Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Do kuda ide ljudska zloba-CRNA LISTA BR.305

Teško vas je razumijeti. Jedna tvrdi jedno, druga drugo... pa dajte neke slike kao dokaz za koliko ste dogovorile prodaju/kupnju. Valjda imate negdje u razgovorima. Stavite slike o navodnoj uplati i pod koju cijenu je išlo... Jer ovo je sve bez veze. Gnjavite forum i jedna i druga, a ništa dokaza nemate tko je u pravu. Zakomplicirale ste sve.
2020 01 18
Svađa iz privatne sfere otišla u javnu... Tužno. :|
2020 01 18
> boma11: > > boma11: > > > boma11: > > > > Lunass: > > > > Teško vas je razumijeti. Jedna tvrdi jedno, druga drugo... pa dajte neke slike kao dokaz za koliko ste dogovorile prodaju/kupnju. Valjda imate negdje u razgovorima. Stavite slike o navodnoj uplati i pod koju cijenu je išlo... > > > > Jer ovo je sve bez veze. Gnjavite forum i jedna i druga, a ništa dokaza nemate tko je u pravu. Zakomplicirale ste sve. > > > Tenisice su kupljene u 3 mjesecu prosle godine i sada kada su oglasene korisnica nije poslala upit da bi ih ponovno natrag kupila, nego je svima koji su ih stavili u omiljeno slala gore navedenu poruku u inboks.sama je potvrdila da je mislila da ih je prodala za 300 kuna al poslije poslanih poruka. > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/53094a3c28e760930a51fbfa67a0d3b7.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/084d8aa885c5471546706b3f4759166e.jpg)
2020 01 18
Nataša, za početak se ispričaj korisnici kojoj si prodala tenisice pa je kasnije šizofreno razvlačila po stranici, onda svima ostalima koje su čitale temu i komentirale. Nakon toga nabavi pravopis i za svoje i kolektivno dobro se makni barem s foruma, ako već ne odustaješ od krpica > boma11: > > boma11: > > > boma11: > > > > boma11: > > > > > Lunass: > > > > > Teško vas je razumijeti. Jedna tvrdi jedno, druga drugo... pa dajte neke slike kao dokaz za koliko ste dogovorile prodaju/kupnju. Valjda imate negdje u razgovorima. Stavite slike o navodnoj uplati i pod koju cijenu je išlo... > > > > > Jer ovo je sve bez veze. Gnjavite forum i jedna i druga, a ništa dokaza nemate tko je u pravu. Zakomplicirale ste sve. > > > > Tenisice su kupljene u 3 mjesecu prosle godine i sada kada su oglasene korisnica nije poslala upit da bi ih ponovno natrag kupila, nego je svima koji su ih stavili u omiljeno slala gore navedenu poruku u inboks.sama je potvrdila da je mislila da ih je prodala za 300 kuna al poslije poslanih poruka. > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/53094a3c28e760930a51fbfa67a0d3b7.jpg) > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/084d8aa885c5471546706b3f4759166e.jpg)
2020 01 18
> dobrojutro: > više ne znaš ko se s kime svađa, koliko je šta koštalo, kome je muž policajac, šta je čiji profil...Ova tema bi trebala bit dio edukacije na drugoj godini psihologije di bi studenti procijenjivali jel ovdje riječ o bezazlenom poremećaju, malo ozbiljnijoj dijagnozi ili psihopatologiji. Vjerojatno bi pola njih palo na ovom zadatku ...kao i oni koji se služe "LP". lepa p...lepi policajac...šta god.. :D
2020 01 18
E Nataša,ti se našla nekoga da prozivaš a zaboravila si očito temu koju sam ja otvorila prije cca 1,5 god.o preprodaji.Kupila si od mene parfem pa si ga pokušala preprodati za više od duplo.Bila je to jako duga rasprava koja je trajala danima.Na koncu se i admin uključila u temu gdje je potvrdila da je to preprodaja kako sam ja i napisala u naslovu.Kupujem 1992 tada si imala taj profil.Sada je ovaj a tko zna koji je idući. Nije čudo što je "mislila" da je 300kn Pogubila se u silnim prodajama.Prava se našla prozivati za prerodaju.Bolje da se poklopiš po ušima,manje ćeš biti upadljiva za one koji još nisu čuli za tebe.
