Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Oblekica.eu

Pozdrav cure, zanima me ima li koja da prodaje na novoj stranici https://oblekica.eu/products?page=10 ? Kako ide? Ja se mislim dal da napravim profil tamo.. Super je raspoređeno, i razvrstano, ali su mi nekako i dalje krpice bolje.. Pisite mi iskustva :)
prije 15 dana, 12:28
https://mojekrpice.hr/forum/t/264493/novi-hr-sajt-za-prodaju-odjece 23 stranice svega što vam je potrebno :')
prije 15 dana, 12:56
Počela sam polako objavljivati na nju. Puno bolje organizirana stranica. :)
prije 15 dana, 14:23
Ja sam stavila oglase i tamo, jos prije 2 mjeseca, ali nisam nista prodala. Nema puno korisnika za sad
prije 15 dana, 17:00
Nakon što sam se malo informirala, odustala sam za sada...Moje krpice su mi ipak " moje krpice "..uz sve što šteka..ali nadamo se da će biti bolje.. :)
prije 15 dana, 17:30
Evo, već ima i pitanja - kako da obrišem profil na oblekica.eu. Još se nitko nije javio i pohvalio kako mu tamo super ide.
prije 15 dana, 17:48
Interesantno, zašto već brisati ?
prije 15 dana, 18:00
Očito zato jer joj od profila na toj stranici nema koristi.
prije 15 dana, 18:01
Ništa od prodaje tamo.
prije 15 dana, 18:26
Pa ne može odma! Tek je napravljena!
prije 15 dana, 20:35
Pa nije baš tek napravljena.
prije 15 dana, 21:32
> gitadevi: > Pa nije baš tek napravljena. A koliko Krpice postoje? Svi cekamo artikle na Oblekici, a nitko ih ne bi postavio.
prije 15 dana, 02:05
Ne čekamo ih svi. Ja ih povremeno kontroliram iz čiste zlobe ;) . Ne selim, ne odlazim, ne najavljujem napuštanje Krpica trubljama i megafonom. TKo želi ode, nije zato potrebno taj odlazak najaviti kroz par tema, kao da je posebno značajna vijest.
prije 14 dana, 08:46
Koliko god mi se stranica sviđala, nisam nista prodala a i broj pregledanih oglasa je jako mal. Imala jedan upit od cure koja se vise nikad nije javila i to je to.
prije 14 dana, 10:45
Koliko se tamo vidi, stranica je objavljena prije 3 mjeseca, inače je potrebno minimalno godinu dana za bilo kakvo sazrijevanje posla i više, tako da skroz je nelogično razmišljati negativno o toj stranici. Barem iz moga iskustva..
prije 14 dana, 15:36
1 2 Sljedeći