Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

obično slanje POŠTA

Jedno pitanje....da li je moguće da se slanjem običnog paketa bez preporučeno može zagubiti?Znam da sam trebala poslati preporučeno ali do sada sve je stizalo kako treba i običnim slanjem....
2020 03 15
sve se može zagubiti
2020 03 15
ma čisto sumljam...paket je velik...ime trgovine na njemu...po meni samo oni mogu uzeti....
2020 03 15
Kad kažem zagubiti mislim na to da je moguće da nije stiglo na odredište. Iz vašeg uvodnog posta zaključila sam da ste kupcu na krpicama slali paket i da kupac kaže da nije stiglo pa ste sumnjičavi oko toga. Zato sam napisala da je moguće da se paket izgubio. Inače kad kažemo da se paket zagubio, ne mislimo da je ispao poštaru iz torbe, već jednostavno da nije stigao na odredište. Sad, što se s tim paketima događa, ne znam. Ne prestanu postojati, jednostavno se "zagube". Kako uopće dokazati da je paket ukraden?
2020 03 15
Meni sve sto sam prije jos bila poslala obicno nestalo .. jedn paket se vratio na adresu prazan. Tako da nikad ali NIKAD vise ne saljem obicno. Rade cu dodati koju kunu gore od sebe i da stigne nego ovako. Nadam se da ce se vase srediti😘
2020 03 15
Meni se izgubilo par pošiljki,paket,i preporuke.Obično samo jednom.Tako da neznam sto misliti.
2020 03 15
Meni se nikad ništa nije, nadam se da ni neće...
2020 03 15
Meni su se izgubila dva paketa prošle godine..i jedan godinu prije... Radi se o velikim paketima. Za obične pakete nema garancije, ne šaljem više obično. Netko ih krade..nemam drugo objašnjenje..a zašto i ne..kad nikome ne odgovara...nažalost... ,:(
2020 03 15
Baš je bio paket? U kutiji? Pa to se niti ne može poslati obično, bez trackinga, jeste poslali onda kao paket? Kad kažete da niste preporučeno, jeste popunjavali papirić onaj potvrda o primitku? Jer obično se može poslati koverta ili nešto takvo malo, ali paket od par kg se ne može obično bez da vi napišete svoje podatke za vraćanje gore?! Ako se šalje obično ne pišu se podaci od pošiljatelja.
2020 03 15
Vjerujem da se obične pošiljke izgube, kako i gdje, ostaje nejasno. Uvijek šaljem preporučeno, radi potvrde, odnosno dokaza, i kupcu i pošti.
2020 03 15
poslala sam tenisice u trgovinu obicno slanje...jos nisu stigle
2020 03 16
nisam nista popunjavala
2020 03 16
Odkad sam na krpicama slala sam svakako,imala sam srece pa su obicne posiljke uvijek uredno stigle na odrediste,ali sada saljem samo preporuceno,da imam dokaz da sam poslala i da se moze pratit paket Najbolhe je tako,mada cujem da se zbali desit da su i preporucene nestale. Ali bolje dat par kuna vise i poslat preporuceno.
2020 03 16
ipak paket je stigao na odredište :)
2020 03 20