr/gumenibaloni-294336 > > > Naživciralo me što je ženska u ne znam koliko točno dana uspjela postaviti 310 artikala. Gledamo je svaki dan dva puta dnevno, kad postavlja artikle ujutro i navečer, i čim vidim bež tepih preskočim dvije stranice. > > > Ne zna razlog zbog kojeg joj je blokiran onaj prvi profil, a nadam se da će ako bude isto iz istog razloga i ovaj otići na blok. > > Ne razumijem, zašto te živcira koliko artikla objavljuje? Neka objavi koliko želi. > https://mojekrpice.hr/forum/t/265793/pregledavanje-artikala evo pa pročitajte ako već niste, vezano je za tu korisnicu :) na žalost nije jedina :s ima još korisnica čije artikle SVAKI dan gledam na prvoj stranici novopostavljenih oglasa. Kontraefekt, odbije me to od kupnje.
2020 04 13
> GlowFat: > Da otvorim temu za jadanje. Onako, ako se trebaš malo ispucati jer te netko iznervirao. > Našla sam neku opremu za vježbanje, cijena sitna, no nebitno. Idem poslati poruku i pitam jel dostupno i tražim podatke za uplatu. > Cura mi napiše da je preteško i da je bolje slati tiskom jer tu kao nema težine, na pošti ovisi o težini blabla... > Ja joj napišem da želim slanje poštom jer paket do 5 kg košta 20 kn. > (otkad je tisak počeo naplaćivati kutije BOJKOTIRAM ih skroz, radije nudim gratis slanje poštom - svima paše čim je gratis:)) > I opet joj napišem da molim podatke i ona mi napiše nek si onda nađem nekog drugog :') :') > Otkad prodavač diktira kako će slati, pa ako si kupac i ak želiš ono DHL-om i platit ćeš onda ću ti ja i poslat DHL-om briga me > Ne kužim uopće, nije mi se ovo nikad desilo. > Sad mi je smiješno, i da, naći ću si 'nekog drugog' al jebote Ooo daaaa i meni se već par puta tako desilo nazalost, ne kuzim zasto...
2020 04 14
Ja uvijek pitam kupca kako želi da mu pošaljem...može poštom, može tiskom, može primopredaja..to je pravi način ..za mene... <3
2020 04 19
Prodavačica je zabunom poštanskih djelatnika, kako je navela, poslala paletu s cijenom od 50 kn s otkupninom od skoro 115 kn (vidljivo na fotografijama), a usto se nakon moje nezadovoljne reakcije nije javila 8 dana i nije odgovorila na zahtjev za povratom novca, nakon čega sam se opet javila te je negativno odgovorila na zahtjev za slanjem drugog predmeta u tom iznosu. Tvrdi da nije tražila nikakvo posebno žurno slanje... Ovo mi je prvo neugodno iskustvo na ovoj stranici. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9ca9ae6319243ba60bc71703ae9b2c4a.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e15e56a5300c99d7487049daa91d043d.jpg)
2020 04 30
1 2 ... 6 7 8