Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Roaccutan tablete

Da li neko ima iskustva s tabletama i koje su posledice?
2020 01 30
Imam ja iskustva..javi se u inb. :)
2020 01 31
Ja sam imala problematican ten, iako nisam nikada imala akne, ali sam ga koristila jedno vrijeme. Koza mi je od tih tableta bila suha, perutala se, bila bolno zategnuta od suhoce. Usne su mi bile ispucane, pune rana, grube i doslovno raspadnute. Takodjer su me oci strasno pekle i svrbile jer se cak i oci pocnu susiti.
2020 01 31
Za akne? Bjezite od toga napravi vise zla nego koristi
2020 01 31
Ja sam ih pila dosta dugo dok i dermatologica nije odustala od njih. Imala sam velikih problemi s aknama, ni ona sama nije znala uzrok. Slala me na provjeru jajnika(nisu policisticni) pa je govorila da je vjv pubertet te mi je predlozila Roaccutane tablete a kako sam bila ocajna na sve sam bila spremna. Nisu mi puno pomogle, imala sam periode kada mi se lice umirilo ali su se akne vracale u naletima kada se nisam mogla normalno nasmijati a ona je to opravdavala da je to "normalna pojava" kad se piju te tablete. Isto tako koza mi se jako susila, do te mjere da mi je krv par puta iz nosa curila, pred kraj sam cak pocela osjecati i utjecaj na psihu(depresija) tako da sve u svemu lose iskustvo....
2020 02 02
Ja sam ih pila dosta dugo dok i dermatologica nije odustala od njih. Imala sam velikih problemi s aknama, ni ona sama nije znala uzrok. Slala me na provjeru jajnika(nisu policisticni) pa je govorila da je vjv pubertet te mi je predlozila Roaccutane tablete a kako sam bila ocajna na sve sam bila spremna. Nisu mi puno pomogle, imala sam periode kada mi se lice umirilo ali su se akne vracale u naletima kada se nisam mogla normalno nasmijati a ona je to opravdavala da je to "normalna pojava" kad se piju te tablete. Isto tako koza mi se jako susila, do te mjere da mi je krv par puta iz nosa curila, pred kraj sam cak pocela osjecati i utjecaj na psihu(depresija) tako da sve u svemu lose iskustvo....
2020 02 02