Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Vođenje apartmana Booking.com, Airbnb...

Bok ekipa, evo ja sam se odlučila na otvaranje turističke agencije malo drukčijeg tipa. S obzirom da se godinama bavim oglašavanjem svojih apartmana na Airbnb- u i Booking.comu, pomažem rodbini i prijateljima u iznajmljivanju njihovih objekata, a moram istaknuti da sam već drugu godinu zaredom Airbnb Superhost i Booking.com 10/10 award winner; ovo mi se čini kao dobra odluka. Znači, ne bi bilo direktnog bookinga već bi iznajmljivačima vodila oglase za iznajmljivanje, rezervacije, komunikaciju s gostima na 4 različita jezika, u blizini prebivališta preuzela bi doček gostiju i koliko bude moguće i čišćenje apartmana ili soba sa svojim timom. Iznajmljivač će moći birati između 2 načina suradnje: provizija u iznosu 10% od ukupnog prihoda rezervacija ili "puno za prazno"- fiksno plaćanje iznajmljivaču u iznosu prema dogovoru. Korisnici zainteresirani za gore navedene usluge slobodno mi se javite u inbox :)
2020 03 03
10% za sve to? ja to radin za 35 % ni slucajno nemoj toliko malo pitat, vodenje, ciscenje, docek i sve to ni slucajno ispod 30 %
2020 03 03
> NakitNikolina: > 10% za sve to? > ja to radin za 35 % > ni slucajno nemoj toliko malo pitat, vodenje, ciscenje, docek i sve to ni slucajno ispod 30 % Slažem se 10 posto je premalo za toliki posao osobito ako je čišćenje ukljuceno. Naraditi cete se nizašto
2020 03 03
Steta sto niste u Zagrebu 🤔🤗
2020 03 03
Iz iskustva ću vam reći da je 10% premalo za uslugu koju nudite. Ako su samo rezervacije i oglašavanje u pitanju, 10% je ok. Čišćenje i dočekivanje gostiju traže puno više vremena, truda, a u vašem slučaju i oformljavanje tima, tako da je 30% neki goli minimum.
2020 03 03
Može meni netko dati savjet kako pokrenuti takvu agenciju, zanima me to, a iz Zga sam? Hvala!
2020 03 05
> Laninkutak: > Može meni netko dati savjet kako pokrenuti takvu agenciju, zanima me to, a iz Zga sam? Hvala! Ne znam jesu li ovo baš sve informacije, no da biste otvorili turističku agenciju, morate imati osobu koja bi bila u punom radnom vremenu zaposlena kao voditelj poslova, te položen ispit za tu poziciju (ja sam položila u Aspiri u Zg). Voditelj poslova mora imati završenu najmanje srednju školu te potvrdu o znanju 2 strana jezika na razini A2 i B2 (polagala sam u školi stranih jezika, svaka potvrda se plaća oko 300 kn). Tvrtka mora biti registrirana kao turistička agencija, Ministarstvu dostavite podatke o tvrtki (OIB, itd.), gdje je registirana te na kojoj adresi ili adresama se nalaze uredi u kojima se obavlja djelatnost. Također, dostavite im podatke o voditelju poslova i dokaze o istom, nakon toga čekate odobrenje za rad i dodjeljivanje koda turističke agencije.
2020 03 07
Nema šanse da se sa 10% pokrijete, samo za vođenje bukinga je ok ali uz sve ostalo.. Pogotovo što su cijene čišćenja otišle u nebo
2020 03 11
pozdrav,ja se time bavim.Doduše čistim i dočekujem goste ,2 strana jezika tečno.Kome treba moja usluga neka se javi.Lp
2020 03 19