Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Proslave /

Došao je i taj dan..zaruke..vjenčanjeeee :) :)

Pozdrav žene , majke kraljice! :) eto došao je i taj dan, točnije 14. 02. kada sam svom dečku rekla daaaaaa :) Jedino što smo odlučili i što smo sigurni je da će vjenčanje biti održano sljedeće ljeto, jer za ovo nam je premalo vremen. E sada, osim što želim podijeliti lijepu vijest, trebam i Vašu pomoć. Pošto su mi u društvu trenutno svi neoženjeni, pa mi ne mogu dati previše savjeta, (naravno sve ću pomno istražiti na netu,naravno tu su i roditelji, dobro bi mi došla bilo kakv savjet. Što nakon zaruka? Koji su koraci dalje? Na šta sve trebam paziti za taj veliki događaj? Otkuda krenuti?? Imam još 1000 pitanja ali nadam se da ćete se same sjetiti kada počnete pisati:) Bila bih Vam zahvalna do neba <3 <3
2020 03 03
Cestitaam🤩🤩 A pa prvo, ukoliko vec niste, trebali biste poceti zivjeti skupa da vidite sto vas tu ceka, jer dosta se ljudi zaruci, odmah vjencaju te onda krenu problemi sa zajednickim zivotom. I naravno, morate lipo proslaviti same zaruke. I sto prije traziti salu, crkvu i opcenito mjesta na kojima zelite odrzati slavlje. Tako da mozete rezervirati i usporediti cijene.
2020 03 03
Iskrene čestitke 😘😊😊 Obicno se s pripremama krece otprilike godinu dana unaprijed zbog rezerviranja svega potrebnog, pogotovo ako vam je vjencanje u ljetu, tada je glavna "sezona" vjencanja i puno toga je jako brzo rezervirano, znam iz iskustva moje prijateljice koja je jedva pronasla muziku, catering i fotografa, kasno su poceli s rezerviranjem svega (5 mj prije vjencanja)... ja nisam imala tih problema jer sam imala svadbu u prosincu i sve je bilo dostupno jer se preko zime bas i ne odrzavaju vjencanja a i krenuli smo sa svime 10 mj unaprijed🙂 Sto se tice nekih detalja, kao sto su reveri primjerice, to si najbolje sami izradite ako imate volje i vremena, pokloncici za goste također se mogu lijepo izraditi kod kuce...ja sam si sve sama uspjela napraviti uprkos tome sto sam isla na posao cijene su dosta visoke za te sitnice koje ce gosti vjerovatno baciti ili zametnuti negdje poslije svadbe... Jedna od bitnih stvari je i zarucnicki tecaj, papiri od maticara... ako vas jos sto zanima javite se u poruke
2020 03 03
Sala, bend i fotograf. To se može rezervirati već sad i onda si sigurna da imaš točno što hoćeš. Ostalo je sve kasnije
2020 03 03
Prvo se dogovorit datum koji želite a onda krenuti u potragu za salom, bendom i fotografom a ja također kao i Aetammmm svakako preporučam da počnete zajedno živjet i prije braka.
2020 03 04
Čestitam !
2020 03 04
Čestitam! 🥳🥳 Evo, ja sam zaručena godinu dana (12.3.) će biti. Mi smo počeli živjeti skupa 2-3mj poslije zaruka pa sam ostala trudna nakon još toliko tako da sam vjenčanje odgodila za sljedeću godinu 😅 Trebaš si salu, fotografa i bend već sada rezervirati, ja sam prelijena jer čekam porod tako da sam do sada samo salu rezervirala. Zaruke nismo proslavljali, svatove ne želim velike tako da - to sve ovisi kako tko voli. Btw i ja preporučam da odete skupa na stan prije, puno je drugačije kad te dečko kupi i vraća kući i kad s nekim dijeliš životni prostor 😊
2020 03 04
Hvala Vam puno na čestitkama i odgovorima. Trenutno ne živimo zajedno, na jesen ćemo početi živjeti skupa. Evo za datum i salu nam je ipak pala odluka, još moramo otići tamo i sve dogovoriti. I dalje su dobrodošli Vaši savjeti, slobodno i dalje pišite. :")
2020 03 04