Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Amenoreja - izostanak mjesečnice

Bok cure! Da li itko ima problema sa amenorejom (izostanak mjesečnice)? Ja imam već jako dugo i jednostavno više ne znam što napraviti u ovom slučaju, toliko toga sam probala i ništa ne pomaže osim kontracepcisjkih pilula koje mi nisu preporučljive zbog drugih stvari....
2020 02 04
Jeste li bili kod liječnika ili ginekologa? Amenoreja se liječi.
2020 02 04
"Amenoreja ili izostanak mjesečnice može se javiti iz dva razloga: kao posljedica bolesti ili kada su normalni fiziološki procesi kontroliranja mjesečnice zakazali."
2020 02 04
Lječnik,ginekolog,endokrinolog,hematolog i ne znam što sve nisam obavila.
2020 02 04
Jesu li Vam dali kakvu povratnu informaciju, što bi moglo prouzrokovati amenoreju? Ili bilo što?
2020 02 04
Ja imam isti problem. Nakon niza pretraga i doktora pijem duphaston od 14. do 26. dana ciklusa i otad su mi ciklusi normalni i redoviti. Gin mi je rekao ili to ili mirena.
2020 02 04
pokušajte tražit doktore analizu hormona štitnjaće i jajnika, možda ginekolog može dati obje uputnice jedna poznanica ima već dugo godina problema s hormonima, ima višak muških hormona, mengu nema, sklona je debljanju, ali pazi šta jede i puno se kreće pa nije debela
2020 02 04
Obavila sam magnetsku hipofize i sve uredu. Hormoni su mi niski,stitanjaca i muski hormoni su mi dobri. Receno mi je da je doslo do nekog poremecaja i da nemam drugu opciju osim pilula. Znaci ne mogu otkriti razlog amenoreje uopce. Pila sam duphaston i nisam uopce dobila od njega. Uz pilule sam dobila svaki drugi mjesec... sad ih ne pijem od 5.mj i nista...
2020 02 04
Također imam taj problem i nitko ne zna uzrok. Riješenje su pilule ili duphaston. Bila sam kod nekoliko doktora jer sam bila uvjerena da će barem jedan naći sto ne štima. Iskreno, vise se ne zamaram previše s tim. Sva sreća pa sam brzo ostala trudna i tijekom trudnoće je bilo sve u redu tako da mi je s jedne strane čak i drago sto nemam svaki mjesec tu muku.
2020 02 04
Neka vas posalju na genetsko savjetovanje
2020 02 09