Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Posta opet krade pakete?

Kupila sam nesto sa Aliexpressa. U Hr.je paket stigao sredinom 12.mj. I, cekam ja postara, čekam... Za otvoriti slucaj je bio rok 20.01., do tada mi nista nije stiglo i otvorila sam slucaj za povrat novca. U medjuvremenu (22.01.) se slucaj zatvorio jer je paket kao, preuzet. Naravno, nemam pojma o tome. Pretpostavljam da je to Aliexpress(ili prodavac) zakljucio po broju posiljke jer je posta proknjizila da je preuzeto. Dakle, ili lokalna posta ili ovi u Zagrebu u centrali(a preugo im je stajalo) su klepili moj paket. Kako od nedavno kupujem na Aliju, jos nisam imala ovakvo iskustvo i ne znam kako doci do svog ulozenog novca (kad je vec paket netko sebi uzeo, ocito)? Ima li koja iskustva sa ovako necim? Da li mogu dobiti obeštećenje od njih za ovako nešto?
prije 28 dana, 14:24
I meni je u HR nestao paket i to dosta skupo placen ,ne znam da li je nestao u posti Zagreb ili Bjelovar ,isto mi je pisalo da je preuzet ,tako da nisam dobila nikakav povrat ,takodjer je paket bio iz alija
prije 28 dana, 15:13
Meni se dogodilo dosta puta da mi je stigao nečiji tuđi paket, dakle ono što uopće nisam ja naručila. Isto tako, moji paketi su drugima stizali, tako da.. Uvijek sam obavijestila sellera i svaki put dobila povrat novca ako nisam dobila svoj paket, eventualno bi on ponovno poslao to što je naručeno.
prije 28 dana, 15:15
Meni je nestao paket s Asosa, praćenjem šifre jasno je ustanovljeno da je paket ušao u Hrvatsku, da je negdje u HP-u, ali nikada nije pronađen. Sva sreća da je Asos ipak ozbiljna kuća pa je izvršila povrat novca iako je krivnja bila na Hrvatskoj pošti, koja se u ovom slučaju pravila kao da se to nju ne tiče i samo je radila budalu iz mene putem mailova i telefonskih razgovora.
prije 28 dana, 15:26
Nasa posta je nesto zeznula. Ali express je popodne vratio novac. Eto, trebalo je vremena ali su ispali fer. Nasa posta naravno, ne zna gdje je zapelo. Hvala na Vasim iskustvima, ne ponovila se nikom ;-)
prije 28 dana, 16:20
Meni se to desilo prošli tjedan s narudžbom s wisha. nakon što sam im poslala mail (poduži) idući dan se moj paket misteriozno pojavio :)
prije 28 dana, 17:07
Mojoj prijateljici se isto to dogodilo prije dva tjedna, navodno paket preuzet, a od paketa ni p.
prije 28 dana, 23:45
5 paketa sa alija narucenih u 11-i mj. nisu stigli do mene. Nije do alija, poslano je, stiglo do Hr, a tko ih je zamračio ostati će pitanje, i di su završili. Ugl. Aliexpress mi je vratio lovu, iako znam da u ovim slucajevima nisu 100% krivi. Ja svoje pakete nikada nisam dobila.
prije 27 dana, 13:30
Ja još uvijek čekam paket s krpica poslan 4.10.2019. iz Zagreba u Zagreb. :,'(
prije 22 dana, 12:04
S takvih stranica nisam narucivala nikad nista. Ali sam.jednok gospodi poslala paker oko 18.1 i jos ga nema, a ja sam naravno potvrdu izgubila ( nazalost ) tako da posta puno grijesi, a nikom nista
prije 20 dana, 10:24
Imam info da pošta ZADRŽAVA PAKETE IZ KINE zbog koronavirusa do daljnjeg. Preporučam da nazovete info tel. i kažete im broj pošiljke nek vam provjere A uvijek možete poslati i potražnicu kojom će naći paket, ili bar utvrditi gdje je završio, a onda možete biti obeštećene u nekom iznosu..
prije 18 dana, 15:59