Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Gdje su nestali kontejneri za tekstil?

Kod mene u kvartu nema vise nijednog. Kako je u drugim dijelovima Zagreba? Zna li netko gdje se u Zagrebu moze odloziti tekstil za reciklazu? Javite ako su negdje ima koji
prije 10 dana, 11:38
Hm... Ja sam prije par dana normalno odložila u tekstilni (Cvjetno naselje). Nadam se da nije nestao u međuvremenu :')
prije 10 dana, 11:48
gledam da je i u Španskom jedan nestao, baš sam se pitala zašto...bilo je baš stalno neuredno oko tih spremnika....
prije 10 dana, 16:14
> iskrica0: > Hm... Ja sam prije par dana normalno odložila u tekstilni (Cvjetno naselje). > Nadam se da nije nestao u međuvremenu :') Ja sam na Savici pa mogu potegnuti do Cvjetnog, ako nigdje drugdje blize nema, hvala na informaciji!!
prije 10 dana, 16:54
Kod nas na Trešnjevci je jedan misteriozno nestao prošli tjedan, vidim da nije usamljen
prije 9 dana, 10:37
@dextroza, mislite li na onaj spremnik u Krapinskoj ulici? Nema ni njega...
prije 9 dana, 11:24
> acjessie: > > iskrica0: > > Hm... Ja sam prije par dana normalno odložila u tekstilni (Cvjetno naselje). > > Nadam se da nije nestao u međuvremenu :') > Ja sam na Savici pa mogu potegnuti do Cvjetnog, ako nigdje drugdje blize nema, hvala na informaciji!! Mogu još prošetat provjeriti pa javim :)
prije 9 dana, 13:57
naš na Europskom trgu je odnešen neki dan (slučajno vidla kak ga tovare kad sam išla na poso) al je bio strgan, redovito su mu čupali vrata i rastegli svu robu po noći sad par dana nisam išla na tu stranu i nisam gledala dal je vraćen
prije 9 dana, 14:49
Na Savici su bila tri i bili su cijeli, sad nema nijednoga. Je da se stvarao nered, ali to je bilo za ocekivati, ljudi i inace prekopavaju po kontejnerima u potrazi za bilo cim
prije 9 dana, 16:22
> marmarana: > @dextroza, mislite li na onaj spremnik u Krapinskoj ulici? Nema ni njega... Ne, na Ozaljskoj - blizu broja 93 ( zgrada od 22 kata, u prizemlju je plesna škola) Očito nestaju sa svih lokacija ,:(
prije 9 dana, 16:28
I u Zapruđu je jedan bio i već par mjeseci ga nema.
prije 9 dana, 23:02
Kod mene su maknuli sve kontenjere Bilo ih je 4 Sad vise nema niti jedan Redovito su provaljivali u onaj sa odjecom Kao smetliste je izgledalo Mozda ce smisliti novi nacin za prikupljanje
prije 9 dana, 23:14
jesu bile neke informacije o micanju kontejnera???? izgleda da nitko nije ništa čuo ni pročitao....
prije 8 dana, 09:44
Možda da probate donirati odjeću, ako ima, u Humana Novi.
prije 5 dana, 08:11
viškove uglavnom furnem u Otvoreni ormar u Martićevoj al ak je nekaj raubano tolko da nije nosivo to ide u kontejner za tekstil
prije 5 dana, 14:12
1 2 Sljedeći