Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Mijanjanje cijena

> Josipa12356: > Bok curke, > Molila bih vas za još 1 savjet. > Listam po forumu teme, i naišla sam samo na dosta starije teme vezano za ovo. Pa me zanima kako sada stvari stoje. > Je li okej mijenjati cijene artikala na profilu, ali na veću cijenu? > Primjer, oglasila sam majicu za 10kn i nemam ni upita ni ništa i s vremenom sam shvatila da ta majica vrijedi ipak dosta više jer je i bila skupo plaćena i očuvana, i shvatila sam da mi je šteta prodati ju za samo 10kn, te sam joj povećala cijenu na 20kn? Zašto ne otvoriš jednu temu i sve što te zanima pitaš cure, a ne razvući pitanja u više tema? Objavi barem jedan artikl. Kreni. :)
2020 02 23
> katarinamartina: > > Josipa12356: > > Bok curke, > > Molila bih vas za još 1 savjet. > > Listam po forumu teme, i naišla sam samo na dosta starije teme vezano za ovo. Pa me zanima kako sada stvari stoje. > > Je li okej mijenjati cijene artikala na profilu, ali na veću cijenu? > > Primjer, oglasila sam majicu za 10kn i nemam ni upita ni ništa i s vremenom sam shvatila da ta majica vrijedi ipak dosta više jer je i bila skupo plaćena i očuvana, i shvatila sam da mi je šteta prodati ju za samo 10kn, te sam joj povećala cijenu na 20kn? > Zašto ne otvoriš jednu temu i sve što te zanima pitaš cure, a ne razvući pitanja u više tema? Objavi barem jedan artikl. Kreni. :) Baš tako!
2020 02 23
Meni je to sasvim oke. Prodavac odlucuje o cijeni, a kupac o tome smatra li to prihvatljivim ili ne. Smijesno je sto jeftine artikle po 10,20kn nitko ni ne zeli, opet po meni su neisplativi za prodaju. Takve stvari obicno poklonim u nekoj grupi nekome kome je potrebnije nego da prodam majicu za 20kn.
2020 02 26
Prethodni 1 2