Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Račun za grijanje

Bok Da li imate kakva iskustva oko žalbi na iznos računa centralnog grijanja ? Živim u zgradi, stanu od 60 kvadrata i imamo ugrađene razdjelnike. Razlika od prošle godine za najači mjesec grijanja mi je 250kn ....malo mi je to nevjerovatno s tim da smo se isto grijali kao i prošle niš spešl radjatori na 3-4...
2020 02 19
Brunata je firma koja ugrađuje razdjelnike, evidentira potrošnju i naplaćuje svoje troškove 200kn/god ne reagira na email, na pismo a bogme niti na telefone... sretno...
2020 02 19
Također mi došao veliki račun, Toplana, razdjelnici, 50 kvadrata i 500 kn, treba pokriti i trošak firme koja je sada između nas korisnika i Toplane, a to ćemo, naravno, mi potrošači....ako se želim grijati, radijatori mi moraju biti na 5, na 4 su hladni ko led, pa toliko o regulaciji topline u stanu..
2020 02 19
meni je došao račun za 1 mj 871 kn a prošle godine di je bilo i puno hladnije 618kn ??
2020 02 19
Meni za 40 m2 600 i nešto kuna, a nisu mi stalno na 5. Rečeno mi je da je tako svejedno na koliko su meni, navodno uopće ti razdjelnici ne rade, to jest da se dijeli na sve stanove u zgradi, a zgrada valjda ima cca 200 stanova...bilo je o tome riječi po tv - ima, ne znam do kuda se došlo s tim. Mi moramo plaćati 50kn "održavanje", godišnje... Da sam znala - nikada ne bi dozvolila da mi to smeće ugrade.
2020 02 19