Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KRPICE U DOBA CORONE

> amparo: > > jackrussel: > > Ne razumijem što nekima nije jasno u preporukama stručnjaka kad kažu da se sve odgodive aktivnosti otkažu. > > I ne razumijem kako netko ima srca izlagati ljude koji još uvijek moraju dolaziti na posao i ugrožava ti sebe i vlastitu obitelj dodatnom poslu i dodatnom riziku. > > Gdje vam je humanost? > > Zar vam stvarno nije jasno da SVI koji trenutno rade bilo koji posao riskiraju zdravlje i to ne samo svoje vlastito nego i vlastite obitelji, direktno ili indirektno? > > Ne kužim. > Take a chill pill > Ne treba nitko nista kupit ako nece Moj jedini komentar na ovo je: Pročitaj svoj za 20 dana i razmisli ponovo.
2020 03 19
Krpice za sada nisu nužne, pošta treba biti rasterećena od nebitnih paketa. Tko sada ima vremena razmišljati o odjevnim kombinacijama? Ionako imam svega previše. Prodavačica na Tisku također ne gori od želje da joj dođete jer pojma nema tko ste, odakle ste došli i pridržavate li se uputa...odgodila sam odlazak u Ikeu, stolara, servise, kozmetičarku, izlete, putovanja, rođendane, šetnje...pa mogu i krpice...
2020 03 19
> jackrussel: > > amparo: > > > jackrussel: > > > Ne razumijem što nekima nije jasno u preporukama stručnjaka kad kažu da se sve odgodive aktivnosti otkažu. > > > I ne razumijem kako netko ima srca izlagati ljude koji još uvijek moraju dolaziti na posao i ugrožava ti sebe i vlastitu obitelj dodatnom poslu i dodatnom riziku. > > > Gdje vam je humanost? > > > Zar vam stvarno nije jasno da SVI koji trenutno rade bilo koji posao riskiraju zdravlje i to ne samo svoje vlastito nego i vlastite obitelji, direktno ili indirektno? > > > Ne kužim. > > Take a chill pill > > Ne treba nitko nista kupit ako nece > Moj jedini komentar na ovo je: > Pročitaj svoj za 20 dana i razmisli ponovo. Može, vidimo se za 20 dana ovdje, a do tada take a chill pill
2020 03 19
> jackrussel: > Ne razumijem što nekima nije jasno u preporukama stručnjaka kad kažu da se sve odgodive aktivnosti otkažu. > I ne razumijem kako netko ima srca izlagati ljude koji još uvijek moraju dolaziti na posao i ugrožavati sebe i vlastitu obitelj dodatnim poslom i dodatnim rizikom. > Gdje vam je humanost? > Zar vam stvarno nije jasno da SVI koji trenutno rade bilo koji posao riskiraju zdravlje i to ne samo svoje vlastito nego i vlastite obitelji, direktno ili indirektno? > Ne kužim. U Splitu pun Zvončac roditelja s djecom, ljudi se druže u skupinama po 10 ljudi od 10cm razmaka, penzića posvuda... Jebeš mi sve mi smo lud narod, ubit ćemo sami sebe
2020 03 19
> amparo: > > jackrussel: > > > amparo: > > > > jackrussel: > > > > Ne razumijem što nekima nije jasno u preporukama stručnjaka kad kažu da se sve odgodive aktivnosti otkažu. > > > > I ne razumijem kako netko ima srca izlagati ljude koji još uvijek moraju dolaziti na posao i ugrožava ti sebe i vlastitu obitelj dodatnom poslu i dodatnom riziku. > > > > Gdje vam je humanost? > > > > Zar vam stvarno nije jasno da SVI koji trenutno rade bilo koji posao riskiraju zdravlje i to ne samo svoje vlastito nego i vlastite obitelji, direktno ili indirektno? > > > > Ne kužim. > > > Take a chill pill > > > Ne treba nitko nista kupit ako nece > > Moj jedini komentar na ovo je: > > Pročitaj svoj za 20 dana i razmisli ponovo. > Može, vidimo se za 20 dana ovdje, a do tada take a chill pill Amparo ne pridržavaš se pravila kod postavljanja slika i oglasa pa zašto bi se onda pridržavala uputa za korona virus. Super je što neki misle da znaju bolje od drugih.
