Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pitanje - preuzimanje paketa poslanog poštom

Plaćanje 2 kn više, nažalost, nije garancija da će poštar stvarno donesti paket na vrata. Ponekad uslugu naplate, a po paket opet moraš u poštu.
2020 02 18
Ah, a dobro, onda ću poslati preporučeno, što je sigurno, sigurno je. Hvala
2020 02 18
Zato sam vam i napisala , naravno da imam razumijevanja, za invalidne osobe. Jer imam i ja gospođu kojoj šaljem, isključivo šaljem preporučeno. Jer poštar ne dostavlja paket, da plati i dvije i pet kuna nije problem u novcu već u poštaru. ,,,,
2020 02 18
> harley01: > Ah, a dobro, onda ću poslati preporučeno, što je sigurno, sigurno je. Hvala Nemojte slati preporučeno, ne da nije sigurnije , nego je ful nesigurnije ,:) . Kao prvo, krupnije, tj. teže preporučene pošiljke poštar ne donosi na vrata, nego samo ostavlja papirić. Drugo, ako Pošta izgubi preporučenu pošiljku, nakon dugog i mučnog natezanja s njom dobiti će samo iznos od tri uplaćene poštarine, bez obzira kolika je vrijednost sadržaja izgubljene pošiljke. Ali, ako se izgubi paket, Pošta je dužna isplatiti onoliki iznos koliki ste naveli kao vrijednost paketa. paket je najpovoljnija i najsigurnija opcija.
2020 02 18
> stela456: > > harley01: > > > RocknRoll: > > > I pazite da vam ve uvale Paket24! https://mojekrpice.hr/forum/t/265564/cijena-paketa-otisla-u-nebo > > Da, čitala sam temu, uopće nisam iznenađena tim pokušajima uvaljivanja samo da se plati skuplje...dakle ako sam dobro shvatila, paket24 NIJE zamjena za ove obične pakete, već za hp express? > Samo ako je paket preporučen, poštar će joj dostaviti na kućna vrata,. > Ako je paket obično poslan kao, što ja šaljem 18. do 20, kn ovisi o težini ,morati će gospođa u poštu. Pa zapravo i ne. Pojedini poštanski uredi imaju isporuku na teren, a pojedini ne. I tu informaciju znaju tete na šalteru. Također možete im reći da želite dostavu na adresu onda to nekad naplate umjesto 18, 20 kn. Zbog te dvije stvari nekad paket ostane na pošti.
2020 02 21
1 2