Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Mango povrat

Moja prica ide ovako, napravila sam preko webshopa narudzbu od koje sam 2 stvari odlucila vratiti u ducan. I nikakvih problema, povrat robe super prosao, dobila racun na kojem pise da sam vratila te dvije stvari i na racunu pise da cu dobit povrat novaca na karticu s koje je placeno. Kaze meni prodavacica "to je njima vec sad vidljivo i uskoro cete dobit novce nazad". Evo nas skoro mjesec dana nakon, novaca jos uvijek nema. Poslala sam im vec 2 upita putem one kontakt forme na webshopu i dobila br mog slucaja i odgovor da ce mi se netko u kratkom roku javit. Ali nista, ni mu ni bu od njih. Maltretiram ih redovito na fejsu u inbox i nikad nisam dobila nikakav odgovor. Uopce ne citaju poruke. Kako da ja dodjem do svojih novaca nazad? Sto se dogadja s Mangom, je netko vec bio u istoj situaciji?
2020 01 25
uzasni su! budite strpljivi i bombardirajte mailovima meni su vratili novce 45 dana otkad sam predala artikal u trgovinu ,:( ,:( i to bez da su odgovorili na mail uopće nisu korektni niti obazrivi prema kupcima
2020 01 25
ajme znaci mogu tako nesto u najboljem slucaju i ja ocekivat ,:( odnos prema kupcima im je ravan nuli. znaci onda samo nastavit maltretirat sa mailovima i u inboxu pa ce valjda netko popustit i napravit taj prokleti povrat
2020 01 25
definitivno, nema odgovora uopce ni na mail ni na fejs.... toliko o profesionalnosti. ono makar da dobijes neki odgovor uopce ja sam od svih ostalih normalno dobila novce nazad u par dana (cak i oni kojima robu saljes nazad u englesku)
2020 01 26
To se desilo mojoj sogorici. Kupila neku majicu i poslali joj krivu velicinu. U ducanu joj ne mogu mjenjat za broj manju wtf nego povrat ide na taj nacin. Totalno debilno. Uglavnom novci su joj vraceni prije dva dana,a povrat u ducan je naoravila negdje par dana prije Bozica. Tak da im je to ocigledno normalno.
2020 01 29
U ducanu su rekli da ne prihvacaju sve, valjda ovisi o kolekcijama, ja sam imala traperice za vratit pa su ih uzeli. Povrat sam napravila 28.12. i jos uvijek nema novaca na racunu ,:(
2020 01 29
> kkorina: > To se desilo mojoj sogorici. Kupila neku majicu i poslali joj krivu velicinu. U ducanu joj ne mogu mjenjat za broj manju wtf nego povrat ide na taj nacin. Totalno debilno. Uglavnom novci su joj vraceni prije dva dana,a povrat u ducan je naoravila negdje par dana prije Bozica. Tak da im je to ocigledno normalno. Zamjene internet narudžbi mogu se napraviti samo za isti artikl, ista boja samo druga veličina. Ukoliko ju nemaju u dućanu - ne mogu vam napraviti zamjenu, samo povrat pa možda zato. A internet povrat se može prihvatiti samo u trgovini koja ima tu kolekciju; dakle ako ste naručili nešto sa programa za mame, to možete vratiti samo u trgovini koja ima program za mame, isto vrijedi za rublje/kupaće, muški, dječji, Violeta itd.
2020 01 30
evo da javim da sam ja napokon dobila povrat. tako da svi koji cekaju povrat novaca od Manga sretno, stize nakon minimalno mjesec dana x-)
2020 02 01
Moze mi netko reci gdje da nadjem obrazac za povrat mango? Nigdje ne mogu pronaci Narucila sam traperice,nazalost velike. Hvala puno
2021 05 05