Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Kakve su to traperice?

Pozdrav. Mozda je sramota, ali ja ne znam kakve su to jegging traperice? Planiram ih kupiti. Sto mislite da li se brzo rasire? Sastav je ( pamuk 73%,polirster vlakno 25% i elastan vlakno 2%) Ne razumijem se bas najbolje u traperice.😬
2020 02 25
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Jeggings Traper-tajice Rašire se solidno, prianjaju uz nogu i udobnije su, poput tajica
2020 02 25
Kako kaze PigmyPuff, kao tajice. Vecinom nemaju dzepove sprijeda vec samo imitacije, a sastav materijala je po meni super kad imaju poliestera jer se ne vrecaju, bas su uske uz tijelo stalno bez obzira na fizicku aktivnost. Malo su tanje vecinom. Meni su bolje od klasicnih traperica jeans, i gotovo sve u ormaru su mi bas jeggings.
2020 02 26
Miks izmedju traperica i tajica :)
2020 02 28
Izgledom kao traperice, ali su ustvari tajice. Imam jedne i bas ih volim nositi, udobne su, a opet nisu traperice :D ! Nista me ne stisce i nije mi neudobno.
2020 02 28
To su zapravo tajice, ali izgledom podsjecaju na traperice. Meni osobno su super, udobne za nositi, lijepo prijanjaju uz nogu.
2020 02 28
Vecinu traperica koje imam i kupujem su upravo te jegging jer su mi najudobnije, nisu krute, ne stezu i ne urezuju mi se nigdje. Udobne su i prozracne.
2020 03 01