Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KRPICE U DOBA CORONE

Upiti su pomalo krenuli, ali prodaja ide slabo..kao i prije korone
2020 05 28
Tijekom korone, dok su trgovački centri bili zatvoreni, prodaja mi je išla odlično (većina povratnih su tu od korone, tada sam otvorila profil). Sad kad je već sve otvoreno, negdje se može i isprobavati, nema baš prodaje. :")
2020 05 28
S obzirom na kašnjenje isporuke s web shopova i nemogućnost kupovine u trgovinama, da nije bilo krpica dijete bi mi hodalo golo i boso. :)
2020 06 06
Treba naučiti živjeti s virusom, jel nisu to rekli, život ne može stati jer je korona prisutna, ionako su rekli da moramo naučit živjet s tim. Tako daa. Ja svaki dan idem na posao bila ili ne bila korona platit kredit i režije moram. Pola nas je u 2 mj preživjelo čudan virus nalik gripi, jos se nije znalo za koronu tada. Samo smireno pazimo na sebe i živimo život dalje. Sve bude dobro Peace
2020 07 01
> majisa: > Treba naučiti živjeti s virusom, jel nisu to rekli, život ne može stati jer je korona prisutna, ionako su rekli da moramo naučit živjet s tim. Tako daa. Ja svaki dan idem na posao bila ili ne bila korona platit kredit i režije moram. Pola nas je u 2 mj preživjelo čudan virus nalik gripi, jos se nije znalo za koronu tada. Samo smireno pazimo na sebe i živimo život dalje. Sve bude dobro > Peace Sve je laž!!! Corona je patent pod brojem: US10130701. "The coronavirus may be used as a vaccine for treating and/or preventing a disease, such as infectious bronchitis, in a subject." Corona NE izaziva bolest, taj "lijek" bi bilo cjepivo koje se koristi za liječenje ili prevenciju bolesti infekcija, kao što je bronhitis, kod bolrsnika. www .tib. eu /en/search/id/epa%3AUS10130701/Coronavirus/
2020 07 04
Moja sinoćnja obrisana tema, što nam se sprema! --> https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:fsD_gRsc-IsJ:https://mojekrpice.hr/forum/t/267954/veliko-upozorenje-svim-drzavljanima-rh+&cd=1&hl=hr&ct=clnk&gl=hr
2020 07 04
@Malllaaaa, i sto kazes, cemu sve to sa virusom, opcenito u svijetu, pusti domacu politiku, sto je sa ostalima? Ne vjerujem u teorije zavjere mada ne vjerujem ni svemu sto mediji serviraju jer unose strah kroz svakodnevne kontradiktorne novosti vezane za virus, pa sve te vijesti gube smisao, i pitam se, ako si u pravu cemu sve to rade brojne drzave? Nema mi to smisla, ni jedno ni drugo (ni taj strah i konstantno ponavljanje istih tema kao da se nista drugo ne dogadja, ali ni razne teorije jer nijedna ne daje odgovor na pitanje zasto to radi (skoro) cijeli svijet?) Sorry, ali nema smisla.. Cak i Bjelorusija koja je banalizirala situaciju i rekli su da nece biti umrlih sada ima manji broj umrlih od koronavirusa. Zelim reci da su i oni "okrenuli plocu", ako virus nije tako opasan cemu?
2020 07 05
@sonja90 Kontrola ljudi sa smrtnih strahom, a čovjek u strahu se pretvara u zvjerku. Čisti paravan za uvođenje diktature na svim razinama. Više nisu opasne kokoši, svinje, komarci, sad ti je smrtni neprijatelj čovjek koji pored tebe diše. A tko sve to kontrolira? WHO! A WHO je financiran od strane koga? Fondacije Bill&Melinda Gates, skupa sa svojom firmom GAVI koja propagira cjepiva. Čak su u jednoj trenutko to dvoje upumpavali više novaca nego jedna država poput SAD-a. I normalno da će WHO zagovarati uvođenje prisilnog cijepljenja jer je tako rekao gazda koji ih sponzorira. A što mislite zašto je Plenky dao 3 milijuna eura WHO-u? Prvo u dućan da bi kupio kruh recimo ne možeš bez maske, kasnije nećeš moći bez cijepnog kartona, a na kraju te neće puštati bez čipa. Ako ovako nastave, budu ukinuli keš i sve na kartice. A blokiraju te za takve gluposti poput duga za HRT! I što onda kada je kartica prazna? Crkni!
2020 07 05
I da se osvrnem na filantropa Kill Gatesa, koji uopće nije medicinar, već programer sa nezavršenim fakultetom koji cijeloj planeti soli pamet sa cijepljenjem. Postao je stručnjak i autoritet po ovome pitanju, samo zato što je extremno bogat. Svako malo je u medijima gdje daje intervjue da je planeta prenaseljena i da bi se trebalo učiniti nešto po tom pitanju. Koje je njegovo rješenje? Cijepljenje! Jasnije?
2020 07 05
Da, taj odgovor sam ocekivala. Iskreno ne da mi se objasnjavati, ta teorija je apsurd. Neki jesu vidjeli u toj situaciji priliku za ostvarenje profita sigurno, neki su je i iskoristili, ali nesto vise od toga ne.
