Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Do kuda ide ljudska zloba-CRNA LISTA BR.305

Pa kaže Farzioneta u temi : https://mojekrpice.hr/forum/t/264503/koju-cijenu-staviti-o "..kupac koji plati svoju robu ,moze raditi što god hoće to znamo svi."
2020 01 17
> malllaaaa: > Pa kaže Farzioneta u temi : https://mojekrpice.hr/forum/t/264503/koju-cijenu-staviti-o > "..kupac koji plati svoju robu ,moze raditi što god hoće to znamo svi." The End🥳🥳🥳🥳🥳al druge zna upucivati 🙈🙈🙈🙈
2020 01 17
> SaraKedavra: > > Farzioneta_1999: > > A i ruksak je dobila jeftin > Jel onaj stradivarius ruksak koji si na silu htjela prodat niviji? > nikifast, lovalović, kupujem_1992 i tako dalje. Sigurno je i on placen 1500, pardon, 150, ovaj, ‘mislila sam’ 25kn. Pak je pobrkala cijenu po kojoj ga je kupila s cijenom po kojoj ga je prodavala. 🤣
2020 01 17
> cipelitza: > Sigurno je i on placen 1500, pardon, ‘mislila sam’ 25kn. Ili je plaćen u skladu s njenim mjestom na cl- 305? https://media1.giphy.com/media/GDnomdqpSHlIs/giphy.gif
2020 01 17
Ajme pa ja zaboravila na nikifast 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ili kako se vec zvala. Decki s juga 😂😂😂😂😂😂
2020 01 17
> nefertiti111: > Ajme pa ja zaboravila na nikifast 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ili kako se vec zvala. Decki s juga 😂😂😂😂😂😂 Sace i muzeva znacka cek da ju skenira nanovo
2020 01 17
Cek, jel ona ono imala i neku epizodu s fejk jaknom iz Pariza? Ili je to bila neka druga? Ima ih ko blata, pocela sam ih sve stavljat u isti kos 🤦‍♀️
2020 01 17
misusovo!
2020 01 17
> cipelitza: > > nefertiti111: > > Ajme pa ja zaboravila na nikifast 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ ili kako se vec zvala. Decki s juga 😂😂😂😂😂😂 > Sace i muzeva znacka cek da ju skenira nanovo Ne kužim, ja nemam muža, nikakvog policajca??? "Omg, sad imam muža, policajca, sad sam ja bilja, sad sam ja sebi prodala lancic. Gospe, jel ovo moguće. A kad smo već kod toga, boma 11 je kao i bilja 123, tu iza njenih 500 povratnu se svakakvi, zlobni artikli kriju. Ona ima dokaz da je uplatila 530 ruksak. A curo moja patike si platila 300 kn i nosila, jer sam ih i ja nosila mj dana, i držala do njih. Kako možeš lagati u opisu da nisu nosene, kad sam i ja i ti nosila. Što ih nisi odma prodala ako ti nisu pasale??? kupila si ih u 3 mj 2019. hallo koga muljas. Žalosno. Stvarno ovo zlo nema nigdje samo tu.
2020 01 18
Farzioneta, imale smo suradnju, koja je prošla besprijekorno. Ali, na onoj temi s Biljom sam vas žalila, isto kao što sam zadnja ( a zna se tko zadnji - magarac ) dok ste bili Nikifast skužila kako ste na uistinu na crnoj listi. Ne kužim zašto se stalno vraćate ovdje i svaki puta radite ista sr.... Povratnu vam neću brisati, jer je suradnja, ponavljam bila fenomenalna, ali osjećam se kao prevareni muž koji uvijek zadnji dozna. Pokušajte barem ne optuživati druge za ono što i sami radite svako toliko
2020 01 18
Bravo Cipelitze, bravo. Tocno sam to osjetila na temi gdje se proziva sve "pravednice" ali ajd necu nastavljati, nisam bila ziher. Svaka cast, Cipelitze.
2020 01 18
Daj, Sonja, ne lupaj. Na onoj temi, koje btw, sada nema, čudila sam se kako nitko ne reagira na očitu preprodaju i tražila da netko objasni zašto svi šute. S obzirom da ignoriram tvoje penetriranje u moj inbox, isto kao i Farionetino, najmanje što si mogla učiniti da ispadneš "pravedna" je bilo da stav pokažeš na temi na kojoj je i postavljeno pitanje. Jer pravda ne može biti za neke, ili je za sve, ili je nema. A karakter je, znaš, ono kad mišljenje, makar i krivo izneseš na temi direktno, a ne nakon konzultacija u inboxima i screen shotova istih u naredne inboxe
2020 01 18
Jbte, naguzila me Farzioneta s ovog i s Niki profila, barem me ti poštedi sitničarenja i (pod)jebuckanja Barem sam sve pisala jaFno
2020 01 18
Nasle se dvije iste..na ciju stranu stati, sto bi to tad bilo pravedno?! Sve ste imale podatke, znate za crnu listu i niste provjerile, detektivke. Ja podatke nemam, dakle nisam bila sigurna..A javila sam se jednom porukom vama bas zbog tog kako bi vam skrenila pozornost da provjerite cl jer ste u kontaktu ocito sa svim stranama u toj temi.. Niste odgovorili,sve 5, temu sam zato ostavila "otvorenom"..i evo tu smo. Tako da molim lijepo -okanite me se.
2020 01 18
Kasaba/mahala mentalitet, Sonja, već sam shvatila. Upadaš mi u inbox, ne odgovaram, komentiraš me po tuđima... Nisam jedina. I onda si daješ za pravo procjenjivati karakter, ne moj, ičiji??? Za tebe je Niki, Farzioneta, nastavi niz... space shuttle ( Farzioneta, ovo nije pohvala vama, dapače ) Nisam te se, Sonja, ni dohvatila, da jesam, znala bi Aj papa...
2020 01 18
1 2 3 4 5 6 7