Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Problem kod prijave

Pozz, dali neko nekad ima problema sa prijavom? Dakle, svako nekoliko mi dode da se nemogu ulogirat, tako mi se desilo jedanput da san tribala nesto kupit i ispalo je da san privarila nekoga a nisan mogla nikako uc u stranicu..pa mi ostavila cura negativnu ocjenu..mada mi se desilo vise puta da nisan dobila ono sta san sama kupila a bilo je placeno pa nisan ostavila negativno...
2020 01 27
> Jurcevic1: mada mi se desilo vise puta da nisan dobila ono sta san sama kupila a bilo je placeno pa nisan ostavila negativno... Zašto niste ostavili negativnu ako ste prevareni? Pa povratne i služe tome da se ostali korisnici upozore! Za uzimanje podataka je trebala ostaviti neutralnu, ali mislim da vi daleko više kršite pravila neostavljanjem negativnih za prevare. Ok, on topic. Log in povremeno zeza, ali nakon refresha bi se trebalo moći ulogirati. Barem je meni tako bilo ovih dana.
2020 01 27
Odmah na početnoj stranici (Popularni artikli) klikni na BILO KOJI artikal srčeko "Želim to" i odmah ti bude ponudilo da se ulogiraš..ovak, ak ideš na "log in", neće te pustiti..povremeno je tak, nije stalno..
2020 01 27
> emili1: > Odmah na početnoj stranici (Popularni artikli) klikni na BILO KOJI artikal srčeko "Želim to" i odmah ti bude ponudilo da se ulogiraš..ovak, ak ideš na "log in", neće te pustiti..povremeno je tak, nije stalno.. tako se ja logiram već godinu dana....
2020 01 27