Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Slatki dugotrajni parfemi - PREPORUKA?

Hello cure 😊 Molim preporuku za neki fini slatki parfem koji dugo ostaje.. do sad sam koristila od Lancoma Tresor La Nuit, i to EdT jer mi je dosta sladji i finiji nego EdP.. al puno je previse svaki put 500,600 kn dat jer nema kopiju 🙄 a najsavrseniji mi je ikad 😍 pa malo da promjenim 😊 iskljucivo slatki me zanimaju 😁
prije 5 dana, 11:03
Ariana Grande, sweet like candy, Casmir Chopard- on je oko 300 kn, mala bocica, ali je jak pa inace naspricam samo jednom. On mi je mjesavina luksuznog i slatkastog🤣 Meni su i Armani dobri parfemi.. ja sam znala uzimati kopije Si Armani, dugo je trajao stvarno. 🤗
prije 5 dana, 11:35
imaš od Zorannah u Bipi nekakvih 60-70tak kuna, miriše na vaniliju, za tu cijenu je oke i dugotrajnost
prije 5 dana, 11:35
Bvlgarijeve omnie 😃
prije 5 dana, 12:36
Escada Magnetism.
prije 5 dana, 13:10
Chopard Wish, Escada Magnetisam, Britney Spears parfemi
prije 5 dana, 13:12
> Gabriela☺: > Ariana Grande, sweet like candy, > Casmir Chopard- on je oko 300 kn, mala bocica, ali je jak pa inace naspricam samo jednom. On mi je mjesavina luksuznog i slatkastog🤣 > Meni su i Armani dobri parfemi.. ja sam znala uzimati kopije Si Armani, dugo je trajao stvarno. 🤗 Da, Ariana je super
prije 5 dana, 13:21
> KanyeWest: > imaš od Zorannah u Bipi nekakvih 60-70tak kuna, miriše na vaniliju, za tu cijenu je oke i dugotrajnost Slažem se! Tko voli vaniliju i malo jači miris, za te novce je sasvim ok ☺
prije 5 dana, 13:46
> Sweetclothes: > > Gabriela☺: > > Ariana Grande, sweet like candy, > > Casmir Chopard- on je oko 300 kn, mala bocica, ali je jak pa inace naspricam samo jednom. On mi je mjesavina luksuznog i slatkastog🤣 > > Meni su i Armani dobri parfemi.. ja sam znala uzimati kopije Si Armani, dugo je trajao stvarno. 🤗 > Da, Ariana je super Kud se zovem tako, jos i svaki put kad se nekom predstavljam cujem tu famoznu foru "oooo Arianaaa Grandee", bas bi mogla furat taj parfem 😆😆
prije 5 dana, 14:02
Ja ga koristim, meni je bas super. Pogotovo za one koje vole tako slatkasti miris.😄
prije 5 dana, 14:53
> KanyeWest: > imaš od Zorannah u Bipi nekakvih 60-70tak kuna, miriše na vaniliju, za tu cijenu je oke i dugotrajnost Apsolutne preporuke!!
prije 5 dana, 15:04
- Jil Sunder Sun :) - Roberto Cavalli Just Cavalli :) - Nuxe :) Sva tri su dugotrajna!
prije 5 dana, 15:06
> Sweetclothes: > > Gabriela☺: > > Ariana Grande, sweet like candy, > > Casmir Chopard- on je oko 300 kn, mala bocica, ali je jak pa inace naspricam samo jednom. On mi je mjesavina luksuznog i slatkastog🤣 > > Meni su i Armani dobri parfemi.. ja sam znala uzimati kopije Si Armani, dugo je trajao stvarno. 🤗 > Da, Ariana je super Slazem se. Od njezinih parfema Ari mi je nekako najbolji, dosta je sladak i jako dugotrajan 😊
prije 5 dana, 15:49
lush american cream
prije 5 dana, 22:55
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7a2964ca216e52b2dac97899102fa74e.jpg) Odličan! Slatki, dugotrajan Kad ga stavim često me ljudi pitaju koji parfem imam na sebi 😀
prije 5 dana, 00:24
1 2 Sljedeći