Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Uredaj za razmjenu kovanica ZABA

Pozdrav! Imam doma hrpuu kovanica od 5 i 2 kn trazila sam malo di se moze razmijenit i naisla da zagrebacka banka ima tu opciju, ali nisam nigdje mogla pronac gdje se takvi uredaji nalaze, pa ako neko zna gdje u Zagrebu ima taj uredaj i da mi pojasni kako funkcionira, bila bih zahvalna. :) P.S po mogucnosti Novi Zagreb
prije 19 dana, 22:25
Ima pbz na cvjetnom, uvjet je da imaš njihovu karticu i kad ubaciš u aparat novce sjednu ti novci na karticu U normalnim uvjetima bih ti predložila da doneseš u neki dućan, oni često trebaju, pogotovo manji kvartovski. Sad ne znam koliko je to prioritet... Uglavnom za pbz sam sigurna. Može se i u fini, ali uzimaju neki postotak Ja kad imam viška sitnog plaćam u konzumu na samoposlužnoj blagajni pa sve istresem unutra
prije 19 dana, 23:43
Jel ti aparati primaju i lipe? Imam vazu punu lipa, 5,10,20,50, teska je i vise je ni ne mogu dic😂
prije 19 dana, 01:47
> Tea8818: > Jel ti aparati primaju i lipe? Imam vazu punu lipa, 5,10,20,50, teska je i vise je ni ne mogu dic😂 Da. Sve kovano primaju Doslovno se isipa u aparat, ne treba ništa brojati ili razvrstavati
prije 19 dana, 02:36
Također bih predložila nsku trgovinu, da nije situacija kakva je trenutno. Ne znam za Novi Zagreb, no osobno sam nosila na Trg bana Jelacica (centar grada). Vikendom je cesto pun, pa se treba cekati do pon otprilike dok ga djelatnici isprazne.
prije 18 dana, 07:34
Što se tiče novog Zga, ima vam uređaj u PBZovoj poslovnici u Središću (naravno ako imate račun u njihovoj banci pa se to uplati na račun, kao što je @TinTina987 rekla). Odmah pokraj je i Raiffeisen banka, ali ne znam imaju li uređaj.
prije 17 dana, 23:44