Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tisak cijena slanja paketa..

Ja sam u 12-om mjesecu poslala jako puno paketa.Nakon nekog vremena sam pitala a zar nije treći gratis.A ne,ne to je kad odjednom šalješ 3 paketa.Kako bi paket stigao i bio podignut ja sam bacala racune,da bi nekad sredinom prvog mjeseca poslala igrom slučaja sa drugog tiska gdje mi je gospođa odmah dala knjižicu i rekla da čuvam racune je je treći gratis Ostala sam paf jer sam sigurno 10 -ak racuna prije toga bacila.Ljudi moji prej....te gdje god stignu samo ako nisi dobro informiran.
2020 02 13
Ja sam danas slala S, 18 kn.. kreiran preko weba
2020 02 13
Jel to ona akcija koja je zavrsila nedavno ili to vrijedi stalno?> Boston: > Ja sam u 12-om mjesecu poslala jako puno paketa.Nakon nekog vremena sam pitala a zar nije treći gratis.A ne,ne to je kad odjednom šalješ 3 paketa.Kako bi paket stigao i bio podignut ja sam bacala racune,da bi nekad sredinom prvog mjeseca poslala igrom slučaja sa drugog tiska gdje mi je gospođa odmah dala knjižicu i rekla da čuvam racune je je treći gratis > Ostala sam paf jer sam sigurno 10 -ak racuna prije toga bacila.Ljudi moji prej....te gdje god stignu samo ako nisi dobro informiran.
2020 02 13
> Boston: > Ja sam u 12-om mjesecu poslala jako puno paketa.Nakon nekog vremena sam pitala a zar nije treći gratis.A ne,ne to je kad odjednom šalješ 3 paketa.Kako bi paket stigao i bio podignut ja sam bacala racune,da bi nekad sredinom prvog mjeseca poslala igrom slučaja sa drugog tiska gdje mi je gospođa odmah dala knjižicu i rekla da čuvam racune je je treći gratis > Ostala sam paf jer sam sigurno 10 -ak racuna prije toga bacila.Ljudi moji prej....te gdje god stignu samo ako nisi dobro informiran. Da i meni slicno nisam.imala pojma i onda sam pred kraj akcije dobila knjizicu bez koje se nije moglo poslat,a i ta knjizica je bezveze kad su racuni bitni. Usput ako kupim S kutiju i posaljem paket u roku mjesec dana znaci li to da cu onda slanje S paketa platit 14kn?
2020 02 13
Akcija je završila.Ali dok sam ja saznala za nju već je trajala više od mjesec dana a ja bacala sve te račune kada paket stigne.Krivo mi je rekla na tisku i to mislim namjero.Tko zna možda su vadile kopije racuna pa koristile za sebe.
2020 02 14
Vjerujem da je nenamjerna pogreška gospođe sa Tiska jer prije nego izbaci račun, njoj na ekranu piše 22,00kn, tek na računu je vidljiva +/- stavka. Traljavo složen program. Davno sam radila na blagajni i da je samo žvaka provučena a kasa pokazuje 534,00kn, automatski čitam što piše.😂 Isto mi se prekjučer desilo, a tamo sam sam svako malo, rekla 22, ja velim; que🤔, a minus kutija? Žena se scimala i ispravila. Istina, 4 po 4 i fino se nakupi, ali realno, ne bi ziher dugo tamo radila.
