Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

THREADING OBRVA - PREPORUKE

Cure imate li mi preporučiti gdje rade dobar threading..? Nemam nešto zahtjevne obrve, rastu ko lude i debele su, volim samo da mi naprave oštre konture (okvir) . U Gajevu (Brow Bar) sam išla kad se tek otvorio, bili su ok koliko pamtim no prije nekog vremena sam bila u prolazu u jutarnjim satima i otfikarile su me (rekle su da se moram naručit) iako sam poslije čula da ujutro rade po principu walk-in salona a popodne rade naručene. Povremeno sam znala otići kod Manuele Picard u Palmotićevu ali tam isto.. nekad narave dobro, nekad loše. Pod loše mislim da ne počupa ravnu liniju sa donje strane obrva, nekad uzme i neke dlačice koje bolje da ostanu, zakamufliraju bojom i onda za par dana vidim da je to sve sfušano i da imam 'rupe'. Nakon toga sam dugo išla u chix u cc1 ali ta cura više ne radi. Ne mora bit MP, može i neki drugi salon/curka. Bitno mi je da je u gradu, tj. nekoj zoni tramvaja/busa. Hvala unaprijed
2020 02 13
Ja idem kod MP u Palmotićevoj, i uvijek kod Valentine, nikad mi nije sfušala.
2020 02 13
Vikler i ruž - bez naručivanja
2020 02 14
Ja idem u Gajevu u Brow bar i uvijek mi izvrsno napravili. Također, uvijek sam se morala naručiti. Najbolje bi bilo kada Vam neka djevojka dobro napravi, naručivati se baš kod nje i to je to.
2020 02 14