Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Aguamid trajni fileri za usne

Curke dali je to netko stavljao ??? Ima li NETKO iskustva
2020 01 28
Ja imam iskustva sa hijaluronom (Restylane), ali trajao mi je samo mjesec dana, nakon toga kao da nista nisam radila, ne znam da li je netko imao slicno iskustvo i koliko obicno traju ti fileri u ustima. Mislim za te trajne filere da je najbolje ici kod susjeda u srbiju. Ja sam se raspitivala kod doktora prije nego sam uradila hijaluron o trajnijim metodama ali je rekao da to ne preporuca. E sad ovisi od doktora do doktora.
2020 01 29
Ja sam radila sa kiss,efekt je vidljiv par mjeseci ali iskreno nisam odusevljena...svakako cu ponoviti,al ne u hrvatskoj nego u srbiji posto sam cesto tamo,pronasla sam doktoricu koja super radi,a i cijene su im dosta povoljnije
2020 01 29
Hijaluron treba redovno odrzavati i nadogradivati da bi se vidio rezultat, inace, prvi put dosta krace traje. Prijateljica mi ide redovno pa znam. Prvi put je jako kratko trajalo, kao da nista nije stavila. Nakon mozda 3. put se vidila razlika. Isla je postepeno, kako se i preporuca, jer tkivo usana se ne razvlaci bas tako, ako se prepuni dobijemo efekt dvije hrenovke, a ne usne. To je skup sport, i ako se financijski ne moze odrzavati, bolje se u to ne upustati. A sta se tice "solucija" iz Srbije, kad obracunate troskove puta, cinjenicu da cete nesto i pojesti, a mozda i prespavati tamo, ako ne planirate isti dan putovati u oba smjera, dode vam na istu cijenu ka i ovde. Ja bi takve stvari uvik radije radila kod nas, jer u slucaju ikakve komplikacije(a zna ih bit i sa hijaluronom) uvik je bolje da vam je osoba koja je radila filere ovdje, nego i drugoj drzavi. A trajnije filere definitivno ne bi preporucila. Sta ako ne budete zadovoljni rezulatatom? Nesto sta izgleda super na nekome drugome ne mora nuzno izgledat lipo i na vama. Hijaluron se relativno brzo razgraduje, a moze ga se i ranije razgraditi ako niste zadovoljni rezultatom, a trajniji fileri ce se malo duze zadrzati.
2020 01 29
Hvala i ja sam za sada išla dva puta hijaluron i isto tako misim da je bolje od aquamida samo šta eto skup je sport hijaluron, prvi put prošao mi je brže drugi je trajao malo duže sve ovisi
2020 01 29
Ja opet razmisljam o hijaluronu, bilo mi je upravo to sto sam dala tolike novce za hijaluron a trajao je mjesec dana. Probat cu opet staviti, samo mi nije jasno zasto su cijene tog hijalurona toliko visoke kod nas dok drugdje ima za puno manje novce isti tretman. :(
2020 01 29
> deanat: > Hvala i ja sam za sada išla dva puta hijaluron i isto tako misim da je bolje od aquamida samo šta eto skup je sport hijaluron, prvi put prošao mi je brže drugi je trajao malo duže sve ovisi Svaku nadopunu ce vam sve duze trajat. Samo ne cekat da se skroz razgradi, ono kad bude pri kraju. I onda vam po potrebi moze malo i pojacati, ali to stvarno triba postepeno ic. Prijateljica mi ide vec skoro godinu dana i tek sad je zadovoljna u potpunosti, i kolicinom i oblikom. Izgleda prirodno, sta je najbitnije. Prvih par dana joj je bilo nateceno i usta su joj izgledala veliko, jer valjda taj hijaluron nekako nabubri prvih par dana prije nego se rasporedi. Znam da sam joj reka: jbt sta si to napravila?? Al u roku od par dana vise uopce nije bilo vidljivo, mogao je primjetit samo onaj tko je znao da je to radila. Al ona je imala skroz tanka usta i receno joj je u startu da ce to tribat ic polako i da ce potrajat, da ne ocekuje nista ekstra u pocetku. Ja sam razmisljala ic hijaluronom popunit neke sitne bore sta imam, al mislim da za to ide nesto trajnije.
2020 01 30
Da i ja prvi put kratko trajalo drugi duže i sad ću opet ic pa da vidim> deedee85: > Ja opet razmisljam o hijaluronu, bilo mi je upravo to sto sam dala tolike novce za hijaluron a trajao je mjesec dana. Probat cu opet staviti, samo mi nije jasno zasto su cijene tog hijalurona toliko visoke kod nas dok drugdje ima za puno manje novce isti tretman. :(
2020 01 30
Lp cure,ja sam iz Osijeka i imam salon za uljepsavanje i izmedu par tretmana koje radim je i povecavanje usana. Medutim ja povecavam usta hijaluronom iri s600 , na iri pen bez igle. Kod mene takoder treba ici postepeno i nadogradivati. Zene koje su bile kod mene pa se vratile rekle su do 6 mjeseci da su primjetili da je tu rezultat. Ja sama takoder imam filere ( spomenute) i stavila sam 2 ml i evo proslo je nekih 9 mj i opet bi lagano trebala popuniti.