2020 03 19
> jackrussel: > > amparo: > > > jackrussel: > > > Ne razumijem što nekima nije jasno u preporukama stručnjaka kad kažu da se sve odgodive aktivnosti otkažu. > > > I ne razumijem kako netko ima srca izlagati ljude koji još uvijek moraju dolaziti na posao i ugrožava ti sebe i vlastitu obitelj dodatnom poslu i dodatnom riziku. > > > Gdje vam je humanost? > > > Zar vam stvarno nije jasno da SVI koji trenutno rade bilo koji posao riskiraju zdravlje i to ne samo svoje vlastito nego i vlastite obitelji, direktno ili indirektno? > > > Ne kužim. > > Take a chill pill > > Ne treba nitko nista kupit ako nece > Moj jedini komentar na ovo je: > Pročitaj svoj za 20 dana i razmisli ponovo. Za 20 dana će biti, ajme oprostite jel Vam mogu vratiti Vašu majicu a da mi Vi vratite novce, znate nema se posla trebaju mi... 🤣
2020 03 19
> trouhgmyeyes: > > jackrussel: > > Ne razumijem što nekima nije jasno u preporukama stručnjaka kad kažu da se sve odgodive aktivnosti otkažu. > > I ne razumijem kako netko ima srca izlagati ljude koji još uvijek moraju dolaziti na posao i ugrožavati sebe i vlastitu obitelj dodatnim poslom i dodatnim rizikom. > > Gdje vam je humanost? > > Zar vam stvarno nije jasno da SVI koji trenutno rade bilo koji posao riskiraju zdravlje i to ne samo svoje vlastito nego i vlastite obitelji, direktno ili indirektno? > > Ne kužim. > U Splitu pun Zvončac roditelja s djecom, ljudi se druže u skupinama po 10 ljudi od 10cm razmaka, penzića posvuda... Jebeš mi sve mi smo lud narod, ubit ćemo sami sebe potpisujem. ubit cemo sami sebe.
2020 03 19
> Lunass: > > amparo: > > > jackrussel: > > > > amparo: > > > > > jackrussel: > > > > > Ne razumijem što nekima nije jasno u preporukama stručnjaka kad kažu da se sve odgodive aktivnosti otkažu. > > > > > I ne razumijem kako netko ima srca izlagati ljude koji još uvijek moraju dolaziti na posao i ugrožava ti sebe i vlastitu obitelj dodatnom poslu i dodatnom riziku. > > > > > Gdje vam je humanost? > > > > > Zar vam stvarno nije jasno da SVI koji trenutno rade bilo koji posao riskiraju zdravlje i to ne samo svoje vlastito nego i vlastite obitelji, direktno ili indirektno? > > > > > Ne kužim. > > > > Take a chill pill > > > > Ne treba nitko nista kupit ako nece > > > Moj jedini komentar na ovo je: > > > Pročitaj svoj za 20 dana i razmisli ponovo. > > Može, vidimo se za 20 dana ovdje, a do tada take a chill pill > Amparo ne pridržavaš se pravila kod postavljanja slika i oglasa pa zašto bi se onda pridržavala uputa za korona virus. Super je što neki misle da znaju bolje od drugih. Jeste, sva sreća pa imam tebe da mi izšpijuniraš profil da me obavijestiš o tome, hoćeš li kupit što?
2020 03 19
Da, na sveopću žalost, većina ne shvaća da se s požarom lakše boriti kad tek krene nego kad se već rasplamsa. Govorim talijanski i pratila sam medije i brine me to što je i njihov mentalitet odmahivanja rukom sličan našem. Sad im ni totalne karantene ne pomažu.
