Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Bali / Tajland

Pozdrav, ovako, zarucnik i ja planiramo na medeni mjesec na neko dalje putovanje, tj. zasada nas najviše privlači Bali. A ni Tajland nam ne djeluje loše. 😅 Zanima me je li netko isao? Privatno ili agencija? Pronašla sam preko Jungle tribe ekipe ponude koje su mi ok, ali me zanima jos (ako netko ima iskustva) koliko je otprilike potrebno 💰 za dan? Također, ako je netko išao na putovanje s već spomenutima (Jungle tribe), može iskustva? 🥰 Preporuke za putovanje osim Balija i Tajlanda također dobrodošle! 😊 Hvala unaprijed svima. 💕
2020 02 24
Ovisi kad zelis putovati. Tajland zimi, Bali ljeti. Nemoj ici u monsunskim periodima. Agencije nude i tada i zvuci jeftino, ali pada previse kise. Suprug i ja smo isli sami i sve sami organizirali. Bilo je super, ako cemo ponovo, sve cemo isto tako napraviti. Isli smo u Tajland. Prvo u Krabi na more i prasumu pa onda u Bankok. Od ljekova ponesi svakako sprej protiv buba i enetrogel za probavu. Tajland nije jeftiniji! Dapace, skuplji :)
2020 02 25
Mi smo isto isli na medeni mjesec, Tajland. Sve smo organizirali sami i nije bilo nikakvih problema. Izaslo nas je puno povoljnije nego preko Agencije. Preko skyscannera kupili avionske karte, booking koristili za smjestaj, sve unaprijed rezervirali. Cak smo si unaprijed kupili i avionske karte za unutar Tajlanda, nakon Bangkoka smo letjeli na jug i nazad za Bangkok na povratku kuci. Hranu nismo jeli na ulici jer sam ja malo gadljiva, iako sam svjesna da je ista priprema i u restoranima, hehe. Mi smo na jugu cak i skuter rentali, iako sam bila uzasno protiv iz razloga sto je i PretrpaniOrmar napisala, ali stvarno je bilo sve super, 7 dana smo se vozili njime i nikakva opasna situacija nijednom. I bez njega bi umrli od dosade jer je plaza u blizini naseg hotela bila uzasna, sve puno brodova i nitko se nije kupao ni suncao na njoj pa smo skuterom svaki dan isli na druge plaze (Kata i Karon beach su nam bile super, pricam o Phuketu). Pripazite na novcanice dolara, nama su tu u banci kad smo mijenjali dali malo ostecene, a tamo kad smo ih mijenjali u Bahte, nisu htjeli primiti, bas paze na to da nisu poderane nimalo. Na placu se obavezno cjenkajte za sve. Voce im je preeeeefino, ne moze se mjeriti recimo sa ananasom koji se kod nas moze kupiti. Rezime, dozivljaj i lijepo iskustvo za cijeli zivot. Ako se odlucite za Tajland, necete pogrijesiti. I da, kao sto su vec cure rekle, zimi. Mi smo isli pocetkom veljace. Sretan put gdje god isli. ☺
2020 02 27
Cure, puno hvala na svemu! 😍🥰😊
2020 02 28
Imate grupu na fb savjetnik za putovanja, tamo ćete pronaći sve potrebne informacije, pogotovo za te dvije destinacije. Uživajte 😍
2020 02 28