Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Mailboxde.com iskustva

Drage krpičarke, Htjela bih naručiti neke proizvode sa web shopa koji ne dostavlja u Hrvatsku. Vidjela sam da postoji mogućnost narudžbe preko Mailboxde.com portala, odnosno preko Njemačke. Nije mi baš najjasnije što sve trebam platiti... Da li ste možda koristile ovu uslugu? Zanimaju me vaša iskustva. :)
2020 02 06
Ja sam koristila za Adidas. Poštarina me koštala od 8-12eura. Paket je iz Adidasa do Mailboxa stigao za 1 dan i onda još tjedan dana do Zg.Meni je to odgovaralo s obzirom da je ovdje ponuda u Adidasu koma.Sretno :")
2020 02 06
Dodo88, hvala na informaciji. Da li ste plati i "one-time fee for the setting of automatic dispatch" - 6,90 eura? Naime kada se logiram otvori se ovaj prozor, pa ne znam da li moram platiti i tu jednokratnu naknadu. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/14deeeb6643987b57510a28c6b8c2ced.jpg)
2020 02 06
Ne, nisam to plaćala..stranica mi je dosta nepregledna nekako uvijek čitam par puta je li sve ok :")
2020 02 06
Pozdrav, cure. Jesam dobro shvatila, ovo je stranica koja vrsi uslugu preuzimanja i preusmjeravanja paketa krajnjem kupcu? Divno. I izgleda da je sigurna.
2020 02 07
Da,posrednici pri kupnji iz shopova koji ne dostavljaju u Hrv.Da, sigurna je i brza dostava. :")
2020 02 07