Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Koliko vrijedi Pandora set?

Postovane, dobila sam na poklon Pandora set s narukvicom i dva privjeska... Nije moj stil i voljela bih pokusati prodati. Pogledala sam na internetu, vrijednost je oko 155 eura, ali bojim se da nitko ne bi kupio. Sto predlazete, koliko da stavim kao iznos? Imam garanciju i svu papirologiju. Hvala! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/39acd5fba19368c6053f1908863cdee4.jpg)
2020 03 03
Predlažem da minimalno spusti nasprav novog jer kao iz priloženog nije korišteno posjeduje garanciju prema tome spusti bar po mom minimalno. Svaka roba nađe svog kupca. Tko nosi pandoru zna koliko vrijedi.
2020 03 03
Realno tu se prodaju i marame svasta markirani po par tisuća kuna :)
2020 03 03
Pogledajte malo i kako se ovdje kreću cijene ako ima još takvih setova...i zakon ponude/potražnje, tj.tržište diktira cijenu, npr. meni se znalo dogoditi da vidim istu stvar u istom stanju po poprilično različitoj cijeni, jer je nekome npr.bio cilj samo se toga riješiti, nekome su hitno trebali novci, a netko je želio zaraditi... kao kupac gledam koje su mi opcije povoljnije ako nađem istu stvar kod više korisnica... Isto tako ako imam novaca za dati npr. 500kn za nešto, a to isto novo košta 600, a radije ću kupiti u dućanu nego ovdje.. To je malo mojih kupilačkih razmišljanja :D
2020 03 03
Mislim da Vam je najrealnije pogledati kakve su cijene ovdje na krpicama. S obzirom da ste to dobili na poklon i želite se toga riješiti, možete staviti i koju kunu jeftinije ukoliko Vam je cilj samo prodati... Eto sretno!
2020 03 03
Na Krpicama su cijene nerealne. Potrazite koja je cijena pa prema onom kako inace odredjujete cijenu artikla.. https://www.pandorashop.hr/?gclid=CjwKCAiAnfjyBRBxEiwA-EECLP1ZVEc5U9lZJpUQw5HdtY83odHFDICJW-dbFRKbbyCjGbXqTa4wPhoCbsoQAvD_BwE
2020 03 03
Pandora je nabavljiva i na eBayu, original, ali za po 10 puta manju cijenu...Kod nas je zbog vještog marketinga užasno skupa još. Nalik Zari.
2020 03 16