Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Potres u Zagrebu

Najjaci potres koji sam dozivjela je bio 4,2,bio je u Slavoniji i mediji nisu popratili,ja sam bila u epicentru.Uopce nisam plasljiva osoba ali ovo nema veze sa tim,ovo je specifican osjecaj kada se mijenjas i sazrijevas trenutno.Zelim vam svima svako dobro i da sve ovo bude sto prije iza nas.Drzite se ..
2020 03 26
Ustvari je bolje da ima puno malih potresa pa da se energija oslobađa postupno. I da, poslije ovog potresa (ja živim u centru i zgrada nam je privremeno neuporabljiva) i korone više ništa neće biti kao prije... Jednostavno treba prihvatiti činjenicu da je došlo (bar za nas) jedno novo vrijeme. U samoj konačnici to i ne mora loše ispasti jer kažu da je svaki kraj novi početak. Neka nam svima bude mirna noć <3
2020 03 26
Danas bio i u Zadru 😖 ljudi kako je vama dole, jel sve ok?
2020 03 27
Užasno bilo to jutro, mislila sam da ću poginuti. Zgrada se jako ljuljala. Kako sam paničar, morala napustiti. Sad imam traumu i strah od povratka u stan:-(. Ne znam šta raditi..
2020 03 27
I meni je tako bilo nakon ovog u Zagrebu. Spavala sam 3 noci na podu u kuhinji jer sam tamo najmanje osjecala podrhtavanja. Potrebno je par dana da tijelo odreagira na traumu. Jos uvijek imam problem s vrtoglavicom, a od utorka do cetvrtka sam spavala po 17h dnevno. Nisam mogla drugacije. Sada mi je puno bolje, ali da se nesto unutar mene promijenilo, je.. treba proci vremena i sve ce sjesti na svoje 😊> Laninkutak: > Užasno bilo to jutro, mislila sam da ću poginuti. Zgrada se jako ljuljala. Kako sam paničar, morala napustiti. Sad imam traumu i strah od povratka u stan:-(. Ne znam šta raditi..
2020 03 28
<3
2020 03 29
1 2 3