Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

KRPICE U DOBA CORONE

Da, ljudi kupuju zalihe svega i ja npr. koja radim i mogu samo poslije posla otići u kupovinu već četvrti dan jedva nalazim što ću jesti za ručak...počela sam mijenjati svoje prehrambene navike i ok, ali nikad nisam pomislila da ću biti gladna jer netko kupi 20 kokoši u 07h...
2020 03 19
Ovo sa kupovinom je luda kuća, to što se kupuje na velike velike količine, To nije normalno, naravno ne kažem treba imati zalihu ali ne za pet godina. Da se ne ide često u dućane, naravno treba biti savjestan i odgovoran. I za sebe i za druge koje rade. Naravno trebamo poštivat pravila ,i čuvati jedne druge- bit će hrane , bit će robe. Naravno treba sad stati, s prodajom, krpica . Lijep pozdrav , svako dobro vam želi od srca stela 456.
2020 03 19
> Fraagaria: > Da, ljudi kupuju zalihe svega i ja npr. koja radim i mogu samo poslije posla otići u kupovinu već četvrti dan jedva nalazim što ću jesti za ručak...počela sam mijenjati svoje prehrambene navike i ok, ali nikad nisam pomislila da ću biti gladna jer netko kupi 20 kokoši u 07h... Sad više nema toga, sad su uveli koliko što se može kupiti. Ja sam se čudila, sad kad je u lidlu bila akcija mlijeka, ne brojim nikom što kupuje, ali mlijeko mi je zapelo za oko. mislim 10, kartona mlijeka , u pakiranju ima 12. komada . I dva cijela paketa margarina.. nije mi jasno. eto... Ostalim drugim, stvarima da ne pišem...
2020 03 19
Stelice, gdje su to uveli ako nije tajna? U svim trgovinama? U Slavoniji, vasem Osijeku jel? Pitam zato sto bi to znacilo da u njima mozemo pronaci sve potrebno..Osim ako idu 5puta dnevno po jos..
2020 03 19
Bilo na slavnskoj televiziji na vijestima, na tržnici u osijeku , meso ne možeš kupiti koliko hoćeš, i okolica osijeka isto tako, pogotovo ovi koji rade dođu i nema ništa . Sad za ovo pet puta ne znam , ali ima sad koliko ko može uči, kad izađu idu drugi.
2020 03 19
> stela456: > > Fraagaria: > > Da, ljudi kupuju zalihe svega i ja npr. koja radim i mogu samo poslije posla otići u kupovinu već četvrti dan jedva nalazim što ću jesti za ručak...počela sam mijenjati svoje prehrambene navike i ok, ali nikad nisam pomislila da ću biti gladna jer netko kupi 20 kokoši u 07h... > Sad više nema toga, sad su uveli koliko što se može kupiti. > Ja sam se čudila, sad kad je u lidlu bila akcija mlijeka, ne brojim nikom što kupuje, ali mlijeko mi je zapelo za oko. > mislim 10, kartona mlijeka , u pakiranju ima 12. komada . I dva cijela paketa margarina.. nije mi jasno. eto... Ostalim drugim, stvarima da ne pišem... Hvala na toj informaciji 🙂 Nadam se da ce biti svuda tako
2020 03 19
> Fraagaria: > > stela456: > > > Fraagaria: > > > Da, ljudi kupuju zalihe svega i ja npr. koja radim i mogu samo poslije posla otići u kupovinu već četvrti dan jedva nalazim što ću jesti za ručak...počela sam mijenjati svoje prehrambene navike i ok, ali nikad nisam pomislila da ću biti gladna jer netko kupi 20 kokoši u 07h... > > Sad više nema toga, sad su uveli koliko što se može kupiti. > > Ja sam se čudila, sad kad je u lidlu bila akcija mlijeka, ne brojim nikom što kupuje, ali mlijeko mi je zapelo za oko. > > mislim 10, kartona mlijeka , u pakiranju ima 12. komada . I dva cijela paketa margarina.. nije mi jasno. eto... Ostalim drugim, stvarima da ne pišem... > Hvala na toj informaciji 🙂 > Nadam se da ce biti svuda tako Ja osobno vjerujem da hoće , jer ovo nije normalno. Moj suprug je danas isao u plodine jedna stoji mislim na trgovca. Koja s sprejem Dezinfekcija ruke na ulazu.I ma udaljenost os blaganje, sad konačno meki red sad ne zna,m točno kliko mogu ući.
2020 03 19
Dućani će raditi, ne znam otkud tolika panika, ja imam zalihu za mjesec dana ali to imam stalno jer ne stignem svaki tjedan u dućan. Ukoliko postoji ikakva mogućnost da se dućani s hranom zatvore, u Hrvatskoj ima dovoljno hrane za stanovništvo i otvaraju se zalihe namijenjene ovakvim situacijama. Kad se pojedu i te zalihe, jest ćemo iz zaliha naših građana koji su kupili sve za 5 godina. Pa to će podijeliti, zar ne? Ionako bi pola Hrvatske trebalo na dijetu, predebeli smo kao nacija i imamo problema s krvožilnim sustavom. Jedemo previše mesa, kruha i konzervansa. Sretno nam bilo! Ja se osjećam kao u nekom filmu......imam osjećaj da sve sanjam.....a sigurno neki vrijedni dramaturg trenutno stvara scenarij za buduće remek djelo......nema koja katastrofa nije i filmski dokumentirana.....
