Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Gdje su nestali kontejneri za tekstil?

Kod mene u kvartu nema vise nijednog. Kako je u drugim dijelovima Zagreba? Zna li netko gdje se u Zagrebu moze odloziti tekstil za reciklazu? Javite ako su negdje ima koji
2020 02 09
Hm... Ja sam prije par dana normalno odložila u tekstilni (Cvjetno naselje). Nadam se da nije nestao u međuvremenu :')
2020 02 09
gledam da je i u Španskom jedan nestao, baš sam se pitala zašto...bilo je baš stalno neuredno oko tih spremnika....
2020 02 09
> iskrica0: > Hm... Ja sam prije par dana normalno odložila u tekstilni (Cvjetno naselje). > Nadam se da nije nestao u međuvremenu :') Ja sam na Savici pa mogu potegnuti do Cvjetnog, ako nigdje drugdje blize nema, hvala na informaciji!!
2020 02 09
Kod nas na Trešnjevci je jedan misteriozno nestao prošli tjedan, vidim da nije usamljen
2020 02 10
@dextroza, mislite li na onaj spremnik u Krapinskoj ulici? Nema ni njega...
2020 02 10
> acjessie: > > iskrica0: > > Hm... Ja sam prije par dana normalno odložila u tekstilni (Cvjetno naselje). > > Nadam se da nije nestao u međuvremenu :') > Ja sam na Savici pa mogu potegnuti do Cvjetnog, ako nigdje drugdje blize nema, hvala na informaciji!! Mogu još prošetat provjeriti pa javim :)
2020 02 10
naš na Europskom trgu je odnešen neki dan (slučajno vidla kak ga tovare kad sam išla na poso) al je bio strgan, redovito su mu čupali vrata i rastegli svu robu po noći sad par dana nisam išla na tu stranu i nisam gledala dal je vraćen
2020 02 10
Na Savici su bila tri i bili su cijeli, sad nema nijednoga. Je da se stvarao nered, ali to je bilo za ocekivati, ljudi i inace prekopavaju po kontejnerima u potrazi za bilo cim
2020 02 10
> marmarana: > @dextroza, mislite li na onaj spremnik u Krapinskoj ulici? Nema ni njega... Ne, na Ozaljskoj - blizu broja 93 ( zgrada od 22 kata, u prizemlju je plesna škola) Očito nestaju sa svih lokacija ,:(
2020 02 10
I u Zapruđu je jedan bio i već par mjeseci ga nema.
2020 02 10
Kod mene su maknuli sve kontenjere Bilo ih je 4 Sad vise nema niti jedan Redovito su provaljivali u onaj sa odjecom Kao smetliste je izgledalo Mozda ce smisliti novi nacin za prikupljanje
2020 02 10
jesu bile neke informacije o micanju kontejnera???? izgleda da nitko nije ništa čuo ni pročitao....
2020 02 11
Možda da probate donirati odjeću, ako ima, u Humana Novi.
2020 02 14
viškove uglavnom furnem u Otvoreni ormar u Martićevoj al ak je nekaj raubano tolko da nije nosivo to ide u kontejner za tekstil
2020 02 14
1 2