2020 01 18
> boma11: > > boma11: > > > boma11: > > > > boma11: > > > > > Lunass: > > > > > Teško vas je razumijeti. Jedna tvrdi jedno, druga drugo... pa dajte neke slike kao dokaz za koliko ste dogovorile prodaju/kupnju. Valjda imate negdje u razgovorima. Stavite slike o navodnoj uplati i pod koju cijenu je išlo... > > > > > Jer ovo je sve bez veze. Gnjavite forum i jedna i druga, a ništa dokaza nemate tko je u pravu. Zakomplicirale ste sve. > > > > Tenisice su kupljene u 3 mjesecu prosle godine i sada kada su oglasene korisnica nije poslala upit da bi ih ponovno natrag kupila, nego je svima koji su ih stavili u omiljeno slala gore navedenu poruku u inboks.sama je potvrdila da je mislila da ih je prodala za 300 kuna al poslije poslanih poruka. > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/53094a3c28e760930a51fbfa67a0d3b7.jpg) > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/084d8aa885c5471546706b3f4759166e.jpg) Ajde sad se javi sa drugog profila, što si kupila mk ruksa, ja znam da si to ti bila, nisam ja glupa znaš, slala sam u pulu, imam tvoje ime i prezime, budem objavila. Imaš par profila di pred prodaješ, ma sve ste tu iste oči bi nekom iskopale za 10 kn. 530 si platila guess ruksak, a patike 300 ne laži, molim te. Sve je Poslano adminiki, nikom se neću pravdati najmanje takvim koji nema zrno soli u glavi. Kad sam ja za 50 kn više prodavala parfem, dotična je digla cijelu hr na noge. A ta ista prodaje duplo skuplje na fb i njuškalu. Jadnice ste. Samo katarina martina je ovdje normalna. lp uživajte kokoske.
2020 01 18
> Farzioneta_1999: > Ajde sad se javi sa drugog profila, što si kupila mk ruksa, ja znam da si to ti bila, nisam ja glupa znaš, slala sam u pulu, imam tvoje ime i prezime, budem objavila. Imaš par profila di pred prodaješ, ma sve ste tu iste oči bi nekom iskopale za 10 kn. 530 si platila guess ruksak, a patike 300 ne laži, molim te. Sve je Poslano adminiki, nikom se neću pravdati najmanje takvim koji nema zrno soli u glavi. Kad sam ja za 50 kn više prodavala parfem, dotična je digla cijelu hr na noge. A ta ista prodaje duplo skuplje na fb i njuškalu. Jadnice ste. Samo katarina martina je ovdje normalna. lp uživajte kokoske. O milo
2020 01 18
> Farzioneta_1999: > > boma11: > > > boma11: > > > > boma11: > > > > > boma11: > > > > > > Lunass: > > > > > > Teško vas je razumijeti. Jedna tvrdi jedno, druga drugo... pa dajte neke slike kao dokaz za koliko ste dogovorile prodaju/kupnju. Valjda imate negdje u razgovorima. Stavite slike o navodnoj uplati i pod koju cijenu je išlo... > > > > > > Jer ovo je sve bez veze. Gnjavite forum i jedna i druga, a ništa dokaza nemate tko je u pravu. Zakomplicirale ste sve. > > > > > Tenisice su kupljene u 3 mjesecu prosle godine i sada kada su oglasene korisnica nije poslala upit da bi ih ponovno natrag kupila, nego je svima koji su ih stavili u omiljeno slala gore navedenu poruku u inboks.sama je potvrdila da je mislila da ih je prodala za 300 kuna al poslije poslanih poruka. > > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/53094a3c28e760930a51fbfa67a0d3b7.jpg) > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/084d8aa885c5471546706b3f4759166e.jpg) > Ajde sad se javi sa drugog profila, što si kupila mk ruksa, ja znam da si to ti bila, nisam ja glupa znaš, slala sam u pulu, imam tvoje ime i prezime, budem objavila. Imaš par profila di pred prodaješ, ma sve ste tu iste oči bi nekom iskopale za 10 kn. 530 si platila guess ruksak, a patike 300 ne laži, molim te. Sve je Poslano adminiki, nikom se neću pravdati najmanje takvim koji nema zrno soli u glavi. Kad sam ja za 50 kn više prodavala parfem, dotična je digla cijelu hr na noge. A ta ista prodaje duplo skuplje na fb i njuškalu. Jadnice ste. Samo katarina martina je ovdje normalna. lp uživajte kokoske. Na kraju si prodala za 50kn više ali si pokušala za 150kn više prodati.Ako se na mene odnosi fb uopće nemam tako da ne znam o čemu pričaš.Svi smo mi nenormalni kako si napisala.Vjerovatno zato što ne dozvoljavamo nikome da pravi budalu od nas.Moj savjet-povuci se u miru i preprodaji na drugim stranicama.Ovdje takvim nije mjesto.