2020 02 15
> NomadOrganic: > Vjerujem da je nenamjerna pogreška gospođe sa Tiska jer prije nego izbaci račun, njoj na ekranu piše 22,00kn, tek na računu je vidljiva +/- stavka. Traljavo složen program. > Davno sam radila na blagajni i da je samo žvaka provučena a kasa pokazuje 534,00kn, automatski čitam što piše.😂 > Isto mi se prekjučer desilo, a tamo sam sam svako malo, rekla 22, ja velim; que🤔, a minus kutija? Žena se scimala i ispravila. > Istina, 4 po 4 i fino se nakupi, ali realno, ne bi ziher dugo tamo radila. Ja vjerujem da je namjerno....već dugo se kutija odbija i mora znati da je to tako.... Osim toga, ova moja teta sa Tiska kaže da za sve promjene, akcije i slično odmah dobivaju mail ili obavijest ili štogod...tako da, ako ne zna raditi svoj posao za koji je plaćena, onda niti ne mora raditi.....i TOČKA
2020 02 15
Voljela bih i ja da je "nenamjerno" , ali kad sam pitala gospodu zasto 22 kn sa obzirom da je i na racunu iznos 18 kn objasnjeno mi je da se obavezno placa i kutija. Sada kada sam upoznata sa situacijom naravno da necu prijec preko toga ukoliko mi opet pokusa "prodat" pricu
2020 02 15
> glitterica: > Voljela bih i ja da je "nenamjerno" , ali kad sam pitala gospodu zasto 22 kn sa obzirom da je i na racunu iznos 18 kn objasnjeno mi je da se obavezno placa i kutija. Sada kada sam upoznata sa situacijom naravno da necu prijec preko toga ukoliko mi opet pokusa "prodat" pricu Svakako se žalite jer nema smisla
2020 02 16
Da li se smije u kovertu staviti tanka majica ili su koverte samo za dokumente?
2020 04 24
> woman2: > Da li se smije u kovertu staviti tanka majica ili su koverte samo za dokumente? Sve ovisi tko je na kiosku - ali u principu trebalo bi proći ;)
2020 09 15
Pozdrav Nadovezat ću se na ovu temu. Nakon dugo vremena sam se opet aktivirala na krpicama i danas sam isla poslat dva paketa, jucer sam prvi put kreirala preko interneta i sve 5. Naplatila mi 56 kn dva M paketa (nije bilo S), ali mi je izdala dva računa od 22 kn. Kaže zaposlenica da je to tako da plaćam toliko jer su ambalaže jos tu, ali toga nigdje ba računu i poslala me ća da je to to, pa sam se opet vraćala jer sam vidjela da pise na e-mailu od najave da moram dobit novu šifru, i tek tad kad sam se vratila mi je dala dva prazna papira (za ispunjavanje) sa siframa sa strane. Meni niš ovdje nije jasno, pa molim pomoć ako netko zna koliko koštaju paketi očito be oniliko koliko piše na internetu. I jel ova druga šifra prava šifra? Da znam za idući put, puno hvala!
2020 09 18
Da - ti prazni papiri s onom šifrom sa strane ( TPxxxxxxxx...) su broj za praćenje paketa. To je ok. Nije mi jasno koliko je na kraju naplatila 2 M paketa ? Cjenik usluge slanja paketa unutar Hrvatske (cijene za kreiranje usluge online) Paket veličine S 18,00 kn Paket veličine M 22,00 kn Paket veličine L 27,00 kn Kuverta za dokumente 13,00 kn To su cijene koje treba naplatiti po paketu. Tako piše i na njihovoj stranici. http://www.tisakpaket.hr/hr-HR/cjenik-i-dimenzije.html
2020 09 18
> lilarose: > Da - ti prazni papiri s onom šifrom sa strane ( TPxxxxxxxx...) su broj za praćenje paketa. > To je ok. > Nije mi jasno koliko je na kraju naplatila 2 M paketa ? > Cjenik usluge slanja paketa unutar Hrvatske > (cijene za kreiranje usluge online) > Paket veličine S 18,00 kn > Paket veličine M 22,00 kn > Paket veličine L 27,00 kn > Kuverta za dokumente 13,00 kn > To su cijene koje treba naplatiti po paketu. Tako piše i na njihovoj stranici. > http://www.tisakpaket.hr/hr-HR/cjenik-i-dimenzije.html > Hvala na info i pomoći! 56 kn sveukupno, a izdala mi je dva zasebna računa od 22 kn, a ovaj ostatak je rekla "to vam je jos za ambalazu" (dvije M kutije). Sva sam se spetljala kako je proslo vec 3 godine od kada sam zadnji put slala.
2020 09 19
1 2