2020 07 06
@malllaaaa imam samo jedno pitanje... zašto? zašto bi ikome na ovome svijetu bilo od ikakve koristi špijuniranje/praćenje/čipiranje/kontroliranje Steve iz Donje Lomnice koji radi na pilani ili Ljerke iz Šinkovice Bednjanske koja radi kao čistačica u školi? što bi to točno netko mogao kontrolirati u tvome životu? - hoćeš kupiti jedan ili dva kruha u trgovini? zaista ne razumijem... ljudi su si malo previše zamislili da su bitni. o Bill Gatesu je također suludo raspravljati s tako ograničenim umovima poput tvoga. čovjek samo ima hrpu novaca koje je sam zaradio i ne troši ih samo na sebe. ne proizvodi on cjepiva, niti osobno cijepi ikoga. kao što nisi osobno ne gradi škole u Africi i ne predaje u njima... ali financira sve to. i umjesto da svijet bude zahvalan na tome jer za razliku od nekih koji su još bogatiji od njega, on svoj novac ulaže, između ostaloga, u poboljšanje svijeta. ali ne, moraju se uvijek naći ovakvi poput tebe koji su pametniji od cijeloga svijeta. ovakvi koji su na stranicama Novi svjetski poredak i sl. pronašli teorije i ''istraživanja'' koji pogoduju njihovom ograničenom umu, dok im je svaka druga teorija i ''istraživanje'' samo urota. više vjerujete nezaposlenom Peri koji cijeli dan iz dokolice kopa po internetu u potrazi za takvim teorijama nego što ćete vjerovati jednom znanstveniku koji se školovao više godina nego li ih vi imate u guzici.
2020 07 20
Iz usta Bill Gatesa (prevedeno): "Govorimo o proizvodnji milijardi doza. Normalnost će se vratiti tek kad cijepimo cijelu svjetsku populaciju. Nemate izbora, ljudi se ponašaju kao da imaju izbora." izvor: https://www.facebook.com/pernari/videos/668106933785655/ Fino, stanite u red. Prirodna selekcija se već bude pobrinula za ostalo.
2020 07 20
Živjela prirodna selekcija! http://www.ssmb.hr/libraries/0000/2950/Pretra%C5%BEivanje_informacija_na_internetu.pdf Preporučam poglavlje 8
2020 07 20
@Maloodjece Kaze ona meni da mi Telegraf nije pouzdan i da citam gluposti, a prije tog mi linkala "pouzdane informacije" sa facea 🙈 Ne vjerujem svemu u medijima, svim "strucnjacima", stvarno ne.. I smatram da je pretjerano, no cipiranje.. pa ono :')
2020 07 20
> malllaaaa: > @sonja90 > Kontrola ljudi sa smrtnih strahom, a čovjek u strahu se pretvara u zvjerku. Čisti paravan za uvođenje diktature na svim razinama. > Više nisu opasne kokoši, svinje, komarci, sad ti je smrtni neprijatelj čovjek koji pored tebe diše. > A tko sve to kontrolira? WHO! A WHO je financiran od strane koga? Fondacije Bill&Melinda Gates, skupa sa svojom firmom GAVI koja propagira cjepiva. Čak su u jednoj trenutko to dvoje upumpavali više novaca nego jedna država poput SAD-a. I normalno da će WHO zagovarati uvođenje prisilnog cijepljenja jer je tako rekao gazda koji ih sponzorira. > A što mislite zašto je Plenky dao 3 milijuna eura WHO-u? > Prvo u dućan da bi kupio kruh recimo ne možeš bez maske, kasnije nećeš moći bez cijepnog kartona, a na kraju te neće puštati bez čipa. Ako ovako nastave, budu ukinuli keš i sve na kartice. A blokiraju te za takve gluposti poput duga za HRT! I što onda kada je kartica prazna? Crkni! Ne znam što ti uopće radiš na krpicama, a takve poput tebe plaćaju u stotinama ili milijunima eur/doll. Daj se više smiri s tim svojim laičkim teorijama urote i zavjere, pretvorila si se u copy/paste sa nekih divljih stranica na kojima komentiraju oni koji veze s tim nemaju, ali bitno da lupetaju. Čipiraju nas cjepivom kažeš? Čipirani smo onog trenutka kada smo se prvi puta uključili na Internet i negdje smo registrirani, za to ne treba cjepivo. Baš si im ti bitna u životu pa te kroz cjepivo trebaju čipirati i pratiti gdje ideš, što radiš, kad jedeš, tuširaš se ili peglaš. Ostavi se glupih zaključaka, imaš dijete, moj savjet posveti mu se maximalno, a ne lunjati bespućima Interneta i gubiti dragocjeno vrijeme koje možeš kvalitetnije utrošiti. Znam, replicirati ćeš mi, što mene briga za tvoje dijete. Ne, ne briga me, ali imati malo dijete i utrošiti silne sate, dane i mjesece na ono što nisi struka, mora da si jako organizirana, ono, svemoguća. Odi u ormar i pravilno napiši 'CAPRISU', da ti i nju ne čipiraju. ;)
2020 07 21
1 2 ... 12 13 14 15