Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Psihologija /

Zabrane, nepostivanje mene ili nesto treće?

Ciao svima.. Evo ovako, u braku sam 2 godine.. Doselila sam se u drugi grad, 400 km od moga grada i ovdje nemam nikoga svoga, svi su mi tamo, sestra, mama, prijatelji itd... Moj muz nikad nije htio da odem sama kod svojih roditelja, cim i imam tu zelju odmah se malo naljuti i kaze aha znači ti ne zelis da idem i ja,bla bla.. On je osoba koja zeli da sve radimo zajedno i počelo me gusit to malo jer nista nemogu odlucit sama, sto se tice izlazaka, on je protiv toga da idem van sama sa prijateljicama jer kao to nije normalno druženje, uvijek nameće svoje stavove vezano za sve... E sad ovako.. On i moja sestra nisu u dobrim odnosima. Prvi puta je sestra njega napala jer je on rekao kako nas brat meni nije dosao u svatove jer nije htio, a zapravo nije mogao doci jer nije dobio godišnji (radi u njemačkoj) i moja sestra mu je rekla da prestane tako pricat itd.. Drugi puta su nesto pricali i moj muz je sestri rekao kako je ona nekad nesto rekla i ona je htjela objasnit zasto i on je na to samo govori jesi jesi to si rekla bla bla i sestra je onako grubo rekla da ju pusti da kaze i da joj ne upada u rijec i tu su se oni posvađali.. Ja osobno nebi reagirala tako na njenom mjestu ali opet to je ona i ne smetaju nam svima iste stvari.. On sad ne zeli da mi idemo skupa kod mojih roditelja ako je ona u kuci jer je po njegovom ona nenormalna.. Rekao je da cemo ic ako ona ne bude tamo ili da nam nadem smjestaj. Htjela sam ic sama on je isao na moru vikendicu sredit i usput mu je bilo da mene pusti tamo a on da ode tamo tih 2 tj. Ali ne... Kao, sta ja imam ici tamo sama, bez njega, sta ja zelim da on ne ode tamo, ja cu sad uredno ic a njega ko sisa, itd. On zeli drugo djete, ali ne zeli da moja sestra dode na njegovo kestenje i da kroci u njegovo dvorište Sta vi mislite o tome?? Jel to neka vrsta manipulacije?? Nepostivanja?? Razmišljam vec dugo da ga posaljem u 3 lijepe ali evo, vi mi recite jeli to normalno? Hvala lp :)
2020 03 20
Iskreno ništa niti ne razumijem tko tu koga, kako i zašto
2020 03 20
Vec te roknulo na onom profilu?
2020 03 20
> cipelitza: > Vec te roknulo na onom profilu? Tko je to?
2020 03 20
https://mojekrpice.hr/mihaela188-103821 ?
2020 03 20
🤦🏽‍♀️
2020 03 21
> valeera: > Iskreno ništa niti ne razumijem tko tu koga, kako i zašto Ni ja.
2020 03 23
> malllaaaa: > https://mojekrpice.hr/mihaela188-103821 ? Dvojila sam jel ona ili nije..malo se sredila ..malicko :)
2020 03 26
Ne znam je li ovo neka šala ili je stvarno napisano, ali trebala si o tome razmišljati PRIJE ulaska u brak. Ja ne razumijem kako ljudi ulaze u brak, a da ne riješe neka osnovna pitanja kao odnos s obitelji i poštovanja jedno prema drugome.
2020 05 23
Meni vas muz zvuci kao teski manipulator i to samo nakon 2 godine braka vec se sa cijelom vasom obitelji posvadjao. Mala doza ljubomore je ok ali da vam neda da se druzite sa prijateljicama i roditeljima je previse. Pustite ove koje vam govore da ste trebali misliti prije o tome. Lako je biti junak nakon bitke, tako rec :) Nitko ne razmislja o takvim stvarima unaprijed.
2021 01 24
Nitko, pa ni vaš muž, nema pravo da vam dirigira koga ćete i kako vidjeti, pogotovo vlastitu obitelj. A ni prijatelje ni kolege. To je vaše pravo. On može imati mišljenje o tome, ali da vas otuđuje od ljudi i manipulira vama, to već lagano ide prema zlostavljanju. Ako i nije, na putu je da prijeđe u to. Vratite svoje JA u tu vezu. Osobno, ja u tom braku ne bi ostala, ali nisam ni približno upućena u ovu situaciju pa da mogu tako i vama savjetovati. Ali sama u takvom braku ne bi bila.
2021 03 04