Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Imam sve manje živaca...

... s onima koji pokažu interes za proizvod (ili više njih) - i kad im odgovoriš da je proizvod dostupan - dalje ništa. Čak ni ako ih ponovno pitaš jesu li zainteresirani. Mislim... nemam ni ja vremena za gubljenje... svaki put kad dobijem upit moram se logirati... odgovoriti... a onda dobijem jednostavni ignor. Malo se prečesto to dešava u zadnje vrijeme i stvarno me počelo smetati...
2020 03 10
Ljudima je izgleda postalo dosadno ovdje...
2020 03 10
Razumijem u potpunosti toliko imam sigurnih kupaca naravno onih koji ni sami ne znaju sta bi najbolje kad bi bilo za badava pa te danima gnjavi i maltretira,pa sacuvaj pa ovo pa ono ne vidim svrhu javit se nekome za kupnju,ako nemas novaca da to kupis pa pitanje:jel to dostupno? a to je novo s etiketom? a koja je to velicina? a jel moze mjere? iako sve pise,njima je tesko citati nema pomoci za takve,takvih je bilo i biti ce jednostavno se ne zamarat popiti kavu i uzivati sta drugo
2020 03 10
Ma znam sve to, ali moram priznati da je prije komunikacija bila puno bolja. Ovo se dešava zadnjih mjeseci.... Još mi je o OK ako pitaju za dodatne slike ili imaju dodatno pitanje... ali kad napiše da želi artikl i još pita da li je dostupno... i onda nakon odgovora muk... a aaa aaa ...pa stvarno.... x-)
2020 03 10
> kozmetika88: > Razumijem u potpunosti > toliko imam sigurnih kupaca > naravno onih koji ni sami ne znaju sta bi > najbolje kad bi bilo za badava > pa te danima gnjavi i maltretira,pa sacuvaj pa ovo pa ono > ne vidim svrhu javit se nekome za kupnju,ako nemas novaca da to kupis > pa pitanje:jel to dostupno? > a to je novo s etiketom? > a koja je to velicina? > a jel moze mjere? > iako sve pise,njima je tesko citati > nema pomoci za takve,takvih je bilo i biti ce > jednostavno se ne zamarat > popiti kavu i uzivati > sta drugo Tocno to...
2020 03 10
nije samo na krpicama to i na fejsu ista stvar, pošalje poruku u 3 ujutro, probudi te zvuk pa odmah odgovoriš i onda ti ostave seen
2020 03 10
nakon dubine, širine, dužine, visine i ine, jedna me pitala da joj izmirin dubinu džepova...rekoh da nema potrebe kad obje znamo da joj nijedna brojka na metru neće odgovarat...Takve u startu lako razlučiš od normalnog kupca..a odsad ću i ja drukčije,neću mirit ništa nego bubnit broj koji mi prvi padne na um, recimo širina bokova 1456 cm, ali ima elastina, pa uzmite to u obzir...baš da vidin šta će.
2020 03 10
Bojim se da je to nesto sto nece brzo nestati. Ja se iznenadim kad mi korisnice s 200 i vise povratnih takve upite posalju, i onda ignore. Nego da se nadovezem, da se bezveze ne otvara nova tema. Moze li se zavrsiti na crnoj listi ako jednostavno ne zelis poslovati s nekim. Kako pristupate tome? Naime imam hrpu korisnica koje rezerviraju nesto, ne jave se vise, ili npr vec su bile odustale pa se opet javljaju, i nije stvarno inat nego s takvima ne zelim suradivati.
2020 03 10
> ivana5436: > Bojim se da je to nesto sto nece brzo nestati. Ja se iznenadim kad mi korisnice s 200 i vise povratnih takve upite posalju, i onda ignore. > Nego da se nadovezem, da se bezveze ne otvara nova tema. Moze li se zavrsiti na crnoj listi ako jednostavno ne zelis poslovati s nekim. Kako pristupate tome? Naime imam hrpu korisnica koje rezerviraju nesto, ne jave se vise, ili npr vec su bile odustale pa se opet javljaju, i nije stvarno inat nego s takvima ne zelim suradivati. Čujte, smijete ostaviti neutralnu za uzimanje podataka. A Vaša je osobna stvar hoćete li pristati na suradnju ili ne. Ako ne želite, ne morate određenoj osobi prodati stvar ukoliko ne želite. Ako dotična nekim slučajem uplati u međuvremenu, vratite novce i to je to.