2020 03 19
Nemogućnost nekoga da se drži jednostavnih uputa pri zdravoj pameti u ovakvoj situaciji je zapravo znak slabosti i straha...jer treba biti jak i hrabar za držati se odjednom svih novih mjera, ustaljeni način života nam se mijenja, nismo u našoj uobičajenoj komfort zoni. Odgovornost je odlika jakih, hrabrnih, nesebičnih, ukratko-kompletnih ličnosti koje su dovoljno snažne da prihvate stvarnost. Nije lako prihvatiti ni da nemamo kontrolu nad onim što nam se događa, možemo mjerama usporiti stvari, ali zapravo, nemamo kontrolu. Puno je lakše živjeti u svom malom balonu banaliziranja, bunta i lakomislenosti. Tako da ja evo zahvaljujem svima koji se drže uputa i time olakšavaju posao nama koji radimo s tim i drago mi je vidjeti da ste u većini <3 Držite se!
2020 03 19
Mislim da će još veći problem biti za par mjeseci, krah ekonomije i neimaština...gore nego 2009. Ljudi u depresiji.... Dosta poznanika je već bez posla ostalo...mislim da će posljedice biti dugoročne
2020 03 19
> lovefashion27: > > trouhgmyeyes: > > > jackrussel: > > > Ne razumijem što nekima nije jasno u preporukama stručnjaka kad kažu da se sve odgodive aktivnosti otkažu. > > > I ne razumijem kako netko ima srca izlagati ljude koji još uvijek moraju dolaziti na posao i ugrožavati sebe i vlastitu obitelj dodatnim poslom i dodatnim rizikom. > > > Gdje vam je humanost? > > > Zar vam stvarno nije jasno da SVI koji trenutno rade bilo koji posao riskiraju zdravlje i to ne samo svoje vlastito nego i vlastite obitelji, direktno ili indirektno? > > > Ne kužim. > > U Splitu pun Zvončac roditelja s djecom, ljudi se druže u skupinama po 10 ljudi od 10cm razmaka, penzića posvuda... Jebeš mi sve mi smo lud narod, ubit ćemo sami sebe > potpisujem. ubit cemo sami sebe. Meni su najgori oni koji znaju da su bili preko primjerice u Italiji i trebaju u samoizolaciju, a šetaju uokolo bez srama i brige za druge. Trenutno ne kupujem ni ne prodajem, ali ako mi se nešto svidi ide u omiljene....
2020 03 19
naprdivat ću na forumu i nervirat se zbog kretena za koje nijedan zakon ni preporuke ne vride, koji bi u Singapuru platili ijade kuna kazne zbog neodgovornog ponašanja, a u nas se tretiraju kao da su hrabre i samosvijesne jedinke. Iman takvih i doma...društvo je nažalost srozano do temelja...a ima i onih koji svaki put kad zajebu državu, osjećaju se nadmoćno, čak i sad, kad zajebat državu znači zajebat bližnjeg kao samog sebe.
2020 03 19
Ne kupujem niti prodajem dok se sve ne vrati na staro. Mislim da sada svi treba da budemo odgovorni prema sebi i drugima. A zbog ovih neodgovornih,bezobzirnih i glupavih ljudi se i širi virus i iskreno ne bi me interesovalo šta neko čini samome sebi da nema uticaja na ostale ljude,a ovako me itekako interesuje i itekako me se tiče! Ljudi vodite računa o sebi i o drugima,slušajte upute kad sve prođe biće i ispijanje kava i kupovanja robe ,neće nigdje pobjeći.
2020 03 19
Fasciniraju me brendovi koji su svi odreda poslali e-mail o "sigurnoj kupnji iz našeg doma" a dok taj paket dođe do mene koliko je ruku prošao i da li možemo biti sigurni da smo ga pravilno i potpuno dezinficirali?? Isto je i sa dostavom hrane, tko ju je pripremio, dostavljači i da ne nabrajam!Također su u početku govorili da pakete možemo primati bez straha, a ono ispalo šipak! A ako pratite pošiljku,a većina prati možete vidjeti da je Bargamo Italija bio najčeći transfer itd.
2020 03 19
1 2 3 4 5 6 ... 15