Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Do kuda ide ljudska zloba-CRNA LISTA BR.305

> Farzioneta_1999: > > cipelitza: > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ac9b2971a1cfab2ef71aa6f8673793db.jpg) > > Beloswecka zawera 🤣 > > Desna ruka opet ne zna sta radi lijeva. > i ja kažem kod vas Nek si ti nama rekla crnolistasico br 305. Kazi desnici da pripazi na ljevicu.
2020 01 17
> SladanaJ: > > Farzioneta_1999: > > > boma11: > > > > Farzioneta_1999: > > > > > cipelitza: > > > > > Acuj, zasto je s proslim profilima dostizala status blokade. Zasto je svojim kupcima prijetila deckima s osjeckog juga i muzem murjakom i slala slike znacke u inboks. Zasto. Btw br 305 na crnoj isti od travnja 2017. > > > > Jeste dobro? kome sam ja prijetila i kakvim dečkima s juga 2? Niti jednu osobu ne znam s juga 2.. Boma 11 prijavljeni ste administatoru. Sada slobodno nastavite vređati i pljuvati. To vam je kućni odgoj, da pitam se do kuda ide ZLOBA, narucito na krpice. A pogotovo pohlepa. Lp > > > Naravno a recite radi cega bi bila prijavljena?jer sam upozorila na sirenje lazi i Vase krivo misljenje da ste prodali za 300? > > > Uvijek ciscenje prvo ispred svojih vratiju preporucam.Lp > > Ne znam tko briše komentare, ali neka mu bude. Sve klevete i vređanja su prijavljena. Viditi ćemo čime ćete se pozabaviti, svojim smeće ispred vrata ili tuđim. Žao mi je ocajnica.. lp > Pa izbrisati moze samo svatko svoj komentar, ne mogu ja il vi obrisat tudji... Zasto ste prodali nesto sto zelite natrag? Kad se proda nesto nekome to je kraj, niste vi kupac pa da vracate robu za povrat novca, nego ste vi prodavac i prodajete nekome stvar, ta stvar kad dobite novac za nju vise nije vasa i ne mozete se samo sjetiti da bi ih natrag, ili kupili natrag, kupac dalje tj sad ova gospoda moze raditi sa njima sto zeli i prodati kome zeli. Zato dobro razmisliti dal se sigurno zelite rijesiti te stvari ili ne. Ne želim ih natrag, tražila sam tenisice, i htijela kupiti od bome 11 reebok, kad sam vidjela da ih prodaje dvoumila sam se kupiti. Tenisice koje su plaćene 1300 dobila za 500 i ovako zahvaljuje. A i ruksak je dobila jeftin, pa me poslije toga napala sto sam drugi prodala jeftino a nisam njoj, da može kasnije prodati duplo skuplje ili???
2020 01 17
> cipelitza: > > Farzioneta_1999: > > > cipelitza: > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ac9b2971a1cfab2ef71aa6f8673793db.jpg) > > > Beloswecka zawera 🤣 > > > Desna ruka opet ne zna sta radi lijeva. > > i ja kažem kod vas > Nek si ti nama rekla crnolistasico. Kazi desnici da pripazi na ljevicu. Ja na crnoj listi a di si ti? Ti si crna na svim stranicama.
2020 01 17
> Farzioneta_1999: > Ne želim ih natrag, tražila sam tenisice, i htijela kupiti od bome 11 reebok, kad sam vidjela da ih prodaje dvoumila sam se kupiti. Tenisice koje su plaćene 1300 dobila za 500 i ovako zahvaljuje. A i ruksak je dobila jeftin, pa me poslije toga napala sto sam drugi prodala jeftino a nisam njoj, da može kasnije prodati duplo skuplje ili??? Dvoumila si se samo oko toga kome bi taj dan napakostila. Jbg, opet si naletila na krivu, ko sa svim ostalim profilima s kojima si divljala dok od admina nisi dobila po lampi.