2020 03 10
> ivana5436: > Bojim se da je to nesto sto nece brzo nestati. Ja se iznenadim kad mi korisnice s 200 i vise povratnih takve upite posalju, i onda ignore. > Nego da se nadovezem, da se bezveze ne otvara nova tema. Moze li se zavrsiti na crnoj listi ako jednostavno ne zelis poslovati s nekim. Kako pristupate tome? Naime imam hrpu korisnica koje rezerviraju nesto, ne jave se vise, ili npr vec su bile odustale pa se opet javljaju, i nije stvarno inat nego s takvima ne zelim suradivati. Vi birate sa kim želite surađivati.Takvih je puno što svako malo dobijem piruku:zamjena.Prvi puta pristojno odgovorim iako piše u opisu na profilu ali nema veze-odgovorim.Nakon nekog vremena ponovo ista osoba sa istim upitom.Više ne odgovaram.Ako ona nema vremena čitati što je napisano velikim slovima ,bemam niti ja odgovarati svako malo.Uz to niti pozdrav, hvala lijepo,opristite ili bilo što.Ne samo stigne poruka-"zamjena".Ma mislim strašno koji odnos i kultura.
2020 03 10
Da, znam za neutralnu, ali opet mislim da one u konacnici i ne igraju neku ulogu. Pa vidite da mnogo korisnica stupa u suradnju s korisnicama koje imaju po 2-3 negativne, pa se cude kada dobiju svasta. Iskreno, krpice su me stvarno razocarale, zato jer ovo nije ponasanje samo ‘novih korisnica’ nego i korisnica s jako puno povratnih. Trazenje dodatnih slika i mjera, uzimanje podataka, pa na kraju odustajanje bez javljanja, ili cak trazenje svega toga i na kraju pitati zamjenu iako pise u opisu da nisam za zamjene je samo dio svega. Ali eto samo sam zeljela provjerit mogu li ja odbiti suradnju, da ne dobijem jos negativnu zbog toga😅
2020 03 10
Evo mene ignorira 1 s more pozitivnih. Em je jedne tajice, od 2 sto sam kupila krivo oglasila, a druge su iznosene i sumnjam da su original. Cekat cu jos malo, ako se ne javi ocjena i tema sto mislite. Nista vise nije garancija.
2020 03 10
> Rajna123: > Evo mene ignorira 1 s more pozitivnih. Em je jedne tajice, od 2 sto sam kupila krivo oglasila, a druge su iznosene i sumnjam da su original. Cekat cu jos malo, ako se ne javi ocjena i tema sto mislite. Nista vise nije garancija. Svakako ostavite ocjenu za suradnju. Dok se Vi premišljate, ona može u međuvremenu još ljudi zavaljati kao što je Vas, a nema nikakvog upozorenja da ljudi pripaze sa dotičnom.
2020 03 10
> lilarose: > ... s onima koji pokažu interes za proizvod (ili više njih) - i kad im odgovoriš da je proizvod dostupan - dalje ništa. Čak ni ako ih ponovno pitaš jesu li zainteresirani. > Mislim... nemam ni ja vremena za gubljenje... svaki put kad dobijem upit moram se logirati... odgovoriti... a onda dobijem jednostavni ignor. Malo se prečesto to dešava u zadnje vrijeme i stvarno me počelo smetati... hahah isuse boze 😂 log in traje doslovno 2 sekunde 😂 i mene nerviraju takve situacije jer mi se desilo u zadnjih mjesec dana par puta ali brate mili necu ovako histerizirat 😂😂 mislim da je ovdje ocito da te ne nervira radi “gubljenja vremena” vec se nabrijes da ces prodati a ono. ista na kraju haha samo chill, doci ce drugi kupci 😄
2020 03 10
Nadovezala bih se na temu, mene je u zadnje vrijeme jako pocelo smetati sljedece. Cure mi posalju upit za mjere, ja sve izmjerim, pa zele dodatne slike, pa posaljem i to, onda neke jos zele i vidjeti kako to stoji na meni i na kraju svega toga me pitaju jeste li za zamjenu? Vec sam par puta odgovorila da nisam nasla nesto na njihovom profilu za zamjenu i nakon toga vise nisam dobila odgovor. Pa zar nije logicno da se prvo provjeri je li prodavac za zamjenu ako nemam novaca za kupiti? Tek onda cu pitati za mjere i ostalo🤔🤔 🤔🤯 I na kraju bi barem bilo pristojno zavrsiti komunikaciju.
2020 03 10
1 2 3 4