Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Naručivanje preko zafula

Ako ima netko iskustva s naručivanjem preko stranice zaful nek se javi☺️
prije 7 dana, 16:00
Kad sam narucivala proslo lito, dostava je bila preko hrvatske poste, a svi znamo kako je posta pouzdana, skoro sam ostala bez paketa. Inace su super i s njihove strane je sve ok bilo, ali stvar je bila da je postar trebao paket predati meni, nakon sto mi zatrazi osobnu i ja potpisem, narucila sam na radno misto i postar je doslovno PRVOJ osobi koju je vidia, da paket (vrtlaru!!!), znaci muskoj osobi koja se potpisala u moje ime, a na pracenju posiljke je bilo napisano - URUCENO PRIMATELJU, potpis (moje ime i prezime), a vrtlar kako je radio stavio je to u sobu s posiljkama (ugl pisma i to). Izgubila sam zivaca jer zaful ne bi napravia povrat jer vide i sami na stranici poste da sam ja kao preuzela, ali korisnicka sluzba im je bila stvarno dobra, nisu oni bili krivi ali sam im rekla da hitno mjenjaju dostavu. A sto se tice stvari, kupaci kostimi su im odlicni, nisu pretanki, al bas sve kako je prikazano tako je. Ja i dalje ne razumin kako je postar moga dat (veliki) paket nekome tko uopce nije bia na mistu di je triba ostavit, nego u vrtu, pa moga je dat i coviku koji je bia na ulici isprid tako..
prije 7 dana, 16:12
> Tea8818: > Kad sam narucivala proslo lito, dostava je bila preko hrvatske poste, a svi znamo kako je posta pouzdana, skoro sam ostala bez paketa. > Inace su super i s njihove strane je sve ok bilo, ali stvar je bila da je postar trebao paket predati meni, nakon sto mi zatrazi osobnu i ja potpisem, narucila sam na radno misto i postar je doslovno PRVOJ osobi koju je vidia, da paket (vrtlaru!!!), znaci muskoj osobi koja se potpisala u moje ime, a na pracenju posiljke je bilo napisano - URUCENO PRIMATELJU, potpis (moje ime i prezime), a vrtlar kako je radio stavio je to u sobu s posiljkama (ugl pisma i to). Izgubila sam zivaca jer zaful ne bi napravia povrat jer vide i sami na stranici poste da sam ja kao preuzela, ali korisnicka sluzba im je bila stvarno dobra, nisu oni bili krivi ali sam im rekla da hitno mjenjaju dostavu. > A sto se tice stvari, kupaci kostimi su im odlicni, nisu pretanki, al bas sve kako je prikazano tako je. > Ja i dalje ne razumin kako je postar moga dat (veliki) paket nekome tko uopce nije bia na mistu di je triba ostavit, nego u vrtu, pa moga je dat i coviku koji je bia na ulici isprid tako.. Hvala vam što ste mi javili. Jako su neodgovorni i boli ih briga, meni su jednom dostavili tako u jednom kafiću, znači, ja poludila, mogao mi je netko i ukrasti paket koji sam platila oko 500 kn.
prije 7 dana, 16:23
> MystiqueLady: > > Tea8818: > > Kad sam narucivala proslo lito, dostava je bila preko hrvatske poste, a svi znamo kako je posta pouzdana, skoro sam ostala bez paketa. > > Inace su super i s njihove strane je sve ok bilo, ali stvar je bila da je postar trebao paket predati meni, nakon sto mi zatrazi osobnu i ja potpisem, narucila sam na radno misto i postar je doslovno PRVOJ osobi koju je vidia, da paket (vrtlaru!!!), znaci muskoj osobi koja se potpisala u moje ime, a na pracenju posiljke je bilo napisano - URUCENO PRIMATELJU, potpis (moje ime i prezime), a vrtlar kako je radio stavio je to u sobu s posiljkama (ugl pisma i to). Izgubila sam zivaca jer zaful ne bi napravia povrat jer vide i sami na stranici poste da sam ja kao preuzela, ali korisnicka sluzba im je bila stvarno dobra, nisu oni bili krivi ali sam im rekla da hitno mjenjaju dostavu. > > A sto se tice stvari, kupaci kostimi su im odlicni, nisu pretanki, al bas sve kako je prikazano tako je. > > Ja i dalje ne razumin kako je postar moga dat (veliki) paket nekome tko uopce nije bia na mistu di je triba ostavit, nego u vrtu, pa moga je dat i coviku koji je bia na ulici isprid tako.. > Hvala vam što ste mi javili. Jako su neodgovorni i boli ih briga, meni su jednom dostavili tako u jednom kafiću, znači, ja poludila, mogao mi je netko i ukrasti paket koji sam platila oko 500 kn. Pa dal se može prilikom primopredaje platiti?
prije 7 dana, 16:28
Ne, ne moze, nazalost. Nadam se da su promijenili dostavljace jer preko poste nema sanse da narucujem.
prije 7 dana, 16:53
> Tea8818: > Ne, ne moze, nazalost. Nadam se da su promijenili dostavljace jer preko poste nema sanse da narucujem. Ok, a kojeg je porijekla ta roba jel znate možda?
prije 7 dana, 17:45
Vjerovatno iz kine, ali viruj mi kvaliteta je stvarno super. 2 puta sam narucivala, i kostimi su bas lipi. Imas slike kupaca kako kupaci izgleda uzivo pa odma vidis kako stoji.
prije 7 dana, 18:18
> Tea8818: > Kad sam narucivala proslo lito, dostava je bila preko hrvatske poste, a svi znamo kako je posta pouzdana, skoro sam ostala bez paketa. Meni je HP paket poslan do sutra do 15 sati i "uručen primatelju" završio u domskoj sobi za sastanke, tražila sam ga dva dana haha
prije 7 dana, 23:34
Ja sam isto naručivala s njihove stranice i roba im je ok ali sam morala platiti carinu. Ne znam kako ide to s carinom jer sam leće isto naručivala preko neke kineske stranice i od cca 10 puta sam 2 puta morala platiti carinu, valjda kako naleti...
prije 5 dana, 21:36