Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Pošta - pošiljka stoji 7 dana na prijemu

Ima li tko iskustva? Preoručena pošiljka tjedan dana stoji sa statusom da je primljena u postu gdje sam predala... Pošiljka iz ZG u ZG! Prije nego idem Tamo vidjet sto se događa da li je netko imao sličnu situaciju i da je paket u konačnici stigao?
2020 01 21
Imala sam istu situaciju prosli tjedan cijeli tjedan se posiljka nije pomaknula bila sam u posti i kaze zena da su pomaknuti rokovi dostave sad mogu biti jos sporiji sa dostavom Rok isporuke za preporuceno slanje im je sada 7 dana prije je bilo od 3-5,sad su jos gori postali dostavili su posiljku nakon 7 dana
2020 01 21
Aaaaaaaaa.... Dalekoo je do Zagreba iz Zagreba .... 8-)
2020 01 21
Katastrofa! :(
2020 01 21
Ista stvar iz zg u zd,preporucena posiljka putovala brzinom kocije,10 dana. A posta najbolje da se prenamjeni u pecenjaru
2020 01 21
pripazite da na kraju ne vrate pošiljku nazad pošiljatelju jer se meni to desilo peti dan su vratili pošiljku iako uopće nisu primatelja obavijestili da pošiljka čeka naravno, pri povratu paket se zagubio, mjesec i pol dana agonije... naposljetku, kada sam izgubila svaku nadu i kada su i sami priznali da se paket zagubio, osvanuo je u mojoj pošti!!! od tada zaobilazim poštu na sve načine!
2020 01 21
Postali su bas grozni. Samo tisak zene :)
2020 01 21
Pošta je zeznuta jer si djelatnici svašta dopuštaju. Ali i Tisak ima loše strane. Pogotovo zbog zamjena, neću slati 5 džempera u L kutiji za 30 kn. Strpam u nešto u posaljem postom za 18 kn. Onaj tko ne mijenja, Tisak je ok opcija. Pošta je po cijenama realnija.
2020 01 21
Nedavno sam gospodi sa krpica slala paket i kontrolnim kodom smo vidjele da je paket stajao kod nje u posti 4 dana, nitko ju nine obavijestio nit ista. Kada je otisla u postu podici ga bez papirica jer nije vise htjela cekati, jos su na nju digli dramu sto se 'raspituje o paketu dok nije vrijeme'. Uzas!!!
2020 01 22
Evo za apdejt, pošiljka je stigla 11ti dan 😂 status je stalno stajao isti...
2020 01 23
Ista stvar mi se događa. Paket stoji u prijemnom uredu već sedmi dan (paket iz ureda u ured, rok isporuke 48 sati). Od sad samo Tisak.
2020 01 26
Šaljite im na fejs i na mail info za pakete i pošiljke Da vidite kako se u kratkom roku dostavi 😁 Imala sam problem s poštom, paket iz Amerike koji je ušao u Hrvatsku za 13 dana, nisu ga na carini ni provukli kroz skener niti stavili u sustav, a na Američkom trackingu pisalo da je u Hrvatskoj, zvala sam službu razvlačili i nitko nista nije napravio Odmah sam lupila na fejs poruku u inb, i na mail ne na ljubazan nacin stvorilo se sve u roku 2 sata, i za dva dana meni paket u rukama. 🙄 > Ivana6720: > Ista stvar mi se događa. Paket stoji u prijemnom uredu već sedmi dan (paket iz ureda u ured, rok isporuke 48 sati). Od sad samo Tisak.
2020 01 26
Sisak- u zg paket 11 dana i jos ga nema. Uspjela samo saznati da je u VG i da ce doci . pisala na fb, sluzbi, da je tu da ce doci 😕
2020 01 28