Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Usluge - problem prebacivanja datuma

Molim pomoć. Da li je netko imao sličnih negativnih iskustava s kupljenim Uslugama? Naime, u zadnja dva tjedna, nekoliko sam puta kupila Usluge promocije za izabrane slobodne datume iz padajućeg izbornika ali nakon kupnje datumi su se sami od sebe promijenili na neke “žnj”. I to za čak 20-ak dana kasnije. Najprije sam mislila da sam krivo označila datume jer sam kupovala preko moba ali nakon više pokušaja shvatila sam da nije greška kod mene. Kontaktirala sam adminku i tražila pomoć, ali ona je samo odgovorila: “sistem prebacuje promocije na prvi slobodan datum. Ne znamo zašto istovremeno ne ažurira podatke”. I što sad?!? Nije neka velika lova u pitanju ali osjećam se prevarenom. Kupila sam i platila usluge za ponuđene slobodne termine, a nakon plaćanja sistem ih je prebacio na neki pete. I nikom ništa. Što napraviti? Izbjegavati promocije?!? Imate li kakav pametan savjet? Thx. 😊
2020 02 12
Meni se dogodilo isto, nekoliko puta. Mislila sam da je zbog onih 30kn dodanih u novcanike i zbog velike potraznje, ali to je sada vec trebalo proci. Pametan savjet nazalost nemam 😕
2020 02 13
Dok sam koristila te usluge, gotovo uvijek mi se tako dogodilo. Meni nije bio bitan datum, pa se nisam previše uzrujavala. Samo je šteta što ne pokaže odmah koji je prvi slobodan datum, a ne da stave datum od sutra, dok je zapravo prvi slobodan za 3 tjedna. Realno, što se može napraviti? Ne vrijedi žaliti se, kada se ulagati neće. Najlakše je otupiti na sve propuste ove stranice.
2020 02 13
Cure hvala na odgovorima. 😃 Baš bez veze. Kupujemo "mačka u vreći", a očito ne možemo ništa jer se radi o programskom nedostatku. Šteta što se netko ozbiljnije ne pozabavi Krpicama. Imaju toliko potencijala ali nažalost... 😐
2020 02 14