Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Rješenje teškog pelenskog osipa

Pozdrav. Htjela sam samo napisati par rečenica što se tiče pelenskog osipa. Moja beba je imala pelenski osip neprekidno 3 mjeseca, pa sam vam mislila napisati tj dati savjet kako ga rješiti. Nakon doslovno milijun krema, odlaska na hitnu više puta, ne spavanja po cijele noci, kad svaki svaki put piski vristi nenormalno, doktori doslovno nisu znali šta da mi više daju ni kako da mi pomognu. Našla sam savršenu kremu i to na više ni manje nego na ovoj stranici. Riječ je o ženi koja pravi od domaćih bio sastojaka kreme. I meni su život spasile, jer niti jedne pelene a ni tetra pelene nije moje dijete moglo nositi. Da me duljim evo profil divne gospođe https://mojekrpice.hr/maree000-5986 Da sada ne ispada kao reklama da više ljudi kupi proizvod ili tako nešto. Možda zbilja ima mladih mama poput mene koje ne znaju vise šta bi ni kako bi pa eto ima rješenje. ( mast od gaveza=
2020 02 05
Nas je spasio Cicaplast.
2020 02 05
Ja sam kupila kapi za bradavicu na istom profilu,gospođa je ok i brzo slanje,,ali mi nije pomoglo mazala i mazala ništa...
2020 02 05
> zanaZG: > Nas je spasio Cicaplast. Gospođo ako može jedam mali savjet za vas i ostale. Kada kupujete baby kremu gledajte sastav. Cicaplast vam sadrzi: visok udio aluminija, cinka, propana,mineralnih ulja, benzina i peg-a sto su vrlo opasni (takav sastav u duzoj upotrebi izaziva rak) Sastav krema jonneons, penaten, nivea baby, mustela A da ne govorim o sudocremu i pavlovićevoj, jako štetne kreme sa štetnim sastojcima. Lp
2020 02 05
U medicinskoj na praksi sam se susretala sa pelenskim osipom i još gorim stvarima, sve je prošlo našim (učeničkim) čestim presvlačenjem i pranjem. Mazali smo običnim mastima koje se inače koriste.
2020 02 06
> ema.kahlina: > U medicinskoj na praksi sam se susretala sa pelenskim osipom i još gorim stvarima, sve je prošlo našim (učeničkim) čestim presvlačenjem i pranjem. Mazali smo običnim mastima koje se inače koriste. Nije svatko ako dijete isto. Vi ste samo praktikantica u bolnici, a meni doktori iz vise bolnica nisu mogli pomoci. Davali su mi te kreme,kao triderm stalno miksali nesto novo ali nije pomagalo. Ja samo dijelim sta je meni pomoglo. Ja inace sama radim domacu mast od gaveza Ali tko ne moze sam ovo je super domaca. Lp
2020 02 07
Cure kod takvih stanja nakon pranja guze susenje fenom na lagano 5 min iza toga u debelom sloju krema. Sto cesce susenje brze ce proci. Tako smo ucili u skoli a pokazalo se skroz ucinkovito u praksi.
2020 02 10
Nama je pomogla sudo krema. Ali slazem se, najbitnije susenje i presvlacenje. Mi bi i skinuli pelenu, i na duzi period ako bi trebalo i ta metoda bi nam bila najucinkovitija
2020 02 10
kantarinovo ulje (domaće) se meni pokazalo najbolje i sa jednim i sad sa drugim djetetom. Kcer mi je imala jak osip na licu sa mjesec dana i nikakve kreme nisu pomagale dok nisam joj počela stavljati kantarionovo ulje,tako i sa sinom sada kad se bio osuo na područiju guze samo je kantarion pomogao pa eto probajte . I da ja kad kupam sina ,uvijek u kadicu za kupanje dodam kantarionovo ili bademovo ulje tako da nakon kupanja nema potrebe za bilo kakvim kremama jer je koža nahranjena i mekana i ne dolazi do neke neželjene reakcije kao ponekad sa kremama . 😁
2020 02 12
Meni je doktor za pelenski osip dao kremu rojazol, a koristim a dermu inače, 500 ml 160 kn u ljekarnoj, jednom djetetu za pelenski osip i jednom za lice, drugi dan nema ništa,, krema je top, iz vlastitog iskustva govorim, bebi mi je doslovno krvarilo dole, doktorica mi rekla za a dermu kao da je rukom odneseno nakon 2 dana
2020 02 20