2020 01 17
> Farzioneta_1999: > Ja na crnoj listi a di si ti? Ti si crna na svim stranicama. Citiram cisto zbog ljevice kukavice siroko je poooljeee
2020 01 17
> SladanaJ: > > Farzioneta_1999: > > > boma11: > > > > Farzioneta_1999: > > > > > cipelitza: > > > > > Acuj, zasto je s proslim profilima dostizala status blokade. Zasto je svojim kupcima prijetila deckima s osjeckog juga i muzem murjakom i slala slike znacke u inboks. Zasto. Btw br 305 na crnoj isti od travnja 2017. > > > > Jeste dobro? kome sam ja prijetila i kakvim dečkima s juga 2? Niti jednu osobu ne znam s juga 2.. Boma 11 prijavljeni ste administatoru. Sada slobodno nastavite vređati i pljuvati. To vam je kućni odgoj, da pitam se do kuda ide ZLOBA, narucito na krpice. A pogotovo pohlepa. Lp > > > Naravno a recite radi cega bi bila prijavljena?jer sam upozorila na sirenje lazi i Vase krivo misljenje da ste prodali za 300? > > > Uvijek ciscenje prvo ispred svojih vratiju preporucam.Lp > > Ne znam tko briše komentare, ali neka mu bude. Sve klevete i vređanja su prijavljena. Viditi ćemo čime ćete se pozabaviti, svojim smeće ispred vrata ili tuđim. Žao mi je ocajnica.. lp > Pa izbrisati moze samo svatko svoj komentar, ne mogu ja il vi obrisat tudji... Zasto ste prodali nesto sto zelite natrag? Kad se proda nesto nekome to je kraj, niste vi kupac pa da vracate robu za povrat novca, nego ste vi prodavac i prodajete nekome stvar, ta stvar kad dobite novac za nju vise nije vasa i ne mozete se samo sjetiti da bi ih natrag, ili kupili natrag, kupac dalje tj sad ova gospoda moze raditi sa njima sto zeli i prodati kome zeli. Zato dobro razmisliti dal se sigurno zelite rijesiti te stvari ili ne. Bravo tocno tako✌✌
2020 01 17
> cipelitza: > > Farzioneta_1999: > > Ja na crnoj listi a di si ti? Ti si crna na svim stranicama. > Citiram cisto zbog ljevice kukavice siroko je poooljeee Samo ti klevetaj, nećeš dugo prijavljena si po koji put kod administatora, pa ti nazivaj lopove, doma svojima. . Sa takvom zlobnicom sam i imala festivala. Sretno. lp
2020 01 17
> Farzioneta_1999: > > cipelitza: > > > Farzioneta_1999: > > > Ja na crnoj listi a di si ti? Ti si crna na svim stranicama. > > Citiram cisto zbog ljevice kukavice siroko je poooljeee > Samo ti klevetaj, nećeš dugo prijavljena si po koji put kod administatora, pa ti nazivaj lopove, doma svojima. . Sa takvom zlobnicom sam i imala festivala. Sretno. lp Ja sam te nazvala crnolistasicom broj 305. Onom koja suradnje voli zaokruzit prijetnjama ‘muzevom znackom i deckima s juga’. Kao znak zahvale.
2020 01 17
A ja trebam biti zahvalna?jesam ti ja cijenu birala?i molim te daj da vidim tu uplatu od ruksaka, ti ocito bolje od mene znas koliko i kome uplacujem🤣🤣🤣🤣🤣
2020 01 17
https://mojekrpice.hr/forum/t/112877/admine-molba?page=26 Aaaaaw
2020 01 17
> cipelitza: > https://mojekrpice.hr/forum/t/112877/admine-molba?page=26 > Aaaaaw 🗽🗽🗽🗽🗽🗽
2020 01 17
> boma11: > A ja trebam biti zahvalna?jesam ti ja cijenu birala?i molim te daj da vidim tu uplatu od ruksaka, ti ocito bolje od mene znas koliko i kome uplacujem🤣🤣🤣🤣🤣 Iz teme je razvidno da bolje od sebe zna i kolko je njoj neko uplatio.
2020 01 17
> cipelitza: > > boma11: > > A ja trebam biti zahvalna?jesam ti ja cijenu birala?i molim te daj da vidim tu uplatu od ruksaka, ti ocito bolje od mene znas koliko i kome uplacujem🤣🤣🤣🤣🤣 > Iz teme je razvidno da bolje od sebe zna i kolko je njoj neko uplatio. Ja sam samo mislila🤣🤣🤣🤣🙈🙈🙈🙈🙈🙈
2020 01 17
Svašta. :|
2020 01 17
> Farzioneta_1999: > A i ruksak je dobila jeftin Jel onaj stradivarius ruksak koji si na silu htjela prodat niviji? nikifast, lovalović, kupujem_1992 i tako dalje.
2020 01 17
1 2 3 4 5 6 ... 7