Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tisak cijena slanja paketa..

Danas sam slala paket i naplaceno mi je 22 kn. Na racunu pise 18 kn ( S kutija, adresa kreirana preko weba). Sa tim da mi prodavacica govori da je mala kutija 4 kn , 18 kn samo slanje. Recimo da sam "friska" u slanju paketa tiskom. Odustala od poste -.-. Na njihovom cjeniku sve to stoji, sa tim kad sam nedavno slala paket naplaceno mi je 18kn. Ehh sad koja teta je u pravu? Ova koja mi je naplatila 18 ili 22kn?
2020 02 12
Ako na racunu pise 18kn onda vam ne moze naplatiti 22kn
2020 02 12
> glitterica: > Danas sam slala paket i naplaceno mi je 22 kn. Na racunu pise 18 kn ( S kutija, adresa kreirana preko weba). Sa tim da mi prodavacica govori da je mala kutija 4 kn , 18 kn samo slanje. Recimo da sam "friska" u slanju paketa tiskom. Odustala od poste -.-. Na njihovom cjeniku sve to stoji, sa tim kad sam nedavno slala paket naplaceno mi je 18kn. Ehh sad koja teta je u pravu? Ova koja mi je naplatila 18 ili 22kn? Ako kreiram preko weba naplate mi 18kn Ako ispunjavam papiric kod njih 22kn
2020 02 12
Uvijek kreiram najavu paketa preko weba i nikad nisam platila 22 kn, već 18 kn.
2020 02 12
Meni je objasnila da je kutija 4 kn , slanje 18 kn. Poslat cu tisku prigovor..hvala cure
2020 02 12
Danas sam slala S paket najavljen preko weba - 18kn. Paket 18kn Popust 4kn Kutija 4kn Ukupno 18kn Teta te je malo prešla...
2020 02 12
Tako je i mene teta htjela zafrknuti na Tisku, al vidjela reklamu da se kutija više ne naplaćuje. Kad sam drugi dan došla reklamirati, bez pitanja mi je vratila novac za kutiju.
2020 02 12
Zamislite samo koliko ta teta koja naplaćuje više ima dnevno tj u svojoj smjeni prometa sa paketima i po svakom paketu od 3 do 6kn u džep...i tako svaki dan...
2020 02 12
I ja sam slala isto 18kuna
2020 02 12
Radim na Tisku i ne nije 22 vec 20 kn ako nije kreirano prekoc weba. Najbolje mi je kad me ovdje cure uvjeravaju da je 22 kn S paket jaoo😂😂 Koliko je na racunu toliko se placa, ako je vise onda ce joj bit i u blagajni visak
2020 02 13
Elma , meni je naplaceno slanje sa weba ,to stima. Ali po nekom njenom cjeniku naplatila mi je i kutiju. Na racunu je ta kutija pod storno. Kako sam navela poslala sam tisku prigovor pa cemo vidjet. Kako mi je taj tisak i vise nego usput kad idem doma sa posla nadam se da nece bit zabune prilikom iduceg slanja.
2020 02 13
Meni su tete na tisku na pocetku kada je krenulo s tom besplatnom ambalazom naplacivale po staroj cijeni iako je na racunu pisala manja cijena. A neki dan me zena uvjeravala da nije ambalaza sad gratis tako da vise ne znam kaj se desava. Jel namjerno muljaju ili stvarno nemaju pojma o cemu se radi.
2020 02 13
Ako se pošiljka kreira preko web obrasca - mali paket (S) je 18kn (konačna cijena) Stalno tako šaljem i sve mi štima. Konkretno - na računu piše: usluga paket mali 18,00 popust - 4,00 kutija mala 4,00 - ukupno 18,00 kn
2020 02 13
Upravo poslala S paket i piše baš kao u postu iznad mog. Tako da gospođica vjerojatno zna što radi - razliku sebi pospremi.
2020 02 13
Danas sam opet slala paket Takoder mi je djelatnica htjela izvuci vise novca Kaze ona meni 22kn.reko pa zar nije 18kn Kaze ona mozda je 22kn.mozda manje.vidjeti cemo A dala sam joj tocan iznos I daje mi racun.kao eto ipak je manje Tocno znaju sta rade,pa kod koga prođe I tako nek svakoga zavaljaju kad salje paket,i njima je dobro
2020 02 13
1 2 Sljedeći