2020 02 02
a garant ste lijepe i bez filera ❤️ šta će vam to??🙂
2020 02 05
> loksie: > Lp cure,ja sam iz Osijeka i imam salon za uljepsavanje i izmedu par tretmana koje radim je i povecavanje usana. > Medutim ja povecavam usta hijaluronom iri s600 , na iri pen bez igle. > Kod mene takoder treba ici postepeno i nadogradivati. > Zene koje su bile kod mene pa se vratile rekle su do 6 mjeseci da su primjetili da je tu rezultat. > Ja sama takoder imam filere ( spomenute) i stavila sam 2 ml i evo proslo je nekih 9 mj i opet bi lagano trebala popuniti. Pozdrav, kakvi su to fileri bez igle? Ja se bojim igala. :-/
2020 02 06
A jeste li sigurni da je u pitanju bio Restylane ? Jer on bi trebao trajati barem godinu dana pogotovo ako je Volume… pitam zato sto bi Vam doktorica prije nego sto vam aplicira filer, trebala pokazati pakiranje. Ukoliko nije, moze staviti nesto drugo. > deedee85: > Ja imam iskustva sa hijaluronom (Restylane), ali trajao mi je samo mjesec dana, nakon toga kao da nista nisam radila, ne znam da li je netko imao slicno iskustvo i koliko obicno traju ti fileri u ustima. Mislim za te trajne filere da je najbolje ici kod susjeda u srbiju. Ja sam se raspitivala kod doktora prije nego sam uradila hijaluron o trajnijim metodama ali je rekao da to ne preporuca. E sad ovisi od doktora do doktora.
2020 02 07
> zanaZG: > > loksie: > > Lp cure,ja sam iz Osijeka i imam salon za uljepsavanje i izmedu par tretmana koje radim je i povecavanje usana. > > Medutim ja povecavam usta hijaluronom iri s600 , na iri pen bez igle. > > Kod mene takoder treba ici postepeno i nadogradivati. > > Zene koje su bile kod mene pa se vratile rekle su do 6 mjeseci da su primjetili da je tu rezultat. > > Ja sama takoder imam filere ( spomenute) i stavila sam 2 ml i evo proslo je nekih 9 mj i opet bi lagano trebala popuniti. > Pozdrav, kakvi su to fileri bez igle? Ja se bojim igala. :-/ Filer je s600 od yavu firme. A unos hijalurona je bez igle. Filer je dizajniran bas za iri pen i obadvoje su certificirani i visoki nagradivani. A iri pen je jedini original pen za unos hijalurona u usne. Ako se bojite igala onda je ovo za vas :) Mozete mi se jos javiti u inbox pa vam detaljnije objasnim sto vas zanima
2020 02 09
> loveChaneL0: > A jeste li sigurni da je u pitanju bio Restylane ? Jer on bi trebao trajati barem godinu dana pogotovo ako je Volume… pitam zato sto bi Vam doktorica prije nego sto vam aplicira filer, trebala pokazati pakiranje. Ukoliko nije, moze staviti nesto drugo. > > deedee85: > > Ja imam iskustva sa hijaluronom (Restylane), ali trajao mi je samo mjesec dana, nakon toga kao da nista nisam radila, ne znam da li je netko imao slicno iskustvo i koliko obicno traju ti fileri u ustima. Mislim za te trajne filere da je najbolje ici kod susjeda u srbiju. Ja sam se raspitivala kod doktora prije nego sam uradila hijaluron o trajnijim metodama ali je rekao da to ne preporuca. E sad ovisi od doktora do doktora. Jeste, bio je, otvorio je ispred mene pakiranje, bila sam u klinici, nisam isla u kozmeticke salone, nego bas kod doktora, sam proces je bio ok, doktor je super, odgovorio je na sva moja pitanja, sad bi trebala ici opet, odlucila sam probati jos jednom. Mene je zacudilo sto je to tako kratko trajalo kod mene, s obzirom da sam citala po netu da traju i do par mjeseci. U cemu je bio problem to zbilja ne znam, definitivno cu pitati doktora da li zna koji je razlog tome, i ako opet bude isto onda odustajem. Preskupo je placati to za trajnost od mjesec dana, u mom slucaju.
2020 02 09
Meni juvederm ultra smile traje skoro godinu dana
2020 02 09
1 2