Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Trebam savjet :(

I meni je ovo novost. A baš sam se pitala zakaj naš dlakavi mališa zavija kad ostane sam. Jednom je čak dobio edukativni ugrizić drugog pesa jer ga je gnjavio pa je cvilio. Nikad mi nije palo na pamet kako je to cviljenje bilo jer osjeća bol. A za ljude i osjećaje nisam ziher. Srećom, amber će nam sve moći objasniti na forumu... jer može.
2020 03 18
Teehee, tesko. Koliko se sjecam rekla je, citiram, da “odjebemo”. XD
2020 03 18
Ja sam udomila psa iz azila kad je imao skoro 5 godina, staforda. I stariji psi od 7 su nasli dom jer puno ljudi ne moze/ne zeli odgajati stenca i radije bi psa koji vec zna da se ne piski u kuci itd...mislim da s vasim psom ne bi trebalo bit problema s udomljavanjem jer je krizanac “atraktivnih” pasmina i iz prve ruke znam da se takvi psi brze udomljavaju (nazalost). Bolje je da ga oglasite negdje i mozda udomite u isti grad i da ostanete u kontaktu s udomiteljem pa da nekad sjednete na kavu, prosetate, donesete mu keks..u svakom slucaju bolje od eutanazije. Mi smo isto tako probali naci psa mami, mjesanac staforda i sharpeia, ali bio je prejak za nju da ga seta pa nije uspjelo...u svakom slucaju oglasavajte, bolje nego da zavrsi u udruzi u boksu ili na eutanaziji
2020 03 21
1 2 3 4