Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Slanje paketa po autobusu

Pozdrav, kakva su vaša iskustva sa slanje po autobusu? Koliko vam naplate vozači? :-0
2020 02 21
Pozdrav, Ja sam slala paketić u drugu državu Globutur autobusom i naplatili su mi oko 8 kn (koliko košta i prtljaga ) i sve je prošlo super. > zanaZG: > Pozdrav, kakva su vaša iskustva sa slanje po autobusu? Koliko vam naplate vozači? :-0
2020 02 21
Ja sam slala pakete, i u hr i van hr, uglavnom bi dala vozacima 20-30-40kn, a nekad mi ne bi ni uzeli nista, paket ne bi isa u prtljagu vec gore kod njih. Pitam vozaca kad tocno stizu da javin ili uzmem br od sofera koji proslijedim dr strani da ga zovne oko te i te ure da joj potvrdi vrijeme dolaska.
2020 02 21
Super, puno vam hvala! <3 :*
2020 02 21
A meni je vozač za mali paketić htio naplatiti sveukupno 40 kn, relacija RIJEKA - ZAGREB. Po cjeniku prijevoznika...
2020 02 21
U Splitu uzimaju 20kn,ako je paket bas velik/tezak-onda znaju traziti i vise
2020 02 21
Meni Pula-Rijeka nije htio uzeti ništa ali mislim da je ok dati 20 kn, ipak ti čine uslugu.
2020 02 21
20 kn mali, a čak i 50 veliki paket (stvarno velik), jednom mjesečno busom mi se šalje paket iz zagreba, već godinama i cijena je uvijek takva, bez obzira koji se prevoznik zalomi. Vozači ne čini uslugu, postoji tarifa za slanje stvari i za to se izdaje račun.međutim,šole ti ne izda račun uzme ti neku lovu i ti misliš da se radi o usluzi, a on je zapravo spremio lovu u džep.
2020 02 21
Naravno, ima i vrlo dragih vozača kojima je blesavo da ti uzmu lovu za neku malu vrećicu.......takve baš treba nagraditi :")
2020 02 21
Ma da? Stvarno nisam znala da imaju tu uslugu. 😮 > gitadevi: > 20 kn mali, a čak i 50 veliki paket (stvarno velik), jednom mjesečno busom mi se šalje paket iz zagreba, već godinama i cijena je uvijek takva, bez obzira koji se prevoznik zalomi. Vozači ne čini uslugu, postoji tarifa za slanje stvari i za to se izdaje račun.međutim,šole ti ne izda račun uzme ti neku lovu i ti misliš da se radi o usluzi, a on je zapravo spremio lovu u džep.
2020 02 21
Oko 40kn. I izdaju račun svaki put
2020 02 22
> kristinanu1996: > Oko 40kn. I izdaju račun svaki put Ja ne tražim račun, jer sam više puta ostavila u uredu autoprijevoznika na autobusnom kolodvoru pa nisam morala čekati bus. Par puta sam paket dala osobno vozaču, fotkala bus, registraciju, dobila kontakt mob vozača, vrijeme polaska i dolaska na odredište i sve 5. Dala sam za duplu kavu, zahvalio i ja njemu i gotova priča.
2020 02 22
20kn
2020 02 28