Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sinsay brojevi

Pozdrav curke. Zanima me kakvi su brojevi u Sinsayu.. da li su realni ili bi trebalo uzeti veci/manji od onog kojeg inace nosim? Konkretno, uzela bih par basic majica i koju kosulju, pa evo samo da provjerim s vama.. I za koliko otprilike dostave naruceno? Hvala vam unaprijed.
2020 02 21
Sve realno, a dostava je dosta brza :)
2020 02 21
> Ivaaaaa: > Sve realno, a dostava je dosta brza :) E super, hvala na brzini 😁
2020 02 21
Ako mislis uzimat uske majica, ja sam S/M i narucila sam M bas zbog toga da me ne stisne puno pa na kraju ispada da sam trebala L🤯 majica je na uzorak leoparda i doslovno se cili uzorak razlije kad je obucem😭😂 ali mislim da im pisu mjere samo nisam gledala. Za hlace ne znam velicine.
2020 02 21
Imam njihovu traper jaknu XS, a inače sam M, nekad i L radi cica, ako da sve ovisi o čemu se radi
2020 02 21
Ovisi o modelu, nosim xs s i naručila sam jednu majicu xs koja je realno bila M..
2020 02 21
Ja sam uzela koznu jaknu M i super mi je - inace uzimam L zbog duzine rukava... Takoder sam kupila 2 majice vel. S, druga M i realno obadvije su kao djecje zbog duzine koja je do pupka, a na modelu su izgledale normalno.. rukavi i sirina su super, samo duzina :/ I jos jednu haljinu koja je M deklarirana, ali je sigurno L jer plivam u njoj.... I jos jednu rolka haljinu koja je vel. M - ta mi je super! Tako da ovisi stvarno...
2020 02 21
Dobije se racun i papirnati i u mailu, i customer service im je dobar tako da mislim da ne bi tribalo bit problema oko zamjena. Al velicine su im bas cirkus.
2020 02 21
Definitvno ovisi o modelu,ja sam realno S i kupila majicu XS i velika mi je ali ju nosim kao oversize,malo uguram u hlače i dobro, tak da ono 🤷‍♀️
2020 02 21
Ovisi o modelu. Realno sam S/M nekad kod njih kupim xl nekad mi je i m veliko Imaju dobre robe ali su nepouzdani s velicinama
2020 02 21
Ajoj, znaci buckuris 🙄
2020 02 21
Meni su njihove velicine sve jako male, nekad moram uzeti suknju XL, a nosim M.
2020 02 23
Hvala vam curke. 🥰
2020 02 28
Pozdrav,mene zanima jesu li im realni krojevi mom traperica?treba li uzet broj manji?jeste li zadovoljni materijalom? Hvala!
2021 02 25