2020 03 20
> sanjaurban: > Dućani će raditi, ne znam otkud tolika panika, ja imam zalihu za mjesec dana ali to imam stalno jer ne stignem svaki tjedan u dućan. Ukoliko postoji ikakva mogućnost da se dućani s hranom zatvore, u Hrvatskoj ima dovoljno hrane za stanovništvo i otvaraju se zalihe namijenjene ovakvim situacijama. Kad se pojedu i te zalihe, jest ćemo iz zaliha naših građana koji su kupili sve za 5 godina. Pa to će podijeliti, zar ne? Ionako bi pola Hrvatske trebalo na dijetu, predebeli smo kao nacija i imamo problema s krvožilnim sustavom. Jedemo previše mesa, kruha i konzervansa. Sretno nam bilo! Ja se osjećam kao u nekom filmu......imam osjećaj da sve sanjam.....a sigurno neki vrijedni dramaturg trenutno stvara scenarij za buduće remek djelo......nema koja katastrofa nije i filmski dokumentirana..... :D potpisujem
2020 03 20
> bora1990: > zivim u malom gradu,blizu more,riva..sunce pici ima par dana nemilo,stojin na balkonu i gledam te neodgovorne starce kako se uredno setuckaju po rivi i to po grupicama,igralista isto puna,pa mislim se di vam je ta pamet,a ja stojim doma i mislim se hoce li biti neodgovorno ako odem u prirodu,tj u brdo sa muzem i malim na cist zrak...uzass Izbjegavati gužvu, biti na distanci, ali to ne znači odustati od odlaska u park, u prirodu u vrijeme dok je dan, tj. prirodno svjetlo, jer je to vrlo moćan lijek. Ne živjeti u panici i strahu, jer ako isto prevlada, slabi nam imunološki sustav koji postaje plodno tlo i ne samo za koronavirus, nego i za ostalo. Zatvoriti se u četiri zida, iz dosadašnje aktivnosti uskočiti u prisilnu ne akativnost, dolazi do poremećaja emocionalnog balansa. Neke navike mijenjati, naravno, ali ne iz sebe raditi biljku. Pranje ruku, povremena dezinfekcija, to je nešto što je i do sada trebalo biti pod normalno, jer ako netko nije to naučio od djetinjstva kada se ruke peru, prisiljavati će se par dana i opet po starom.
2020 03 20
Mi koji imamo vrt. Tu nam je spas veliki. Od ovoga svega. Naravno oni koji .,nemaju treba , izac van prosetat. Biti oprezan. Sve prolazii ovo ce proci. Zelim svima lijep, ugodan dan.
2020 03 20
> katarinamartina: > > bora1990: > > zivim u malom gradu,blizu more,riva..sunce pici ima par dana nemilo,stojin na balkonu i gledam te neodgovorne starce kako se uredno setuckaju po rivi i to po grupicama,igralista isto puna,pa mislim se di vam je ta pamet,a ja stojim doma i mislim se hoce li biti neodgovorno ako odem u prirodu,tj u brdo sa muzem i malim na cist zrak...uzass > Izbjegavati gužvu, biti na distanci, ali to ne znači odustati od odlaska u park, u prirodu u vrijeme dok je dan, tj. prirodno svjetlo, jer je to vrlo moćan lijek. Ne živjeti u panici i strahu, jer ako isto prevlada, slabi nam imunološki sustav koji postaje plodno tlo i ne samo za koronavirus, nego i za ostalo. Zatvoriti se u četiri zida, iz dosadašnje aktivnosti uskočiti u prisilnu ne akativnost, dolazi do poremećaja emocionalnog balansa. Neke navike mijenjati, naravno, ali ne iz sebe raditi biljku. Pranje ruku, povremena dezinfekcija, to je nešto što je i do sada trebalo biti pod normalno, jer ako netko nije to naučio od djetinjstva kada se ruke peru, prisiljavati će se par dana i opet po starom. 🤗
2020 03 20
> Fraagaria: > Da, ljudi kupuju zalihe svega i ja npr. koja radim i mogu samo poslije posla otići u kupovinu već četvrti dan jedva nalazim što ću jesti za ručak...počela sam mijenjati svoje prehrambene navike i ok, ali nikad nisam pomislila da ću biti gladna jer netko kupi 20 kokoši u 07h... Potpuno te razumijem, ljudi su lakomi i ne misle na druge.
2020 03 20
Ja sam stavila jos robe u prodaju, tko zeli neka kupi tko ne zeli ne mora Ali slanje iskljucivo tiskom jer za postu vise zivce nemam
2020 03 20
Nit kupujem nit prodajem a bome nit minjam,dok se situacija skroz ne smiri ☺ Stojte mi svi zivi i zdravi 🙋‍♀️
2020 03 20
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 15