2020 01 18
> Farzioneta_1999: Jadnice ste. Samo katarina martina je ovdje normalna. lp uživajte kokoske. Ahahaha!!! Ok. Sve kužim.
2020 01 18
> Farzioneta_1999: > > boma11: > > > boma11: > > > > boma11: > > > > > boma11: > > > > > > Lunass: > > > > > > Teško vas je razumijeti. Jedna tvrdi jedno, druga drugo... pa dajte neke slike kao dokaz za koliko ste dogovorile prodaju/kupnju. Valjda imate negdje u razgovorima. Stavite slike o navodnoj uplati i pod koju cijenu je išlo... > > > > > > Jer ovo je sve bez veze. Gnjavite forum i jedna i druga, a ništa dokaza nemate tko je u pravu. Zakomplicirale ste sve. > > > > > Tenisice su kupljene u 3 mjesecu prosle godine i sada kada su oglasene korisnica nije poslala upit da bi ih ponovno natrag kupila, nego je svima koji su ih stavili u omiljeno slala gore navedenu poruku u inboks.sama je potvrdila da je mislila da ih je prodala za 300 kuna al poslije poslanih poruka. > > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/53094a3c28e760930a51fbfa67a0d3b7.jpg) > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/084d8aa885c5471546706b3f4759166e.jpg) > Ajde sad se javi sa drugog profila, što si kupila mk ruksa, ja znam da si to ti bila, nisam ja glupa znaš, slala sam u pulu, imam tvoje ime i prezime, budem objavila. Imaš par profila di pred prodaješ, ma sve ste tu iste oči bi nekom iskopale za 10 kn. 530 si platila guess ruksak, a patike 300 ne laži, molim te. Sve je Poslano adminiki, nikom se neću pravdati najmanje takvim koji nema zrno soli u glavi. Kad sam ja za 50 kn više prodavala parfem, dotična je digla cijelu hr na noge. A ta ista prodaje duplo skuplje na fb i njuškalu. Jadnice ste. Samo katarina martina je ovdje normalna. lp uživajte kokoske. Cek da li je bio guess ili mk ruksak?bacas me u razmisljanje.opet govoris kakva si ti sve ove epitete si pridodaj . I da ne trazis u rjecniku Epitet (grč. επιθετον, epitheton = nametnut) svaki je atribut, odnosno dodatak imenici koji ju pobliže objašnjava i opisuje. Epiteti su najčešće pridjevi.
2020 01 18
> Boston: > Na kraju si prodala za 50kn više ali si pokušala za 150kn više prodati.Ako se na mene odnosi fb uopće nemam tako da ne znam o čemu pričaš.Svi smo mi nenormalni kako si napisala.Vjerovatno zato što ne dozvoljavamo nikome da pravi budalu od nas.Moj savjet-povuci se u miru i preprodaji na drugim stranicama.Ovdje takvim nije mjesto. Ne zna ni ona o cem prica, ne sekiraj se ; Bjeste bjeste sivi oblaci brija
2020 01 18
> teehee: > > Farzioneta_1999: > Jadnice ste. Samo katarina martina je ovdje normalna. lp uživajte kokoske. > Ahahaha!!! Ok. Sve kužim. Ne trebas vjestaka? 😘🤣
2020 01 18
Prava se našla upozoraviti druge da ne kupuju tenisice jer su plaćene jeftinije a prodaju se po skupljoj cijeni.Bilo tone to u redu kad si parfem od 100kn koliko si platila oglasila 250kn.Druga je stvar što nitko nije kupio po toj cijeni.🙈🙈
2020 01 18
> Boston: > Prava se našla upozoraviti druge da ne kupuju tenisice jer su plaćene jeftinije a prodaju se po skupljoj cijeni.Bilo tone to u redu kad si parfem od 100kn koliko si platila oglasila 250kn.Druga je stvar što nitko nije kupio po toj cijeni.🙈🙈 Ko o cemu...ae
2020 01 18
1 2 3 4 5 6 7